Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
188
Favori
1.134.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sabazios

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bende onu dicektim

https://thesilphroad.com/news/pokemon-go-v053-apk-mine-new-moves-and-evolution-items

Evolution skiller random yerine bir item ile mi belirleniyor ben mi yanlış anladım,ing si iyi olan yok mu ^^

Yok hocam skille alakalı değil, evolve ile alakalı. Belli pokemonların sadece belirli itemlerle evolve olmasından bahsediyor. Mesela eeveeler normalde belirli taşlarla evolve ediliyorlar. Oyunda mevcut değil tabi random geliyor ama aslında olması gereken elektrik, su ve ateş için özel evolve taşları var. Bunun gibi ileri jenerasyonlarda da bu tarz pokemonlar mevcut sanırım. Bu itemler de büyük ihtimalle gen2'dekilerde kullanılmak üzere kodlara eklenmiş.

Zaten random gelmesi cok sacma.Belli bir seviyede su belli bir seviyede elektrik velli bi seviyede ates evolve itemi vermelilerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Bende onu dicektim

https://thesilphroad.com/news/pokemon-go-v053-apk-mine-new-moves-and-evolution-items

Evolution skiller random yerine bir item ile mi belirleniyor ben mi yanlış anladım,ing si iyi olan yok mu ^^

Yok hocam skille alakalı değil, evolve ile alakalı. Belli pokemonların sadece belirli itemlerle evolve olmasından bahsediyor. Mesela eeveeler normalde belirli taşlarla evolve ediliyorlar. Oyunda mevcut değil tabi random geliyor ama aslında olması gereken elektrik, su ve ateş için özel evolve taşları var. Bunun gibi ileri jenerasyonlarda da bu tarz pokemonlar mevcut sanırım. Bu itemler de büyük ihtimalle gen2'dekilerde kullanılmak üzere kodlara eklenmiş.

Zaten random gelmesi cok sacma.Belli bir seviyede su belli bir seviyede elektrik velli bi seviyede ates evolve itemi vermelilerdi.

Yani seviyeyi de geçtim, ben ihtiyacıma göre evolvelayabilmeliyim. Mesela bir süre öncesine kadar flareon ve jolteondan wonder ve en iyi skilli olan vardı, bir tek vaporeon eksikti. Vapo yapabilmek için kaç tane wonder eevee çöp ettim tahmin edemezsiniz. Bu şekilde şansa bırakılması çok saçma.

• sabazios S kullanıcısına yanıt
    Sagolasın hocam anladım şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LakeShow

Hocam gecen hafta banka kartı ile aldım. 3,89 tl gözüküyordu en son ödeme onay ekranında 0.99 $ yazdı en son. Mobil ödemeler kur değişikliğini mi onaylamadı acaba bi müşteri hizmetlerini arasaniz ?

Benim banka kartlari gecmiyor ya google playda 50lik gift kart aldik oda elimizde kaldi

500 evolve vardi kaldik ortada en son lucy eggsiz basicam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bu istanbul merkezi yerlerdeki gymler el değiştiriyor mu?

Birkaç tane denk geldim 10 lvl hepsi en düşük pokemon 2900 cp.

Bu gymi benim indirmem içim minimum 30 pokemon ve en azından 1 saat vakit lazım

Hocam valla şişli merkez-nişantaşı-kabataş tamamen kırmızılarda ve dediğiniz gibi hepsi lvl 10 ve 2700 den fln başlıyorlar. Hangi birini indiricez bu soğukta. İncelemedim ama sanırım belli bir grup var 10-15 kişilik. Fake gps ile hepsine çöküyorlar, indirsek bile coinleri toplayamadan geri alıyorlar. İşler iyice çirkinleşmeye başladı

kuştepe ve cevahir arasını arada topluyorum ben sarı takım olarak ama dediğin gibi 3 tanesini aynı anda almadan bile hemen topluyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Bende onu dicektim

Yani seviyeyi de geçtim, ben ihtiyacıma göre evolvelayabilmeliyim. Mesela bir süre öncesine kadar flareon ve jolteondan wonder ve en iyi skilli olan vardı, bir tek vaporeon eksikti. Vapo yapabilmek için kaç tane wonder eevee çöp ettim tahmin edemezsiniz. Bu şekilde şansa bırakılması çok saçma.

