Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tramvay olayı nedir?
  • SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    127 değil 128 olmasın? 127 pinsir 128 tauros

ayrıca bende de 83,115,128,137 yok senin yazdıklarından ve ilave olarak 89,107,115,144,145,146,150 yok ve birçoğunun ne olduğunu dahi bilmiyorum :D ilk seri 150 de mi bitiyor?
  • Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    taşınabilir şarj zamazingosu işte. malum oyun çok şarj yediğinden
  • Kabataş tramvaya binip oyunu açarsanız sağlı sollu pokestoplar oluyor, yürümeye gerek kalmadan tramvay yolculuğu boyunca baya bir pokestop döndürebiliyorsunuz.

Vakti olanlar üniversiteden itibaren beyazıt sultanahmet ordan da gülhane park içinde dolanıp hem pokestop çevirir hem de pokemon yakalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    hızlı geçişlerde pokestop hata veriyorya tramwayda öyle bir sorun yok mu? ayrıca istanbulkartla mı biniyoruz :)
  • dedecimmm kullanıcısına yanıt
    anladim, eyvallah. dust olayini nasil cozecekler bilmiyorum, surekli yumurta catlatiyorum, onume geleni yakaliyorum ama yine yetmiyor. ya dust masraflarini azaltacaklar ya da level 10 gymleri yikinca dust gelecek, baska turlu zor :/
  • Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    Ümraniye, Dudullu tarafına giden minibüslerin kalktığı durağın orada yakaladım.

• karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Item'den kastım evrim taşı değildi. Top, potion, revive, berry falan toplamaya gittim, evrim taşı hiç düşmedi. :)

• Buradan bir arkadaş tramvay ile yolculuk yaparken çok fazla pokestop çevirebileceğimizi söylemişti. Tramvay olayından kastım buydu.

--

Tek cevapta birden fazla alıntı yapmayı beceremediğim için ayrı ayrı yazdım, üstüste mesaj oldu kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chizuru -- 28 Mart 2017; 23:25:4 >
  • Chizuru C kullanıcısına yanıt
    item diyince heyecan yaptım :D tamam eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Kabataş tramvaya binip oyunu açarsanız sağlı sollu pokestoplar oluyor, yürümeye gerek kalmadan tramvay yolculuğu boyunca baya bir pokestop döndürebiliyorsunuz.

Vakti olanlar üniversiteden itibaren beyazıt sultanahmet ordan da gülhane park içinde dolanıp hem pokestop çevirir hem de pokemon yakalar.

işimin o tarafta olması sebebiyle bu söylediğin şeyden her gün yararlanıyorum çanta ve pokemon yönünden sıkıntı çekmiyorum. İş çıkışında da hava çok soğuk değilse karaköyde inip botların açtığı lurlardan faydalanıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

127 değil 128 olmasın? 127 pinsir 128 tauros

ayrıca bende de 83,115,128,137 yok senin yazdıklarından ve ilave olarak 89,107,115,144,145,146,150 yok ve birçoğunun ne olduğunu dahi bilmiyorum :D ilk seri 150 de mi bitiyor?

150 mewto 151 mew 145 146 147 efsane pokemonlar articioun falan istersen screen shot atabilirim

• Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    bende 5 Gyrados disinda full 1 Snorlax 2 Blissey 1 Dragonite 1 2850 lik vaperoun var yani neredeyse fulledigim ancak 15 tane vardir butun guclu pokemonlardan 1 er tane ona ragmen ancak yetiyor ucu ucuna dust yok diye basmiyorum simdi Larvitar hedef onu fullemek iv kac bulabildin en fazla Larvitar

Ben de item görünce heyecan yaptımdı.
  • dedecimmm kullanıcısına yanıt
    91 iv var Bite Crunch 2120 cp, bir de 82 iv var iron tail stone edge 3000 cp civari

Ben de yuksek iv mareep ariyorum 400 candy kastim fakat hepsi kotu iv, 90 uzeri bulsam fulleyecegim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 28 Mart 2017; 23:48:35 >
    Haritalardan buraya konumunu atabilir misin yerini bilmiyorum neresi

• https://gymhuntr.com/gym/5861ad2058422732bc31ff86

Gymdeki 7 tane blissey de ayni kisinin gibi duruyor, iyice boku cikti bu bot isinin

bu da baska bir manzara https://gymhuntr.com/gym/5861ad2058422732bc31ff8c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 29 Mart 2017; 0:8:53 >
  • Oyun benimle çok pis billur geçiyor yalnız. 5 tane Dragon Scale oldu, başka item'ım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hexagon Sun

https://gymhuntr.com/gym/5861ad2058422732bc31ff86

Gymdeki 7 tane blissey de ayni kisinin gibi duruyor, iyice boku cikti bu bot isinin

bu da baska bir manzara https://gymhuntr.com/gym/5861ad2058422732bc31ff8c

Psikolojik rahatsızlık seviyesindeymiş maşallah.
    Ben de geçen gün facebookta birini gördüm, 361 gym ele geçirmiş herif :D

• Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    Yawruaslanelisa banlansin benim bolge cok rahatlar bu arada coinse pek ihtiyacim yok suan icin 25 lucky egg biriktirdim x2 gelirse anca 10 tanesi gider tek istegim iyi bir lavritar onun icinde paskalya icin suan 800 coins var indirirm gelir diye bekletiyorum belki yumurta kirici icin ama tabi aciliyeti yok

• 
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.