Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - Oyuna yumurtalarla ilgili güncelleme gelmesi gerek. 20 lvle kadar çıkıyor oradaki pokemonlar sanırım.
    - Burada resmi olarak çıkmadan hilecilere pek bişi yapmazlar.
    Gelmez ama gelirse oyunu dünyanın en iyi oyunu yapabilecek güncellemeler :D
    - Rpg özellikleri gelmeli artık pokemonla sadece power up ve evolve dışında.
    - Skill işinide şansa bırakmayıp kendimiz candy vererek yeni skill açmalı ve dövüşlerde duruma göre bu skiller arası geçiş yapmalıyız. Bu bizi mevcut pokemona daha çok bağlayacaktır, zaten pokemonun özüde o, trainer ile pokemonun bağının kuvvetli olması.
    - Mevcut pokemon skillerinide 50 candy ile artırabilmemiz gerek. Mesela water gun 6 ise 7ye taşımak için 50 candy harcamamız lazım, bu da oyunda daha fazla pokemon yakalamak gerek. Yakalamak istemeyenlerede candyleri parayla satarsın parayı kırarsın :D
    - Hp, atak hızı ve defansıda trainerlar ile ufak ufak arttırmak olsa fena olmaz bu gymlerde vakit geçirmek için bir neden.
    - Berryleri sadece pokemon yakalarken değilde pokemon eğitimi ve gym dalarken hp arttırmak içinde kullanmamız bu itemi daha değerli hale getirecektir.
    - Mega gymler olması gerek buralarada rozet ve oyundaki görevleri yerine getirerek katılabilmemiz lazım. Her pokemon için görev olsa fena olmaz ve hepsi için rozet, farklı etkileşimlerle ilgili rozetler örn. grass pokemonlarla 100 dövüş kazanınca onla ilgili rozet gelmesi.
    - Herkesin beklediği, mevcut oyuncularla savaşabilmek ve arkadaşlık sistemi.

Bunlarda artık fantezi boyutu ancak yapılamayacak şeyler değil, sonuçta pokemonun boyutu, hp, atakların hızları, skillerin etkisi gözüküyor sadece bunların geliştirmesini şansa bala değilde trainerın eline vermeleri gerek.
    şu resmide ben photoshopta yaptım he biri büyük forumlara taşısın niantic görsün artık.
    Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

- Oyuna yumurtalarla ilgili güncelleme gelmesi gerek. 20 lvle kadar çıkıyor oradaki pokemonlar sanırım.
    - Burada resmi olarak çıkmadan hilecilere pek bişi yapmazlar.
    Gelmez ama gelirse oyunu dünyanın en iyi oyunu yapabilecek güncellemeler :D
    - Rpg özellikleri gelmeli artık pokemonla sadece power up ve evolve dışında.
    - Skill işinide şansa bırakmayıp kendimiz candy vererek yeni skill açmalı ve dövüşlerde duruma göre bu skiller arası geçiş yapmalıyız. Bu bizi mevcut pokemona daha çok bağlayacaktır, zaten pokemonun özüde o, trainer ile pokemonun bağının kuvvetli olması.
    - Mevcut pokemon skillerinide 50 candy ile artırabilmemiz gerek. Mesela water gun 6 ise 7ye taşımak için 50 candy harcamamız lazım, bu da oyunda daha fazla pokemon yakalamak gerek. Yakalamak istemeyenlerede candyleri parayla satarsın parayı kırarsın :D
    - Hp, atak hızı ve defansıda trainerlar ile ufak ufak arttırmak olsa fena olmaz bu gymlerde vakit geçirmek için bir neden.
    - Berryleri sadece pokemon yakalarken değilde pokemon eğitimi ve gym dalarken hp arttırmak içinde kullanmamız bu itemi daha değerli hale getirecektir.
    - Mega gymler olması gerek buralarada rozet ve oyundaki görevleri yerine getirerek katılabilmemiz lazım. Her pokemon için görev olsa fena olmaz ve hepsi için rozet, farklı etkileşimlerle ilgili rozetler örn. grass pokemonlarla 100 dövüş kazanınca onla ilgili rozet gelmesi.
    - Herkesin beklediği, mevcut oyuncularla savaşabilmek ve arkadaşlık sistemi.

Bunlarda artık fantezi boyutu ancak yapılamayacak şeyler değil, sonuçta pokemonun boyutu, hp, atakların hızları, skillerin etkisi gözüküyor sadece bunların geliştirmesini şansa bala değilde trainerın eline vermeleri gerek.
    şu resmide ben photoshopta yaptım he biri büyük forumlara taşısın niantic görsün artık.
    Pokémon GO [ANA KONU]

ne yazıkki dedikleriniz güzel gibi olsada zor.

ve niantic para odaklı çalıstıgından para kazandırmayan özellike gelmez.

bir pokemonla bağın artmalı lafı evet güzel fakat bu zor.

bir sparm yapıyor git 2-3 saatte o sparm'a ait pokemondan 3-4 tane evolvele bu kadar basit olmamalıydı.