Al benden de o kadar.Elimde 789 wonder evee vardi.Toplu evolve yapmistim lvl atlamak icin. buyuk umutlarla bilerek onu sona biraktim ama gele gele discharge 2000 cp jolteon geldi

Bildigin butun kufurleri ettim sinirim al ust olmustu.bu sacmaliga son verilmesi gerekiyor.

• quote:

Bu istanbul merkezi yerlerdeki gymler el değiştiriyor mu?

Birkaç tane denk geldim 10 lvl hepsi en düşük pokemon 2900 cp.

Bu gymi benim indirmem içim minimum 30 pokemon ve en azından 1 saat vakit lazım

geçen cevahire gittiğimde 2 tane bırakmıştım , 2-3 gün sonra düşürmüşler.. belkide farklı hesapla girip sondakini düşürüp kendininkinide koymuş olabilirler.. bu tarz hilede mevcut
  • Balat-Fener civarında 3 tane gym kırmızıların elinde, ben mavi takımdayım, pazartesi günü 2 tane 7. seviyeyi indirdim, bu sabahda 1 tane 10. seviyeyi, neredeyse bütün haliç sahilini aynı kişiler parsellemiş, vaktim olsa itemları revive ve potionlarla değiştirip hepsini bir temizleyeceğim
  • Yeni güncellemede oyunun açılış hızı yavaşlamış ama eskiden ekranı kapatıp alışveriş yapmaya bir yere girdiğimde oyunu yeniden başlatmam gerekiyordu artık bu açıdan oyun daha kararlı çalışıyor.

• Bu abralarda sıkıntı mı var bende mi var, ilk seferde yakaladım yakaladım yoksa uçup gidiyor.

Bir oldu neyse dedim iki oldu aynı şey, alakazam yapana kadar yarı yarıya abra uçtu gitti.

• Beyler ne olacak bu sarı takımın hali çok azız ,şöyle bir imkan verseler dengelenene kadar mavi veya kirmizi olup sariya gecerseniz 2.000 coins 200 ultra ball 200 mega potion verilecek dense bayagi geçen olur bizde biraz nefes aliriz

• dedecimmm kullanıcısına yanıt
    Takımların seçmece değil rastgele dağıtılması gerek hem bu şekilde gym hilecileri de biraz durulur.

• quote:

Bu abralarda sıkıntı mı var bende mi var, ilk seferde yakaladım yakaladım yoksa uçup gidiyor.

Bir oldu neyse dedim iki oldu aynı şey, alakazam yapana kadar yarı yarıya abra uçtu gitti.

Aynı durum benim de başıma geliyordu.Bir Alakazam yapamadım.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Abra'nın hareketlerinden biri Teleport. Saldırı yaptığında yada pokéball atıp yakalayamazsan teleport atıp kaçıyorlar. Orjinal Pokémon oyunlarında da bu böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokémon GO [ANA KONU]

6 ayda 10 tane.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

Bu abralarda sıkıntı mı var bende mi var, ilk seferde yakaladım yakaladım yoksa uçup gidiyor.

Aynı durum benim de başıma geliyordu.Bir Alakazam yapamadım.

Levelin kaç bilmiyorum ama mesela 30 levelsen 500 üstüne mavi top at great atamazsan kaçar.
    750 üstüne direk sarı top atıyorum ben razz berry de kullanıyorum üst seviyedekilere tabi great atmak şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Pokémon GO [ANA KONU]

6 ayda 10 tane.

nestleri bekliceksin jynx nesti yakaladımı 1 günde 200lersin zaten buz pokemonu görevi en zoru

• bu yeni güncellemeyli birlikte evolve için gerekecek bazı taşlar vs.'lerden bahsediyorlar bunlar hakkında net fikri ve bilgisi olan varmı.
  • Benim alakazam 10 numara skill

Pokémon GO [ANA KONU]

• f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Bıyıklarını sevsinler pala remzi:)

• 
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.