Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle gözüküyor... Milletle dalga geçmiş zevzekler. Yazık onca emeğe...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da bi grup falan var mı, kızılay'da tüm gün lure basalım yarın :D
  • Vapo , jolteon , gyarados ile denedim haddiden fazla yavaslama var.Isin kotu tarafi vur kac olayini eskisi gibi yapamiyorsun tamamen icine ettiler oyunun.

Ciddi anlamda bi halttan anlamayan bilgisiz bir ekip bu niantic.Once pembe pokemon etkinligi yapip ortaligi chansey exeggcute ile dolduruuorsun.Millet chansey fesisitligi yaparak blissey gibi hp tanrisina yukseltiyor.

Bu yetmezmis gibi oyunun en onemli ve hizli vurus yapan dragon breath , zen headbut (exegutor) frost breath , water gun (vaporron) thunder (jolteon) bite (gyarados) , pshyo cut olan pokelerin vurus hizini dusuruyorsun.Hâlâ yetmezmis gibi hicbir pokemona dokunmayip sadece laprasin gucunu 250 280 cp arasinda indiriyorsun.

Bunun adi dengeleme degil bilmem ne cocuklugudur kimse kusura bakmasin.Bir oyunun icine anca bu kadar edilebilir.

Ama bu sekilde cok surmez fazlasiyla tepki alacaklar.Cunku fazlasiyla haksizlik olmus durimda.Ben kisa bi sure daha bekleyecegim.Ciddi anlamda gym savaslarinda is boka sararsa oyunu birakacagim.

Benim gibi pokemon hastasi bi adama bu dusunceleri saglattilar.Cok daha agir konusurum ama sinirsiz ban yerim diye yazmiyorum.Istanbulda ofisi falan olsaydi bu nianticin yemin ederim tas yagmuruna tutardim bu kadar bilgisizlik cahillik is bilmezlik olmaz.

• Gen 2 toplam 80 pokemon mu?
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    O zaman bu skillsetler de çöp mü olmuş oldu

• 152 ile başlıyor 240 ile bitiyor ama arada bölgesel pokemonlar ya da oyuna dahil edilmeyen pokemon vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

152 ile başlıyor 240 ile bitiyor ama arada bölgesel pokemonlar ya da oyuna dahil edilmeyen pokemon vardır.

Onların içinde bebek Pokemon var
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Elinde laprasi olup gucu dusurulmus olan var mi ? Suan inanilmaz sinirliyim hicbir pokrmoma birsy olmamisken lapraslarimin gucunun fazlasiyla dusurulmus olmasi kabul edilemez bi .... liktir.

Benim 2606'lık Lapras 2275'e düşmüş. Fullemek için baddy de epey yürütmüştüm şimdi resmen gözümde çöp oldu. Birde bunun için 29 levele kadar beklemiştim anca çıkmıştı
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Buyrun Redditten çaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wotgate kullanıcısına yanıt
    2 tane 1709 cp lapras vardı 1430 cp düşünce küfür ettim lapras fulleme yapacaktım iyi yapmamış yazık olmuş yüksek cp lapraslara kıyım olmuş niantic yanlış yapmış

• Pokémon GO [ANA KONU]

Tamam cinsiyet eklediniz de bari türlerine sadık kalsalardi

• wotgate kullanıcısına yanıt
    Benimde 2695 ten 2350 ye dusmus ama yinede bugun 2900 ve 3000 lik dragonite i tek seferde indirdim zaten onunla zaten sadece dragonite e karsi kullaniyorum ise yarayacak yani yinede

• Sentret çıktı karşıma ilk kez yakalayacaktim tak attım poketopunu ditto çıktı

Demek ki böyle low tier pokemonlar da Ditto olabiliyormus

• CartmanBra kullanıcısına yanıt
    Oyunda yok diye yazılan pokemonu yakalayanlar olmuş yani oyunda mevcut şu an.

• Pokémon GO [ANA KONU]

Pokemon gold da az ugtastirmadi namussuz . Yakalama ekranında hareketleri hoşuma gitti. Denk gelirseniz bi bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Oyunda yok diye yazılan pokemonu yakalayanlar olmuş yani oyunda mevcut şu an.

Pokemon Gold da bulmaca falan cozdup buluyodun o karakteri biraz kolay yapmışlar o zaman.

• Horsea kingra rondom mu oluyor seandra yapmak istemiyorum mesela nasıl olacak bu iş erkek horse kindra dişi horse seadra o hesap mi yoksa

• Ya bu helikopter bocegi pokemonu yakalamak icin canim cikti.

Surekli turbulansa girmis ucak gibi sol sag asagi yukari yapiyor. Meyseki yakaladim.

• Beyler en nadir pokemonlar hangisi gen2 de ? Bir de hangi pokemonlar için o razzy berry yerine gelenleri kullanacağım=
  • 2 tane 10 km kirdim onix ve smochum cikti.cok ise yariyorsa anasini satayim.Keske lapras ya da snorlax ciksaydi.

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.