örneğin bir chrizart sahibi olacaksan belirli şeker (300-400) şeker istemeliydi bu kadar basit olmamalıydı

ayrıca yine chrizart olması için mesela 30-40 km yürümeliydi

ve aynı zamanda en azın 300 gym savaşı kazanmış olmalıydı vs. vs. o zaman bu bağ gerçekten çok güçlü olurdu.

skill konusunda da haklısın savaşmadan önce pokemonun profilinden öğretebildiğin skilllerden istediğini seçer öyle savaşırdın.

mesela hem buz hem su pokemonları mevcut gerektiğinde buz gerektiğinde su skill i iler saldırırdın.

ne yazıkki bu güzel plan ve düşüncelerin niantic için bir önemi yok.

mantık şu 40 pokemon yakala dragonite chrizart vs. senindir al bende istemediğin kadar var ha kendimce değerli 1 tane tabiki var ama keşke daha çok emekle elde edebilseydim.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    emek kısmı farklı oyuncularıda bezdirmeden yapılabilir. Zaten geliştirmelere ve diğer şeylere de candy harcaması yaparsın baya vs. Olay daha çok taktiksel ilerlemek o mevcut pokemonla daha fazla uğraşmak. Şu anda gym savaşları telefon ekranına delirmişçesine parmak atmaktan ibaret :D bunu biraz taktiksel hale veya turn base sistemine getirebilirler. Neyse niantic parayı vurdu canları isteyince iş yapıyorlar.
  • Ana sayfa da belirtilen;

"Bu linke tıklayınhttp://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 Buradan indir deyince bi kaç onay kutusu geliyor ardından ana ekranda uygulama yüklemesi görünüyor. Oyunu açmaya çalışınca güvenilmeyen kaynak vs gibi bir uyarı veriyor, onun için de Ayarlar-Genel-Profiller ve Aygıt Yönetimi' kısmına giderek Pokemon GO için izin veriyoruz, yeni hesapla falan uğraşmadan açılıyor."

link'e giriş yapıldığı zaman, sürüm seçildikten sonra download butonuna basıyorum, ancak download başlamıyor. Reklamlı bir sayfa açılıyor bununla beraber, hipstore kendi uygulamasını indirtmeye çalışıyor.

Apple kimliği vs. oluşturmadan basit şekilde güncel IOS için kurulumu yok mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Beim şikayer ettiklerimden birinde de Kangaskan vardı. Niantic göreve.

Hocam hile yapmamista olabilir.Yurt disina cikan cooook kisi var.Bende 12 kasimda italyaya gittim orda da oynadim.

Belki avustralya ya tatile vs gitmis orda da oynamis ve kangashkan yakalamis olabilir.

Yabanci forumlarda yardimlasma konulari var avusturalya ve japonya arasi cok oluyor

Japonyadakiler avusturalyadaki kisilere bilgileri atiyor kangashan toplatiyor avusturalyadakiler japonyadan fetferd gibi bisidi o kusu toplatiyor

Sonucta fake gpssiz hilesiz almis oluyorlar :)

Vay be iyimis.Burda bi arkadas vardi mersinde yasiyor dratini ve dragonair yeri buldum oradan surekli cikiyor bikactane dragonite yaptim diyordu.

O arkadas keske benim icin bol bol dratini falan yaklasada bende yapsam.karsiliginda kontor atarim 20 tl

20 tl kontor atacağına Yurtdışından hesap al 5$'a
    Bizima rkadaş öyle yaptı ama muhtemelen hileyle kasılmış hesap 1 aydır oynuyor dahada ban yemedi.SilmeIV:%100 dragonite ,gyarados ,snorlax falan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 12 Ocak 2017; 12:8:47 >

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Şu an için oyunda dolaşıp da pokemon yakalamak dışında bir aktivite yok onu da hazır alırsanız ne anlamı kalıyor ki, bir iki gym alırsınız sonra sıkılıp oyunu bırakır insan.

Şu an gym almak da o kadar kolayken çok da bir anlamı yok.

İlerde belki baya işine yarayabilir
  • Fatih Camii'ne charmander nesti geldi ilgililere duyurulur. Birkaç haftadır Pinsir nesti vardı sonunda düzgün bir şey geldi.
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    Fikirleriniz güzel ama bazı noktalar Pokémon'un mantığına ve hazır durumlarına ters. Örneğin Tackle'ın Pokémon oyunlarında güç oranı %40, isabet oranı %100; buna karşılık olarak Pokémon Go'da 12 denmiş ve bu değer sabittir. Artmaz. Attack Speed ile başlayan kısımda kast ettiğiniz nokta IV değerleri ise onlar da değişmeyen değerler.
    Tabi şimdi normal oyunlardan pek çok farklı noktası var diyebilirsiniz ancak belirttiğim noktalar kesin çizgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Beim şikayer ettiklerimden birinde de Kangaskan vardı. Niantic göreve.

Hocam hile yapmamista olabilir.Yurt disina cikan cooook kisi var.Bende 12 kasimda italyaya gittim orda da oynadim.

