Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belkiutangac

hesabıma girdiğimde yükleme ekranında %75 civarı donup kalıyor nesen hocam bilen var mı?

korkutmak istemem ama aynısı banada olduğunda hesap askıya alınmıştı ayarlar uygulamalardan pokemon go verilerini temizle veya oyunu sil yükle tekrar giriş yapmayı dene varsa bir sıkıntı anlarsın o zaman.

eğer her seferinde böyle kalıyorsa yeniden yükleidğinde zaten farklı bir ekran gelicektir.
  • hesap askıya alınmış... nazikçe oyunu geri sildim hile yada bir şey kullanmadım geri almaklada uğraşmayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Beyler elimde evolve yaptigim blastois var.iv sini bama ogrenir misiniz ? Ben beceremiyorum iv bakmayi.

Appraise tikladifimda wonder diyor.

Cp 1300

Power up yok.

104 hp

2500 stardust

Bite 6

Hydro pump 90

Birde 642 hp exegcute var.Evolve yapimi icin hazir.appraise de not like to make much diyor

Power up yok

87 hp

3500 stardust

Comfusyon 15

Seedbomb 40

Xs

sana tüm cümleleri yazayım ona göre sen karar ver

“Overall, your Pokémon is a wonder! What a breathtaking Pokémon!” – IV: 81% - 100%

“Its stats exceed my calculations. It's incredible!” - At least IV at 15 (max)

Eğer En Başta Wonder En Sonda incredible yazıyorsa o çok iyi bir pokemon demektir iv'si 100 veya 100'e çok yakındır.

sonrasında ise bu pokemon atak mı saldırımı kısmı var.

eğer best hp diyorsa canı çok iyi demektir.

equel atac diyorsa saldırısı çok iyi demektir.

equel defans diyorsa defansı çok iyi demektir.

eğer bu dediklerinin hepsini diyorsa o pokemon zaten 100 ivli daha güçlüsünü bulamazsın demek.

• Rebeccan R kullanıcısına yanıt
    chansey yumurtadan çıktı ama farfect hiç gormedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Beyler elimde evolve yaptigim blastois var.iv sini bama ogrenir misiniz ? Ben beceremiyorum iv bakmayi.

Cp 1300

Power up yok.

104 hp

2500 stardust

Bite 6

Hydro pump 90

Birde 642 hp exegcute var.Evolve yapimi icin hazir.appraise de not like to make much diyor

Power up yok

87 hp

3500 stardust

Comfusyon 15

Seedbomb 40

Xs

“Overall, your Pokémon is a wonder! What a breathtaking Pokémon!” – IV: 81% - 100%

Eğer En Başta Wonder En Sonda incredible yazıyorsa o çok iyi bir pokemon demektir iv'si 100 veya 100'e çok yakındır.

eğer bu dediklerinin hepsini diyorsa o pokemon zaten 100 ivli daha güçlüsünü bulamazsın demek.

Eyv reyis cok aciklauici oldu

En basta wonder , ortada best diyor.sonda incredible deniyor.certainly impressed diyor.iyi mi peki ?

• Chansey'i bir kere yakınlarda gördüm. Pokemapten bakıp yerini bularak işten çıkıp aldım :) Onun dışında gölgesini dahi görmedim
  • Gece 10 konak vapuriskelesi izmir...

• Şuan güncel bir pokemon haritası var mı kullandığınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Şuan güncel bir pokemon haritası var mı kullandığınız?

Pokemapgo işini gorucektir

• bi işe yaramıyor bu program. çalışan bir harita yokmu bildiginiz?
  • Tam gymde savaşırken gps sapıtıyor error veriyor, nefret ediyorum bu hatadan. Oyunu kapatıp açsam da fayda etmiyor. Bedavaya iki tane gym bıraktım öyle.
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Telefonun gps özelliği iyi çalışmıyor hocam. Bende discovery var aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ama evde ve işteyken iyi oluyor surekli geziyo hem Pokemon yakaliyorum hem de km artıyor. Ama aractayken ve tramvaydayken boyle sapittiginda pokestoplari alamiyorum o da kötü oluyor.

