Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda Charizard, Blastoise ve Venasuar mı yoksa Lapras Snorlax Dragonite mı desem heralde çoğunluk 2'i seçer. Bence top israfı.. Bir Charmander 150lik 10 kez sarı toptan şekerli halde kaçar mı? Pikaçu da oyun ilk çıktığında 20 kez toptan çıkıyordu. Toplarınıza yazık bu soğuk havada. Ben 200 altındaysa cpsi alıyorum bu tarz pokemonları. Ama bende 650 liği var. 350 400 lük geldi diyelim. Boşa top harcamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yereyapışkan

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

ankara altınparkta adam gibi pokemon yok

Orda suanda pikachu ve balbasaur sparm var hafta sonu ordayim 50-60 bulbasaur yakalamadan donmem

Bende o mantıkla gittim gakat 10 cp lik balbasaur ı inat ettim 20 topla yakalayamadım. Poke merkezleride 1 turdan sonra en fazla 1 er top vermeye başlayınca bıraktım

Garip atuslarinizi nasil yapiyorsunuz cevirerek mi ve great yapma durumunuz nedir bende en fazla 2-3 kez kaciyor oda arada bi tabi hep cevirerek gerat yada exellent olarak atiyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Oyunda Charizard, Blastoise ve Venasuar mı yoksa Lapras Snorlax Dragonite mı desem heralde çoğunluk 2'i seçer. Bence top israfı.. Bir Charmander 150lik 10 kez sarı toptan şekerli halde kaçar mı? Pikaçu da oyun ilk çıktığında 20 kez toptan çıkıyordu. Toplarınıza yazık bu soğuk havada. Ben 200 altındaysa cpsi alıyorum bu tarz pokemonları. Ama bende 650 liği var. 350 400 lük geldi diyelim. Boşa top harcamıyorum..

Charmander ciktida bizmi yakalamadik

• quote:

Oyunda Charizard, Blastoise ve Venasuar mı yoksa Lapras Snorlax Dragonite mı desem heralde çoğunluk 2'i seçer. Bence top israfı.. Bir Charmander 150lik 10 kez sarı toptan şekerli halde kaçar mı? Pikaçu da oyun ilk çıktığında 20 kez toptan çıkıyordu. Toplarınıza yazık bu soğuk havada. Ben 200 altındaysa cpsi alıyorum bu tarz pokemonları. Ama bende 650 liği var. 350 400 lük geldi diyelim. Boşa top harcamıyorum..

Hocam ozellikle cp si dusuk pokemonlar 3.kez toptan cikiyorsa yakalama ekranindan cikin bakin yerinde duruyor mu pokemon diye.

Bazen bug oluyor pokemon gitmis oldugu halde yakalama ekraninda duruyor.Aynisi basima geldi ordan biliyorum.

• Ben ona yeni uyandım. Bug mu bilmiyorum ama çok sayıda toptan çıkan bir pokemonun ekranından çıkıp sonra tekrar tıklayıp yakalamaya çalışınca genelde ilk topta yakalıyorum. Excellent attığım halde 3 kere topta çıkan 300 küsürlük Charmander bilirim. Ki razzberry de çok sık kullanırım o tarz pokemonlarda..
  • Yarından sonra top dayanmaz bulbasaur ve squirtle ihtiyacımı da gözönünde bulundurunca bugün poketopu stoğu yapacam. Etkinlik sabahtan başlar mı saat konusunda bilgisi olan var mı?
  • Sabahtan başlamaz. Açıklamada 30 u öğleni demiş.Yani bu etkinliğin sabah olup bizde akşam 18:00 gibi başladığını düşünürsek akşam 9-10 gibi başlar tahminen.

325 Pokeball 170 Great 335 Ultra kaldı. Bundan sonra dışarı çıkılmaz İstanbulda. Fırtına heryer.
  • quote:

Sabahtan başlamaz. Açıklamada 30 u öğleni demiş.Yani bu etkinliğin sabah olup bizde akşam 18:00 gibi başladığını düşünürsek akşam 9-10 gibi başlar tahminen.

325 Pokeball 170 Great 335 Ultra kaldı. Bundan sonra dışarı çıkılmaz İstanbulda. Fırtına heryer.

100 er tane charmander squirtil ve bulbasaur toplamadan bırakmam bari evde vs. gps sapıttıgı yerde sürekli çıksa.
  • kucukadam91 kullanıcısına yanıt
    Halloween' da sabahtan başlamıştı, açıklama öğlen diye geçiyorsa kötü oldu bir gün boşa gitti.

