Şimdi Ara

Pokémon Fan Club (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
38
Favori
24.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle beni ekle ekle ne olursun ekle .... Nerde o eski pokemonların keyfi
  • Yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

1. Seri 11 bölüm hariç tamamlandı. Şimdi eksik bölümleri arayacağım.

Pokémon Fan Club

paylaşirsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Türkiyede yayınlanmayan bölümleri Türkçe olarak bulabilir miyiz ? Ayrıca ilk sezondan itibaren indirebileceğim bir link pm atabilir misiniz ? Şu günlerde boş vaktim bol, konuyu görüncede çok özlediğimi anladım.

Hayır bulamazsın. Sadece alt yazılı var. 4. veya 5. sezondan sonra dizi Türkiye'de yasaklandı.

4. sezonun sonuna kadar Türkçe.

Disney XD'de Diamond & Pearl: Battle Dimension sezonu (11. Sezon) yayınlanıyor. Japonya'da 2007-2008 yıllarında, Amerika'da 2008-2009 yıllarında yayınlanmış. Dört-beş sene geriden geliyorlar.

Disney XD'nin sitesinden TV Rehberi'ne baktım da Pokémon yayın akışında gözükmüyor. En son baktığımda 06.35'te yayınlıyorlardı.

• Yaz Benide
  • quote:

Orijinalden alıntı: phenomll

quote:

1. Seri 11 bölüm hariç tamamlandı. Şimdi eksik bölümleri arayacağım.

Pokémon Fan Club

paylaşirsan sevinirim

Ancak Fiber bulduğum yerde paylaşabilirim. 26 GB'lık bir dosyayı upload etmek işkence olur benim için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Türkiyede yayınlanmayan bölümleri Türkçe olarak bulabilir miyiz ? Ayrıca ilk sezondan itibaren indirebileceğim bir link pm atabilir misiniz ? Şu günlerde boş vaktim bol, konuyu görüncede çok özlediğimi anladım.

Hayır bulamazsın. Sadece alt yazılı var. 4. veya 5. sezondan sonra dizi Türkiye'de yasaklandı.

4. sezonun sonuna kadar Türkçe.

Disney XD'de Diamond & Pearl: Battle Dimension sezonu (11. Sezon) yayınlanıyor. Japonya'da 2007-2008 yıllarında, Amerika'da 2008-2009 yıllarında yayınlanmış. Dört-beş sene geriden geliyorlar.

Disney XD'nin sitesinden TV Rehberi'ne baktım da Pokémon yayın akışında gözükmüyor. En son baktığımda 06.35'te yayınlıyorlardı.

Evet biliyorum XD'de yayınlandığını. Ama daha önceki bölümleri bitirmedim. Tatil bitsin devam edeceğim izlemeye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaz beni de
  • BEYLER ELECTRİC SOLDİER BÖLÜMÜ BU BEN İZLEDİM ŞAHSEN BİRŞEY OLMADI

• Hocam zaten çok saçma sebeplerden yasaklamışlar.İkiz kuleler saldırdı diye Tentacrull'lu bölümü yasaklamışlar. Brook'un göğsü kadın göğsüne benziyor diye bir bölüm yasaklamışlar.

Çok saçma sapan şeylerden yasaklanmış ki bide bunu yapan özgürlükler ülkesi dediğimiz A.B.D. Türkiye'de olsa dindar laik tartışmasından geçilmezdi ortalık.
  • yok epilepsiymiş yok baş ağrısıymış

1000 defa izledim videoyu hiç birşey yok
  • Yaz beni

• beni de yazz özledik

• ekle
  • Benide ekle hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://sprites.pokecheck.org/

Pokémonlar'ın animasyon şeklinde spritelarını bulabileceğiniz bir site. İmza hazırlayacaktım ama boyut sınırını aşıyor.
  •  Pokémon Fan Club

Pokémon Türkiye Facebook sayfasından alınmıştır.
  • Pokemon animesi,filmleri ve oyunları birer efsanedir.Beni de ekle lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.