Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sunkern yakaladım çok zor xato oldu nasıl iştir bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Hayır onu bırak yumurtadan da çıkmıyor lanet şey :)

32 level olacağım sadece 1 tane çıktı yumurtadan , snorlax droganite halt yemiş yanında.. lapras ve chansey en nadir çıkan pokemon bence

Lapras var diye heyecanla buddy kasıyordum, hevesim kursağımda kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Hayır onu bırak yumurtadan da çıkmıyor lanet şey :)

32 level olacağım sadece 1 tane çıktı yumurtadan , snorlax droganite halt yemiş yanında.. lapras ve chansey en nadir çıkan pokemon bence

Lapras var diye heyecanla buddy kasıyordum, hevesim kursağımda kaldı.

p.ç etmişler laprası resmen.. bu arada şu eevee leri isimle yapma olayı 2 seferlik sanırım. ilk 2 isim işi tuttu da 3-4-5 . lerde tutmadı
  • Yeni moweset gelmis pinsir 100 vuruyor figth seti

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Şimdi eski skiller legacy mi oluyor ?

Çoğunun skilleri değişmiş kalanlardan bazı skiller eskiden en iyi set iken şimdi en kötü set olmuş.

Hem ivsi yüksek hem de skilleri en iyi olanları full power up yapmıştım şimdi olmuş o skiller en kötüsü.

https://pokemon.gameinfo.io/

Siteye bakın çoğu pokemonun skilleri değişmiş.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Bende burdan bakıyordum hocam;

https://pokemongo.gamepress.gg/pokemon/65

Mesela Alakazam'ın moveset değişmiş ama Legacy olan skiller yeni gelenlerden daha iyi vuruyor hala anlamadım bu işi.O kadar uğraştık power up yaptık noldu şimdi onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

Herkese merhaba hayırlı olsun 2. Nesil pokemonlar arkadaşlar. Çok heyecanlıyım ilk günkü kadar. Tabi hemen gaza geldim hir kaç evrim yaptım.

2813 CP blissey pound hyper beam move setli pokemonu gyme e koyacağım. Ona 2562 lik espeon zen headbutt , psychic movesetli ayrıca 2554 cp lik psyco cut psychic li alakazam ile saldıracağım sonucu buraya yazarım.

2. Nesil için şekerler tamam ama itemler eksik onları bekliyoruz.

Edit: resimler eklendi

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Beyler Blissey'i gyme koydum. Öncelikle şunu söylemeliyim bu güncelleme gelmeden çok seri vurabilen skiller-psyco cut, dragon breath- gibi inanılmaz yavaş vuruyor bu beni ziyadesiyle hayal kırıklığına uğrattı.

Gym'de vaporeon, jolteon, exeggutor vs bir takım pokemonlar denedim hepsi çok yavaş vuruyor yani bu beni çok üzdü.

Blissey konusuna gelince ondan hemen önceki pokemonu exeggutor ile indirmiştim sonra Blissey'ye sıra geldi solar beam attım çok az gitti canı. Sonra Espeona döndüm normal ve süper vurdum yine az gitti. Alakazama döndüm fotoğraftaki move setli olanı kullandım tabiki canı kırmızı kaldı ama süreden dolayı yenemedim. Alakazam'da çok yavaş vuruyor Psyco Cut özellikle.

Yani demem o ki 2. Nesil iyi oldu hoş oldu bir sürü yenilik ama pokemonların skill hızlarıyla oynanması hiç iyi olmamış ben onu hiç sevmedim. Ha bu arada 3 tane yeni pokemon yakaladım Blissey'i yerleştirdikten sonra fena durmuyorlar sizinle paylaşayım onlarıda.

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Son olarak Blissey = PEMBE TANK.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Valla bazılarını fullemiştim skilleri en iyisi diye yalan oldu

• Riobolt R kullanıcısına yanıt
    Biz onları seri vurduğu için sevmiştik çok farkedilir derecede mi yavaşlamış ?

• Bu özel evolve taşlarından kaç adet var ? birazdan tramway yapacağım 2 tur atsam 200-300 pokestop çevirmiş olurum garanti
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden fark edilir derecede ciddi bir yavaşlamadan söz ediyorum. Dodge yaparak 2 kere ancak zar zor vurabiliyorsun o seri vuran skiller'le. Alakazam epey üzdü. Önceden 4-5 kere dodge yaparak saydırdığımı bilirim. Şimdi taş çatlasa 2 kere oda ucu ucuna rakip pokemondan neredeyse kaçamıyorsunuz bile.
  • Bu blissey bi harika dostum gym e koydum ben yenemedim super effective saldiran 2.900 rhyhon ile

• Konuyu populerde görünce duygulandım, hala bıkmadan oynayan arkadaşları tebrik ediyorum :D

• Yeni güncellemeler itibariyle en iyi atak skilleri seti gengarın hex - shadow ball ikilisi olmuş.

• Ben her güncellemede yeniden yükleyip sıkılınca siliyorum :D
  • gen2'nin çıkması havanın güzel olduğu bir güne denk gelmeside çok güzel oldu 3 saattir dışarıda takılmamın sonucu baya bir gen2 pokemon yakaladım. dışarı adım atar atmaz 1154'lük crobat ile karşılaşmam iyidi. şimdi pokemonları çözmeye çalışıyorum. çünkü gen2 pokemonları hiç tanımıyorum.

bu arada pokemonlar sağa sola geri arkaya kayma yaparak poke toplarında kaçabilme özelliği yapmışlar. bu durum ileride bizleri kastırabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 17 Şubat 2017; 17:7:50 >
  • sağlam skill setli machamp ile blissey'ye saldıran oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Yeni güncellemeler itibariyle en iyi atak skilleri seti gengarın hex - shadow ball ikilisi olmuş.

Hocam benim 100 iv en iyi skillerde Gengar ım vardı, son değişikliklerle çöp mü oldu?

• Sanmıyorum hocam ama henüz eski skillerle yeni skillerin karşılaştırması yok, o yüzden kıyaslama yapamayız.

Ama örnek olarak magnetonu söyleyebilirim spark flash cannon en iyi skillset iken yeni gelen skillerle beraber magnetonun en kötü skillseti olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Sanmıyorum hocam ama henüz eski skillerle yeni skillerin karşılaştırması yok, o yüzden kıyaslama yapamayız.

Ama örnek olarak magnetonu söyleyebilirim spark flash cannon en iyi skillset iken yeni gelen skillerle beraber magnetonun en kötü skillseti olmuş.

Anladım hocam, yukarıda verilen linklere rastladım orada en iyi set olarak devam ediyor sevindim.

• 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.