Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gen2 sence nasil toplanacak yoldaş,yumurta çatlattırıp çıkarttırırlarsa hiç tadı olmaz bu havalarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pokedex tamamlamak hayal o zaman benim için madem yumurtadan da çıkmıyorsa tauros farfetchd kangaskhan electabuzz
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Elektrabuz çok cikiyor İstanbul'da hatta bugün gördúm top atmadim o derece ya

ni

• Bot sitelerinde gördüğüm kadarıyla ufak bir ban dalgası gelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dalganın büyümesi dileğiyle.

• dedecimmm kullanıcısına yanıt
    hadi ya Adana'da hiç görmedim onu da diğerleri gibi zannettim
    ama millette 2şer 3er tauros falan var demek amerikaya gitmişler
  • Dostlar birşey soracağım asus cihaz var oyun oynarken kendiliğinden donuyor oyun ve teli kapatıp açmak zorunda kalıyorum asus cihazla oynayıp aynı sıkıntıyı yaşayan varmı beni haberdar ederseniz sevinirim

• uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Hocam nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama maçka parkında electrabuzz nesti var. Dün yarım saatte 10 tane fln yakaladım.
  • f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Benim tel de asus ara sıra bende de yapıyor dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Bot sitelerinde gördüğüm kadarıyla ufak bir ban dalgası gelmiş.

İnşallah eski yeni botlu hesapların tümünü kapatırlar.
  • Acil Yardım Gerekiyor Çok Araştırdım Fakat Çözüm Bulamadım Kredi Kartı Kullanmıyorum Banka Kartlarımıda Google Play Kabul Etmiyor Anlaşmalı Değiller.

Son Çare Google Play Kodu İle Çözüyüm Dedim Yine Aynı Sorun Tl İle Satmıyor Artık Yalnızca Dolar Bazında Satıyor.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Hocam gecen hafta banka kartı ile aldım. 3,89 tl gözüküyordu en son ödeme onay ekranında 0.99 $ yazdı en son. Mobil ödemeler kur değişikliğini mi onaylamadı acaba bi müşteri hizmetlerini arasaniz ?

• Bu istanbul merkezi yerlerdeki gymler el değiştiriyor mu?

Birkaç tane denk geldim 10 lvl hepsi en düşük pokemon 2900 cp.

Bu gymi benim indirmem içim minimum 30 pokemon ve en azından 1 saat vakit lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bu istanbul merkezi yerlerdeki gymler el değiştiriyor mu?

Birkaç tane denk geldim 10 lvl hepsi en düşük pokemon 2900 cp.

Bu gymi benim indirmem içim minimum 30 pokemon ve en azından 1 saat vakit lazım

Hocam valla şişli merkez-nişantaşı-kabataş tamamen kırmızılarda ve dediğiniz gibi hepsi lvl 10 ve 2700 den fln başlıyorlar. Hangi birini indiricez bu soğukta. İncelemedim ama sanırım belli bir grup var 10-15 kişilik. Fake gps ile hepsine çöküyorlar, indirsek bile coinleri toplayamadan geri alıyorlar. İşler iyice çirkinleşmeye başladı
  • Oyun içine eklenen yeni quick ve charge moves hangi gelecek pokemonların acaba, yeni pokemonların habercisi olabilir.

• Bende onu dicektim

https://thesilphroad.com/news/pokemon-go-v053-apk-mine-new-moves-and-evolution-items

Evolution skiller random yerine bir item ile mi belirleniyor ben mi yanlış anladım,ing si iyi olan yok mu ^^

• Pokemon dünyası hakkında bilgili arkadaşlardan yorum bekliyoruz.

Ben weezing'e poison gas bekliyorum gelmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bende onu dicektim

https://thesilphroad.com/news/pokemon-go-v053-apk-mine-new-moves-and-evolution-items

Evolution skiller random yerine bir item ile mi belirleniyor ben mi yanlış anladım,ing si iyi olan yok mu ^^

Yok hocam skille alakalı değil, evolve ile alakalı. Belli pokemonların sadece belirli itemlerle evolve olmasından bahsediyor. Mesela eeveeler normalde belirli taşlarla evolve ediliyorlar. Oyunda mevcut değil tabi random geliyor ama aslında olması gereken elektrik, su ve ateş için özel evolve taşları var. Bunun gibi ileri jenerasyonlarda da bu tarz pokemonlar mevcut sanırım. Bu itemler de büyük ihtimalle gen2'dekilerde kullanılmak üzere kodlara eklenmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.