• 2 abra daha yakalarsam wonder alakazan geliyor

@olivera

Ne etkinligi bu baskan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 29 Aralık 2016; 11:02:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

2 abra daha yakalarsam wonder alakazan geliyor

@olivera

Ne etkinligi bu baskan ?

etranta charmander charmelon ve charizart // squrtil blatows (gibi bişi) ve onun gelişmişi :D

babasaur onun gelişmişi ve vennasaur etrafta daha çok görüneceklermiş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yereyapışkan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

ankara altınparkta adam gibi pokemon yok

Orda suanda pikachu ve balbasaur sparm var hafta sonu ordayim 50-60 bulbasaur yakalamadan donmem

Bende o mantıkla gittim gakat 10 cp lik balbasaur ı inat ettim 20 topla yakalayamadım. Poke merkezleride 1 turdan sonra en fazla 1 er top vermeye başlayınca bıraktım

Garip atuslarinizi nasil yapiyorsunuz cevirerek mi ve great yapma durumunuz nedir bende en fazla 2-3 kez kaciyor oda arada bi tabi hep cevirerek gerat yada exellent olarak atiyorm

Cevirerek yapıyorum arada bi exellent oluyor. 6-7 taneyi tek atışta yakaladım sonra kaçmaya başladılar 13 üncüyü yakalayamadım hep kaçtı bıraktım bende. Aynı pokemondan 6-7 taneden sonra, pokestoplardada 1-2 turdan sonra kesinlikle verim alamadım altınparkda

• Yumurtaların cılkı çıktı, venonat paras oddish spearow çıkması nedir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

2 abra daha yakalarsam wonder alakazan geliyor

@olivera

Ne etkinligi bu baskan ?

etranta charmander charmelon ve charizart // squrtil blatows (gibi bişi) ve onun gelişmişi :D

babasaur onun gelişmişi ve vennasaur etrafta daha çok görüneceklermiş.

Obaaaa iste bu guzel haber.Ben arabayla cikip bol bol pokestop cevireyim stok yapayim

• quote:

Orijinalden alıntı: alpertfn

İlk günden beri oynuyorum 150 TL'ye yakın para gömdüm oyuna. 34'üm yakında 35 olucam. Hile nedir bilmem yanından geçmedim. Tanıdığım 36 var hilesiz. 2.000 km yol yapmış hergün en az 20 gym de pokemonu var. Siz her 34-35 levelı şikayet etmeyin bence. Bizim millet bayılıyor kendi ulaşamadığı şeyleri görünce imkansız demeye.

Aynen öyle hocam.30+ lvl olunca hemen hile yapmıştır şikayet.Bu oyunun mübtelası olan, ilk çıktıgı günden bugüne kadar ciddi emek sarf eden hatta geceleri dahi yollara düşen onlarca insan var.
    Milletce bayılıyoruz kendimizden üstün birine yetişmek yerine aşağı çekmeye..kim bilir kaç masum hesap banlanmıştır böyle.Yazık gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 29 Aralık 2016; 12:30:33 >
  • Pokedexinizde kac Pokemon var?
  • 145. Çünkü yenilerden sadece Pichu ve Smoochum çıktı. Onlarca 5kmye rağmen Togepi Bey ortalıkta yok.
  • quote:

145. Çünkü yenilerden sadece Pichu ve Smoochum çıktı. Onlarca 5kmye rağmen Togepi Bey ortalıkta yok.

Bana 2 km den cleffa cikti hocam

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben anlamadım. O kadar yumurta, günde 4-5 arası 5km çatlatıyorum Horsea Miyav falan çıkıyor. 5kmlik yumurta bırakmamaya çalışıyorum şuan Togepi için
  • quote:

Vallahi ben anlamadım. O kadar yumurta, günde 4-5 arası 5km çatlatıyorum Horsea Miyav falan çıkıyor. 5kmlik yumurta bırakmamaya çalışıyorum şuan Togepi için

Bende de 5 km liklerden disi ve erkek nidoran vs , 10 km likten onix cikti.Sacma sapan isler koskoca 10 km yumurtaya onix nedir ?

• 
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.