Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12661267126812691270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Niantic de durumlar kötü sanırım bu etkinlikte pokemonları yakalamayı zorlaştırmamışlar.

Sevgililer gününde sevenleri ayırmak istememişlerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

Hayırlı olsun bende 35 olacağım daha 1250 coin var lucky egg mi alayım sizce 25 tane ne yapmalıyım

Pokemon alanı ve item çantası genişletilebilir ikiside yeterli seviyedeyse yumurta kırıcı alabilirsin ama 1250nin tamamını harcama bence, x2 event filan gelir hemen tekrar 1250 coin yapıp 25 lucky egg alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 12 Şubat 2017; 19:29:50 >
  • quote:

Hayırlı olsun bende 35 olacağım daha 1250 coin var lucky egg mi alayım sizce 25 tane ne yapmalıyım

biraz yukarıda 8 bin evolve fotoğrafımıda paylaşmıstım 50 saat sürmüştü ve en çok lucy egg sıkıntısı yaşamıştım.

çünkü 100 taneden fazla lucy egg gitmişti buda 5 bin coins yapıyor =) son zamanlarda zaten 8 gym pokemon koyup coinsle direk lucy egg alıyordum.

eğer imkanın varsa lucy egg al fakat amacın level kasmak değil hem oyunun zevkine varmak hem güzel pokemonlar elde etmek ise lucy egg sona saklayabilirsin yumurta kırıcı daha iyi olacaktır.

40 olduk ama çokta bi artısını göremedim hatta amacım kalmadı baska amaçlara doğru gittim onuda yaptım kaldık öylesine oynuyoruz şimdilik soğuk olduğundan zaten gym savaşı yok 10 levellik kendi takımımdan bulup karşı takımla birini düşürüp kendimi en üste koyuyorum vs. geçiyor zaman.

şu gen2'yi sabırsızlıkla bekliyoruz işte

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Çanta 1000 item poke çanta 300 item

• Oh beeeee iggylbuff catlattim sonunda babyler bitti suan Togetic eksik bir tek onuda Togepiyi simdi koydum buddye benim eksiğim Gen2 cikana kadar biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 12 Şubat 2017; 20:0:50 >

• quote:

Çanta 1000 item poke çanta 300 item

dediğim gibi eğlenmek ve yeni pokemonlar veya güçlü pokemonlarsa amacınız yumurta kırıcı alın bölüm atlamaksa lucy egg alın ve 80-85 pokemonluk evolve birikince basın direk
    Hayırlı olsun 100 iv li pokemonlarını max cp ye ulaştır bence.

• dedecimmm kullanıcısına yanıt
    Benimde Igglypuff ile Magby kaldı eksik.

• Banada bugün İglibuf çıktı, smoçum ve togepi kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Hayırlı olsun 100 iv li pokemonlarını max cp ye ulaştır bence.

40 oldukdan sonra zaten tek amacım 100 iv peşinde koşmak oldu fakat dediğiniz gibi max cpye ulaştırma işi biraz yaz 5 veya 6 pokemon max cp'dedir startus sıfır :D

1 pokemon 20 leveldeyse 250 bin 30 leveldeyse 200 bin civarı startus istiyor 200 bin demek 2 bin pokemon yakalamak demek her 1 pokemon için tabi

• Prygon çıktı. 5 km den az önce

• Birde 10 gymlik aynı takıma saldırınca aynı takım poke koymak için en düşük cp gymden indirilir mi onu soracaktım
  • quote:

Birde 10 gymlik aynı takıma saldırınca aynı takım poke koymak için en düşük cp gymden indirilir mi onu soracaktım

10 kmlik gym (kendi takımınızdaki gym) saldırırsanız saldırdığınızla kalırsınız sadece profildeki saldırınızı arttırır.

10. seviye bir gym'ye kendi pokemonunuzu koymanın yolu karşı takım bir hesapla 2 pokemon kesip gym'yi bin puan düşürmek sonra kendi hesabınızda bin puan kasıp pokemon koymaktır

• Bugün 6 level bir gyme pokemon koydum indirmişler, üst caddede 7 level bir gym var 1 haftadır duruyor bu gece 8 yapmışlar yarın gidip 9 yapsam kesin o gece indirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Bugün 6 level bir gyme pokemon koydum indirmişler, üst caddede 7 level bir gym var 1 haftadır duruyor bu gece 8 yapmışlar yarın gidip 9 yapsam kesin o gece indirirler.

üst'de de yazdım taktik basit bu hilecilerin hilelerini (fake gps) avantaja çevirmenin en güzel yolu 10 level kendi takımınızda bir gym bulup düşman hesapla girip bin puan düşürüp kendiniz üstlere pokemon koymanızdır 1500 coins olmuş hedefim 5 bin coins :D

bir site mevcut şehirdeki tüm gymleri gösteriyor bazen eskiyi gösterebiliyor tekrar tarattıgınızda düzeliyor bir bakın güzel bir plan ve taktikle 1 günde 15 yere koysanız 2 ay rahat edersiniz. ve karşı renk hesap konusunda yardımcı olurum.

• 5 km yumurtalardan kaç candy düşüyor bu etkinlikte beyler? Togepi'm yok, 8 tane yumurta kırıcı aldım onu bu etkinlikte aradan çıkartayım gelişmişiyle birlikte diyorum. Yumurtadan 40 küsür geliyorsa birkaç km de birlikte yürüdüm mü hallolur gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 13 Şubat 2017; 11:22:30 >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    2 km eggs: 5 to 15 candy
    5 km eggs: 10 to 21 candy
    10 km eggs: 16 to 32 candy

bunlar normal zamanda, event boyunca x2. yani 42ye kadar cıkabilir togepi candysi
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

5 km yumurtalardan kaç candy düşüyor bu etkinlikte beyler? Togepi'm yok, 8 tane yumurta kırıcı aldım onu bu etkinlikte aradan çıkartayım gelişmişiyle birlikte diyorum. Yumurtadan 40 küsür geliyorsa birkaç km de birlikte yürüdüm mü hallolur gibi

togepi yumurtadan 1 defa düştü oda 10 şekerle mi ne geldi.2 aydır buddy'de ancak 42 yapabildim.Artık eskisi kadar yumurtadan sağlam şekerle gelmiyor pokeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

5 km yumurtalardan kaç candy düşüyor bu etkinlikte beyler? Togepi'm yok, 8 tane yumurta kırıcı aldım onu bu etkinlikte aradan çıkartayım gelişmişiyle birlikte diyorum. Yumurtadan 40 küsür geliyorsa birkaç km de birlikte yürüdüm mü hallolur gibi

Togepi 1 tane düştü daha da vermedi. Kırdığım yumurta sayısı da oldukça fazla. 5 pichu 6 igglybuff 6 cleffa 6 smoochum 3 elekid 3 magby var elimde. Togepi 14 candy ile gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 13 Şubat 2017; 11:57:5 >
    @OLIVERA, ben de 33 olmak üzereyim, sarı takımdayım. Ama şu 10 seviyelik gymleri bir seviye indirip kendi Pokémon'unu koymak çok mantıklı. Bir süredir aklımda fakat başka hiçbir hesabım veya birlikte oynadığım bir arkadaşım olmadığı için gerçekleştiremedim. Sen hesap konusunda yardımcı olabilirim deyince heyecanlandım, böyle bir iyilik yapma şansın var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12661267126812691270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.