Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
188
Favori
1.134.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

2 tane 10 luk yumurta düştü demin , yarın 10 km kim yürüyecek bu kadar yolu

Smoochum chansey elekid şu sıralar 10 luklardan çoğunlukla bu üçü çıkıyor.

biri Chansey olsun diğeri Lapras yarın açıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDJeRo -- 15 Şubat 2017; 1:58:8 >

• Pokémon GO [ANA KONU]

Elimdeki bütün pidgeyleri şeker yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dedecimmm kullanıcısına yanıt
    3306 cp drogonaite var bende ben de o gyme koysam sittin sene yıkılmaz

• Bugün 110 km yumurta da ha düştü sonucu bildiricem burdan

• Abisi kardeşlerini koruyordu. Ben de Jigglypuff ailesine üzüldüm bıraktım onları

Pokémon GO [ANA KONU]

Burada bugli bi gym vardı. 6 aydır kirmizilarindi. Dalmaya çalışınca error verip atıyordu. Bugün bi baktım bizim takım ele geçirmiş bir mutlu oldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun dondu tekrar girdim girdiğimde eğiticinin kıyafetleri mavi olmuştu böyle sorun yaşayan oldumu hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

2 tane 10 luk yumurta düştü demin , yarın 10 km kim yürüyecek bu kadar yolu

Smoochum chansey elekid şu sıralar 10 luklardan çoğunlukla bu üçü çıkıyor.

Bana elekid lazım dün 2 tane 10'luk kırdım dratini ve chansey çıktı, tam umudumu kaybetmiştim ki bu sabah bir 10'luk daha düştü inşallah bu sefer elekid çıkacak

• 30 evee

10 exeggcute

36 pidegey

19 rattata

8 venonat

Ve diger pokelerle aksam evolve icin emir ve goruslerinize hazirdir gomtanim.

Sayi az gelebeilir ama bnm icin rekor duzeyde. Suan 130 140 civari toplam poke hazir evolve icin.Aksama kadar daha da toplayip basicam hepsini.lucky egg ile 150 160 bin xp getirir mis gibi olur.

Suan 28.seviye bitmek uzere.300 bin uzerinden 268.604 xp var.150 bin xp gelse eger 29.seviye 300 ise yarilarim , 500 ise yariya yakin olur.

Ama benim icin oyun asil yazin baslicak.Hazirana kadar stardust kasip(suan 318 bin var.Hedefim en az 700 800 bin stardust) 31 olurum kuvvetle muhtemel.30 dan sonra yuksek cp li gelecegi icin onlara basacagim allah ne verdiyse.

Sabirla ve buyuk hevesle bekliyorum haziran ayini.

• quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

Bugün 110 km yumurta da ha düştü sonucu bildiricem burdan

Hey maşallah hocam 110km den mewtwo çıkar herhalde
  • Herkese merhabalar. Pokemon GO ile ilgili -iddia ediyorum- hiçbir türkçe sitede bulamayacağını gelişmeler ve bilgileri kendi internet sitem üzerinden paylaşıyorum. Anlık olarak bilgi girişi sağladığım sitemde oyuna ilişkin bir çok ilgin bilgi bulmanız mümkün.

Sitemin adresi şu:http://avalibeyaz.com/web/pokemon-go
    Android kullanıcılar yine bana ait olan şu uygulama ile yeni haberleri bildirim şeklinde alıp, siteye daha kolay bir şekilde erişebilirler:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avalibeyaz.pgo&hl=tr

Yorumlarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi symbuzzer -- 15 Şubat 2017; 13:48:32 >

• Bir etkinlik daha biterken gene doğru düzgün pokemon çıkmadı, bebekler çıktığı zaman 3 tanesini yakalayabilmiştim, şimdikinde chansey iyi gider demişken görmedim bile kendisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaVinci

Bir etkinlik daha biterken gene doğru düzgün pokemon çıkmadı, bebekler çıktığı zaman 3 tanesini yakalayabilmiştim, şimdikinde chansey iyi gider demişken görmedim bile kendisini.

Denizli chansey kaynıyor nearby de görünenlere bile gitmedim 417 candy yapmışım elimde de 17 tane var transfer etmeye bile üşeniyorum artık.
  • 31 olmak üzereyim ama çok sıkılmaya başladım, pokedexte iki tane bebek pokemonu kaldı.

Oyunu açmaya üşeniyorum şu sıralar, güzel güncelleme haberleri çıkmış o güncellemeler gelene kadar az az takılayım diyorum.

• kısa zamanda düzelmesi gereken bazı konular:

- yumurta level max. limit kalkmalı artık. ben 31 level olarak haliyle yumurtayı sadece fazadan stardust ve candy için kullanıyorum. dratini çıkarsa iyi oluyor.
    pokedex tamam sayılır.

- hilecilere ayar verilmesi gerekiyor.

- istanbul'da bile merkezi semtlerde yeterki pokestop yok. belli noktalar yoğun ( bağdat caddesi, kadıköy, üsküdar, beşiktaş, suriçi vb.) harici yerlerde sabır taşı olmak lazım.

- gym defansı için 1 level yere 1 pokemonla saldırma gibi limitler gelmeli.

- birebir kapışma için çok bekledik artık gelsin.
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    400k stardustu 5 pokemon yapmak için hiç ettim çokta abartılı bişeyi yokmuş 400k nin dedim . oyundaki en zor mesele stardust birikimi bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9vs6

400k stardustu 5 pokemon yapmak için hiç ettim çokta abartılı bişeyi yokmuş 400k nin dedim . oyundaki en zor mesele stardust birikimi bana göre

Kesinlikle.O yuzden hedefim en az 700 800 bin stardust hazirana kadar.Fazla olursa ne âlâ olmazsa yakaladigim pokelerin cp gore harcarim artik.

Yaklasik 1.5 2 aydir olivera sayesinde 6-7 gym arasinda sabit kaliyorum.Her gun kafadan 2500-3000 stardust geve 50-70 coina geliyor mis gibi.Suan 318 bin stardust var , cogu gym sayesinde.30 oldugumda yuksek cp poke ciksin basip 10 gym e yerlestiricem.

Gym cok onemli bu oyunda.Ne kadar cok gym o kadar cok stardust.5 gym de dursan yakalaman 25 pokemon kadar starduat veriyor gunluk.

Sabredicem hazirana kadar.sonra Allah kerim Dick Advoocat

• quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

Bugün 110 km yumurta da ha düştü sonucu bildiricem burdan

110 km ne ya öyle bi yumurta mı var?
  • GENERATION 2 GELDİ!!!

http://pokemongolive.com/en/post/johto-pokemon

Edit: 80 pokemon gelecek. Hafta sonuna doğru yazıyor ama kesin tarih 18 şubat deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 15 Şubat 2017; 15:15:48 >
  • 80'den fazla yeni pokemon geliyormuş hayırlı olsun

• Silent Enigma S kullanıcısına yanıt
    Pokemon gold ve pokemon silver oyunları için gelmiş ben mi yanlış anladım.

• 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.