• Pokestop, gym sildirmiş akıllı arkadaşlar hala oynuyorlarsa yabancı yerlerdeki minik kasabalrdaki şu pokestop sayılarına baksınlar. 2000 kişilik kasabada 7-8 tane gymleri var. Bizimkiler de İstanbul'a takmış, orada çok varmış da haksızlıkmış. 17 milyonluk şehire göre az bile İstanbulda. 1 milyonluk San Franciscoda ara sokaklarda 10 tane pokestop var...

https://m.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/5isvf5/question_what_is_your_towns_populationpokèstopgym/

• Merhaba arkadaşlar

Bugün 2 adet 5km yumurtam çatladı ilkinden Vulpix çıktı

İkincisi ise;

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Tam gymde savaşırken gps sapıtıyor error veriyor, nefret ediyorum bu hatadan. Oyunu kapatıp açsam da fayda etmiyor. Bedavaya iki tane gym bıraktım öyle.

oyunu kapatık 3 dakika beklemen yeterli olacaktır.

farkında değiller ama fake gps'ciler oyunu daha rahat oynuyor en azından gsp sapıtma derdi felan yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Cp 1300

Power up yok.

104 hp

2500 stardust

Bite 6

Hydro pump 90

Power up yok

87 hp

3500 stardust

Comfusyon 15

Seedbomb 40

Xs

Eyv reyis cok aciklauici oldu

En basta wonder , ortada best diyor.sonda incredible deniyor.certainly impressed diyor.iyi mi peki ?

ben en iyisi sna tamamını yollayım mavi takımda çok rahat hesaplıyordum iv fakat yeni hesabım kırmızı takım olunca büyük sıkıntılar çekiyorum

Total IV Appraisal Comments

“Overall, your Pokémon has caught my attention” – IV: 67% - 80%

“Overall, your Pokémon is above average” – IV: 51% - 66%

“Overall, your Pokémon is not likely to make much headway in battle” – IV: 0- 50%

Stat Comments

“Its stats exceed my calculations. It's incredible!” - At least 1 IV at 15 (max)

“I am certainly impressed by its stats, I must say.” -- At least 1 IV is between 13-14

“Its stats are noticeably trending to the positive.” -- at least 1 IV is between 8-12

“Its state are not out of the norm, in my opinion” -- at least 1 IV is between 0-7

biraz karışık gelebilir mantık şöyle mesela best hp diyorsa canı çok iyi demektir.

fakat equel defans diyor sonunda incredible! diyorsa defans iv'si 15 demektir yada atack diyorsa yine aynı şekil 15'tir.

buda şu mantığa götürüyor eğer sonunda incredible! diyorsa saldırı savunma ve defans değerlerinden 1'i kesinlikle 15'tir.

zaten 15-15-15 olan bir pokemon 100 iv'e sahiptir bu yüzdeyi 100/15*3=x Sonucundan alır ve iv'si yüksek olan pokemonun cp'side her zaman yüksektir wonder olan bir pokemon wonder olmayan pokemona göre cp konusunda fark yaratacak kadar yüksektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OLIVERA -- 17 Aralık 2016; 21:35:39 >

• Bu oyunun varacağı son nokta Evolve için 30 Candy eksik satın almak istiyormusunuza kadar gider.
  • 172 cp 100 iv belspro yakaladım. 2. 100 iv pokemonum.
  • 27 lvl oldum bir tane bile %100 iv yok, bir tane 96 ivli poliwrath var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

27 lvl oldum bir tane bile %100 iv yok, bir tane 96 ivli poliwrath var.

Yanlış alarm wonder hp atak def best dediği için 100 iv sandım 87 çıktı. 13/13/13.

• 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.