Belki avustralya ya tatile vs gitmis orda da oynamis ve kangashkan yakalamis olabilir.

Yabanci forumlarda yardimlasma konulari var avusturalya ve japonya arasi cok oluyor

Japonyadakiler avusturalyadaki kisilere bilgileri atiyor kangashan toplatiyor avusturalyadakiler japonyadan fetferd gibi bisidi o kusu toplatiyor

Sonucta fake gpssiz hilesiz almis oluyorlar :)

Vay be iyimis.Burda bi arkadas vardi mersinde yasiyor dratini ve dragonair yeri buldum oradan surekli cikiyor bikactane dragonite yaptim diyordu.

O arkadas keske benim icin bol bol dratini falan yaklasada bende yapsam.karsiliginda kontor atarim 20 tl

20 tl kontor atacağına Yurtdışından hesap al 5$'a
    Bizima rkadaş öyle yaptı ama muhtemelen hileyle kasılmış hesap 1 aydır oynuyor dahada ban yemedi.SilmeIV:%100 dragonite ,gyarados ,snorlax falan var

28 lvl e kdr hilesiz geldim gerek yok o tur hileye.Wlimde 2 tane dragonite var zaten yakaladim ama insan daha yuksek cp li istiyor tabi.Soyle 2900 3000 olsa gym de en ust siraya yerlestiririm.

• Zeytinburnu cirpici parkinda omanyte var 6 tane yakaladim.Yetisin bitmeden.

Yakalayip transfer ettikten sonra 54 candy oldu onastar icin hazrm
  • 10 kmden 2. Magby çıktı, bana Aytodaktil lazım.
  • Yakin zamanda yumurtadan baby ciktimi size hiç 4 5 gündür tık yok
  • quote:

Zeytinburnu cirpici parkinda omanyte var 6 tane yakaladim.Yetisin bitmeden.

Hocam peki nest mi sizce? Eğer öyleyse gitmeyi düşünüyorum ben de omastar için omanyte yürütüyorum hiç çıkmıyor daha 25 candy oldu, eğer nest varsa 25x5=125km yürütmekten kurtarır beni
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Dün Çarizardı kaçırdım ama Sinirli Poliye kaçış izni vermedim.

İvsi düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 12 Ocak 2017; 18:16:4 >
  • niantic daha önce yaptığı cp dengeleme işini tekrar yapmalı. açıkçası 25 candy ile zahmetsiz toplanan eevy varyeteleri ile idare ediyoruz.

benim gibi evli-çocuklu birisi için hilesiz level 30 olmak kolay olmadı. ancak hala gün gibi aşikar hileciler ortalarda kol geziyor. gym'de mevcut pokemon sayısı kadar ne akdar ise o kadar pokemon ile saldırılmalı max. 6 sayısı yine sabit olacak şekilde. yoksa bir anlamı kalmıyor.
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Bu seferde gymleri kimse indiremez üç tane 3k üstü dragonite koyarlar onları yine başka hileciler indirir, biz sadece bakarız.

Gym olayı kökten değiştirilmeli başka bir çare gerek.

Eevee oyunun bugı gibi, 10 dk dolaşıp eevee evolve ediliyor baya da iş yapıyor, diğer pokemonları resmen çöp gibi gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Zeytinburnu cirpici parkinda omanyte var 6 tane yakaladim.Yetisin bitmeden.

Hocam peki nest mi sizce? Eğer öyleyse gitmeyi düşünüyorum ben de omastar için omanyte yürütüyorum hiç çıkmıyor daha 25 candy oldu, eğer nest varsa 25x5=125km yürütmekten kurtarır beni

Pokémon GO [ANA KONU]

Nest hocam kos.Simdi pokemap dan baktim senij icin seni bekliyorlar pokestop ve gym cevresinde duruyorlae.Talan et orayi bol bol cikacak.

Ben 6 tane yakaladim iihtiyacim olano aldim gittim.24 candy vardi buddy yapiyordum.6×4=24 +6 transfer =30 candy aldim.

24 de bende vardi toplam 54 oldi

Cok yuksek cp li ickiyor.Bana 2 kere 900 ustu(biri bine yakin) 1 kere dusuk lalani 500 usti cp geldi.

Kos kos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 12 Ocak 2017; 19:3:36 >

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bugün daha gidemem muhtemelen de yarın falan giderim artık o zamana kadar kaybolmamış olurlarsa Omastar resmi atarım bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Eyvallah hocam bugün daha gidemem muhtemelen de yarın falan giderim artık o zamana kadar kaybolmamış olurlarsa Omastar resmi atarım bir

Pokemap den bakarak git hocam.Bugun ilk yazdgimda gorseydin bana sifreni verirdim senin icinde toplardim.

Saglik olsun artik :)Insallah yarinda olur gidip toplarsin.
  • Zamanında gmail üzerinden kayıt olarak çok kötü yapmışım, şimdi de 27 lvlim mecbur aynı hesaptan devam
  • 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.