Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nerdee :D

hediye ödül vs. bekledik ama tık yok
  • Event icin gelicek diyr baya kesin konusuyorlar hep yabanci sitelerde pokemon go easter event yazin 500 site cikiyor haber yapanhttps://www.google.com.tr/amp/s/www.dailystar.co.uk/tech/gaming/604722/Pokemon-GO-News-Easter-Event-Niantic-Customer-Support-Spoofers/amp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evin arkasında pokestopda chansey çıktı gittim 1162 cp lik tek topla yakaladım.
    IV 67 veya 76 cp den yırtıyor hiç olmazsa power up uğraştırmaz iyi denk geldi.
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Güya tamamladığın madalyanın pokemonlarını yakalarken catch rate'i artırıyo ama catch rate 35 olsa ne 45 olsa ne yani. O madalyalara adam gibi ödüller olmalıydı bence. Alt taraftaki ödüllerden de dragon ve ghost kaldı bende de ama sen o magicarpı nası bitirdin yau. Katakullili heralde di mi, normal normal mümkün değil ya :D
  • Bir şey soracağım, banlanan bot hesaplarının pokemonları gym'lerde durmaya devam ediyor mu? Bununla ilgili bir bilgisi olan kimse var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka3939

Bir şey soracağım, banlanan bot hesaplarının pokemonları gym'lerde durmaya devam ediyor mu? Bununla ilgili bir bilgisi olan kimse var mı?

Uçar hocam Gym'de tek kişi is eo Gym boş olur
  • Ban wave bitmiş botlar başlamış.

Easter event için de x2 xp ve hatch rate düşük olan pokelerin çıkma olasılığı artacak söylentileri confirme edilecek gibi.

Keşke günlük incubator falan verseydi yav adına yakışır şekilde

• Yürürken ekran kararmasın diye ara ara dokunuyordum bir baktım ekranda sudovudo var bazen kaydırır şekilde dokunuyordum dedim heralde ekrana bakmadan poke yakaladım bunu foruma yazarım sonra yumurtalara ve jurnale baktım 10 kmlik yumurtadan sudovudo çıkmış.

• Geldi be x2 iyi haber benden alin . Lucky egglerde ucuzlatilmis.https://pokemongolive.com/en/post/eggstravaganza2017
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 13 Nisan 2017; 16:27:11 >

• hobaa meşaleleri yakın
    Türkiye saati ile 00:00 oluyor değil mi? event'e 1500 altın ile yakalandım 1.000.000 xp yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 13 Nisan 2017; 16:34:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

hobaa meşaleleri yakın
    Türkiye saati ile 00:00 oluyor değil mi? event'e 1500 altın ile yakalandım 1.000.000 xp yapmalıyım

23,00
  • dedecimmm kullanıcısına yanıt
    sadece 2km lik yumurtadan daha fazla pokemon seçeneği ve candy diyor diğer yumurtalardan bişey yokmu 10lukları boşa mı sakladık :D
  • 6 bin coinsi gömerim ben lucy egg'ye :D 2x de varkii :D
  • 960 Coinsim var 25 lucky egg ve kalana yumurta kırıcımı alayım yoksa 8 lucky egg ve kalana yumurta kırıcımı alayım karar veremedım arkadaslar :D
  • Vay arkadaş daha dün 81 tane evolve yaptım 81.000 xp çöpe gitti

Allahtan 200 tane falan duruyor. Canımız sağ olsun
  • Geliyor gönlümün efendisi dediydim

• quote:

Vay arkadaş daha dün 81 tane evolve yaptım 81.000 xp çöpe gitti

Allahtan 200 tane falan duruyor. Canımız sağ olsun

Hocam o kadar yazdik burada event gelemden evolve yapmayin diye.Saglik olsun ama gitti 162 bin xp az biseyde degil

Benim 160 170 tane evolve var.napalim artik 340 bin ile yetincez

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Çöpe giden 162 değil, 81 oluyor aslında. 162 kazanacakken 81 kazandım. Dediğiniz gibi sağlık olsun.

Benim de kalan 200 civarı evolve var, 32'den beni koparıp 33'ün ortalarına yaklaştırır. Gerçi ben 33'ten sonra uğraşmam diyordum ama bu etkinlik işi değiştirir biraz. Gelsin de şu pokedex'im rahatlasın artık biraz.
  • unuwon hariç hepsini hakkıyla yakaladık ya magikarp zorlamadı şansa xl bol attı diyelim ama rattata beni öldürdü 4 bin küsür tanede tamamladım anca
  • quote:

Çöpe giden 162 değil, 81 oluyor aslında. 162 kazanacakken 81 kazandım. Dediğiniz gibi sağlık olsun.

Benim de kalan 200 civarı evolve var, 32'den beni koparıp 33'ün ortalarına yaklaştırır. Gerçi ben 33'ten sonra uğraşmam diyordum ama bu etkinlik işi değiştirir biraz. Gelsin de şu pokedex'im rahatlasın artık biraz.

sana fotoğraflarını atıyım acın azalsın istersen

daha 2 gün önce yan hesaba 80 lucy egg aldım 8 tanesinide kullandım (2 telden aynanda bastım) 1200 evolve yaptım

evolvelere üzülmedim ama 80 lucy egg değilde 160 tane alırmısın

• 
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.