Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ikına kıkına bi charizard yaptık, iv 93 skill çöp her zamanki gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 70 pidgey hazır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

70 pidgey hazır.

büyük ihtimal hepsini lucy egg'siz basıcam bu soğukta hiç çekilmiyor gym.

ve bakiyem vs. herşey normal oldugu halde coins alamıyorum 20 gündür.

• Ben basmak için x2 event bekliyorum sen lucky egg olmadan basıcam diyorsun.

1250 coini yavaş yavaş biriktirirsin olmadı 500 coinlik al, yazık etme o kadar şekere herşeyi geçtim evolve yaparken telefon başında harcadığın zamana yazık.
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Bunları lucky eggsiz basarsan çarpılırsın 750k exp var orda lucky eggsiz yarısını çöpe atmış olursun valla.

Ben 300k exp kasıp lvl atlamaya çalışırken ayıp valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Ben basmak için x2 event bekliyorum sen lucky egg olmadan basıcam diyorsun.

1250 coini yavaş yavaş biriktirirsin olmadı 500 coinlik al, yazık etme o kadar şekere herşeyi geçtim evolve yaparken telefon başında harcadığın zamana yazık.

coins alabilsem sorun olmayacak 50 tl google play bakiyem var onlada alamıyorum nse bakalım son duruma.

kendimce bir yöntem geliştirdim evolve konusunda düz mantık anlatıyım teli pcye bağlayıp mouse hareketleriyle gecikmeyi ayarlayıp mouse kaydedici ile hallediyorum genellikle.

kaç tane evolve bas dersem basıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bunları lucky eggsiz basarsan çarpılırsın 750k exp var orda lucky eggsiz yarısını çöpe atmış olursun valla.

Ben 300k exp kasıp lvl atlamaya çalışırken ayıp valla

ortalık pidgey kaynıyor tüm topunuzu ona harcayın hepsi genelde tek topa giriyor günde 200 tane normal pokemon yakalamaya ugrasmak yerine 300-400 pidgey rahat yakalanıyor.

tabi tek amacı level atlamak biri için bu önemli
  • Hangi seviyelerde yumurta kırıcı geliyordu. 20. Seviyede olduğumda 2 tane gelmişti. Yumurta kırıcı için ödeme yapıcam anlaşılan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Hangi seviyelerde yumurta kırıcı geliyordu. 20. Seviyede olduğumda 2 tane gelmişti. Yumurta kırıcı için ödeme yapıcam anlaşılan.

25 de 1 tane geliyor.

http://www.serebii.net/pokemongo/trainer.shtml
  • sabazios S kullanıcısına yanıt
    sağolasın kardeşim de Adana'da yaşıyorum burada gölgesini bile göremedim
  • Bugün dibimde göz göre 3 tane 52000 lik gym i hileciler indirdi.. 1 tanesi 52 binken 10000 civarıyken gördüm gittim gym in dibine tabiki hiç kimse yoktu.. yarım saat sonra baktım az ilerideki 2 gym i daha düşürmüş.. 4. ye geçmiş kimse yok etrafta.. hemen 36 bin civarıyken karşı atağa geçtim o düşürdükçe ben yükselttim bıktı sanırım bıraktı .. gece gece uğraştırdı herif.. sabah 07.00 da coins zamanı gelmese bu kadar uğraşmazdım tabi bu arada göz göre göre 52 binlik 3 gym yıkıldı resmen uğraş dur şimdi her gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDJeRo -- 19 Ocak 2017; 3:7:7 >
  • günde ortalama kaç pokemon yakalıyorsunuz. 200 pokemona tel şarjım yetmez benim :D 50 tane en fazla yakalarım ben
  • Pokemon sitelerindeki skill sıralamalarını dps üzerine yapmışlar ama bence çok tutarlı değil. Özellikle tek seferde atılan skillerin yarısı boşa gidiyor ya da 2. kere atamadan karşıdaki pokemon kaybediyor. O biriken boşa gitmiş oluyor. Defans konusunda sitelerin yazdığı doğru ama bence gyme saldırı için yazılanlar pratikte orda yazdığı gibi olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    Powerbank alirsan sıkinti kalmaz ,yazin level atlamaya yakin 200 topluyorumdur Cünkü 1 günde 2 kere lucky egg bastigimi hatirliyorum o da nereden baksan transferlerle 200 250 olur

• Beşiktaş'ta magikarp topluyordum bari bir tane gyaradosum olsun diye sonra altta bir gölge, deniz müzesi pokestopunda aerodactyl gözüktü nasıl koştum hatırlamıyorum

Sonra aynı pokestop grimer attı bizim taraflarda hep pidgey rattata venonat attığı için sıradışı geldi.

Vaktim olsa daha takılırdım.

Aerodactyl cpsi düşük ama pokedex açtım en azından.

• quote:

Beşiktaş'ta magikarp topluyordum bari bir tane gyaradosum olsun diye sonra altta bir gölge, deniz müzesi pokestopunda aerodactyl gözüktü nasıl koştum hatırlamıyorum

Sonra aynı pokestop grimer attı bizim taraflarda hep pidgey rattata venonat attığı için sıradışı geldi.

Vaktim olsa daha takılırdım.

Aerodactyl cpsi düşük ama pokedex açtım en azından.

Hocam hâla ordaysan sifremi versem banada ayrodaktil yakalae misin ?

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Değilim valla hocam aerodactyl daha önceden çıktı, aklımda kalsın bir daha görürsem hemen foruma yazarım.

Benim esas gmailime bağlı olduğu için hiç akıl edemedim o hesap verme muhabbetlerini yoksa yazardım foruma isteyene yakalardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dedecimmm

Powerbank alirsan sıkinti kalmaz ,yazin level atlamaya yakin 200 topluyorumdur Cünkü 1 günde 2 kere lucky egg bastigimi hatirliyorum o da nereden baksan transferlerle 200 250 olur

200 içinde günboyu oynamak gerek o kadar vakit yok ya o kadarıda kasmam günlük 30-40 tane yakalasam bana yeter sanırsam. Birde her yer pidgey nidoran vs sıkıyor bir süre sonra
  • quote:

Değilim valla hocam aerodactyl daha önceden çıktı, aklımda kalsın bir daha görürsem hemen foruma yazarım.

Benim esas gmailime bağlı olduğu için hiç akıl edemedim o hesap verme muhabbetlerini yoksa yazardım foruma isteyene yakalardım.

Tamamdir hocam.Pm den nuamrami yazayim sana gun icinde bende geziyorum is icabi.Pokemap den de bakiyorum ihtiyacimiz olan pokeler varsa yardimlasalim.

Elin amerikali ve japonu yardimlasip birbirlerine poke topliyor biz niye yapmayalim ? :)

• !sTaNBluE halen Aerodactly yakalyamadın mı ? ben herhalde 80. felanı yakaladım dünde karşıma snorlax çıktı Aerodactly den sonra
  • 
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.