Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beni de oynadığım yerde ki çoğu güvenlik ve polis tanıdı artık Bugün geciktin filan diyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Hilecilerle başa çıkacağım diye gece 12 de gym düşürmeye gittim coins uğruna.. dönüşte polis çevirdi napıyorsun bu saatte diye.. şerefsiz hileciler..

Haha bir gün pokemon uğruna kestaneyi çizdiricez en sonunda o olacak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta il özel idarenin bahçesinde charmander gördüm. Yandan yandan yaklaşıyorum, güvenlik kulübesinden adam çıktı nereye dedi, üst sokağa çıkıyor mu burası dedim. Pokemon yüzünden evimin 200 metre ilerisinde yabancı gibi de davrandım. :)

• f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Hocam sen yeşilova cami tarafındaki çıkmaz sokakta oturmuyon di mi?

Bir iki kere cami gymi aldıktan sonra o sokaktan gelip tekrar gym alan arkadaş gördüm de ne koyduğuna dikkat edemedim vaktim yoktu bir sonrakine kim olduğuna dikkat edicem tanışırım.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Valla bende koctasin guvenlikcisiyle papaz oldum saat 24 civari 5 dk durdum bi depolarina yakin bidibidi yedi basimin etini

• Niceee

Pokémon GO [ANA KONU]

• racazined R kullanıcısına yanıt
    O stardustları mezara mı götürücen

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

O stardustları mezara mı götürücen

startus candır hele onun levelindeki biri içi 1.8m startusu 250-30 leveldeki birine göre 180 bin gibi algılamalısın :D

bu arada ankara altınpark'ta charmander nesti var ihtiyacı olan dolansın oralarda hava soğuk 1-2 tur attım müzik dinlerken sonra eve döndüm.
  • Biz 1 Tane Bulamazsan Singapur'da Sıradan Bir Gün. Saat (15:10)

Pokémon GO [ANA KONU]
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Bizim burda sıradan bir gün

Pokémon GO [ANA KONU]

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    5-6m vardı da alttaki yavrucaklara gömdüm

Pokémon GO [ANA KONU]

• Senin xp ne alemlerde hocam? Ben evolveleri bitirip 1,5m yapabildim şuanlık geriye kalan 3,5 hayal

• Niantic bir gün bir patlatacak, bazılarını hiç göremeyecez etrafta artık.... Bizimki temenni tabii bu haliyle niantic tırt....

• racazined R kullanıcısına yanıt
    Her gün 100 coinsin garanti galiba

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    6-10 arası garanti oluyor hocam, eskiden 20-30 gymde poke tutarken şimdilerde ancak bu kadar 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: racazined

6-10 arası garanti oluyor hocam, eskiden 20-30 gymde poke tutarken şimdilerde ancak bu kadar 😊

30 mu? Bir kişi en fazla 10gym'e pokemon koyabilir diye biliyordum?

• zizazu Z kullanıcısına yanıt
    Yanlış biliyorsunuz hocam. Koymada sınır yok ama max 10 kuleden altın alabilirsiniz.

• O hileciler konuya mesaj atmaya başlamış.
    adana/optimum civarlarında snorlax dolanıyor IV kötü ama 2000cp'lik geldi..Bir iki Adanalı arkadaş vardı konuyu takip eden haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 21 Ocak 2017; 17:33:10 >
  • quote:

Yanlış biliyorsunuz hocam. Koymada sınır yok ama max 10 kuleden altın alabilirsiniz.

Hmm yanlış biliyormuşum teşekkürler. Bu arada Dragonite denk geldi bugun bir gym yanında, 700 kusur cp lik ama Dragonite dır dedim kastım 20-30tane top berry vs falan harcadım ama tutamadim hepsinden çıktı. Sonra vazgeçtim saldım gitti. Toplarin yarısını da yetistiremedim normalde curve atardim ama buna düz attim, topların yarısı ulaşmadı bile. Anlamadım valla.

• quote:

Senin xp ne alemlerde hocam? Ben evolveleri bitirip 1,5m yapabildim şuanlık geriye kalan 3,5 hayal

Sadece pidgey topluyorum ortalik pidgey bosa veya iyi bi polemon disinda hic top harcamiyorum sadece pidgey :D

12 bin seker var is yerinde hafta ici gunde 250 pidgey topluyorum evde sikinti hafta sonu cokuslerdryim malum hava

Xp 2.2m de 1mlik pidgey beklemede yakaladikca ve lucy egg aldikca evolveliyorum.

Haftaya zorlayip biraz daha pidgey yakalarsam 2 bin kadar finali yaparim gibime geliyor

Level atlamak isteyenlere en buyuk onerim sadece pidgey

Inanilmaz xp yapiliyor oyle bi cesaret geldiki sifirdan baslasam 1 haftada 30 yaparim.

• 
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.