Şimdi Ara

Pokémon Fan Club

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
904
Cevap
38
Favori
24.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 5 yıl
 • Cevaplayan Üyeler 311
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 98
 • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 6 saat 45 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
 • Favoriye Eklediklerim 37
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • tlhxyz (126 mesaj) Charlotte McKinney (98 mesaj) icais (93 mesaj) LaTTidU* (53 mesaj) NaneLimoni (22 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (559 mesaj) Mobil (172 mesaj) Tablet (24 mesaj) Mini (5 mesaj)
 • @
4 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  UYARI: LÜTFEN VİDEO VE RESİMLERİ ALINTILAMAYINIZ. BUNUN YERİNE CEVAP BUTONUNU KULLANINIZ Kİ SAYFA KASMASIN.TEŞEKKÜRLER.

  DİKKAT:ÜYELERİN YANLARINDA YAZAN POKEMONLAR İSTEĞE GÖRE DEĞİL POKEDEX SIRASINA GÖREDİR.  Pokémon, ödül kazanmış bir anime, manga, video oyunu serisidir. Türkçeye "Cep Canavarları" olarak çevirilen "Pokémon" ilk defa 1989 yılında düşünce olarak ortaya çıkmıştır. Orijinali Satoshi Tajiri'nin 1995 yılında yarattığı bir video oyunudur. Orijinal çıkışı video oyunu olmasına rağmen kart oyunu, manga gibi dallara uzanan bir animedir.
  Pokémon'un hikâyesi, bizim dünyamıza benzer fantastik bir dünya da yaşanılan maceraları konu alır. Bu dünyanın bizim dünyamızdan farkı ise, Pokémon'lardır. Çıkış noktası, Pokémon'un yaratıcısı olan Satoshi Tajiri'nin küçüklükten gelme böcek toplama hobisinden doğduğu söylenebilir. Hikayesini de değişik kılan olgu da "Hepsini Yakala" mottosudur. Tajiri bir oyun programcısıdır. Pokémon fikri aklına geldiği zaman bunu o zamanın dev şirketi, yaratıcı ve eğlenmeye yönelik olan konsol firması Nintendo'ya götürür. Nintendo bu projeyi bir süre askıya alır fazla ilgisini çekmediği için. Ancak bir süre sonra Tajiri'yi çağırırlar ve proje hayata geçer. Nintendo'nun projesi bir oyundur ve Nintendo'nun Gameboy konsolunda oynanılır. İlk oyunun adı, Pocket Monsters: Green olarak karar verilmiştir. Bir süre sonra bu kısaltılır ve Pokémon Green adını alır. Oyun en başta Nintendo hayranları haricinde fazla tutmaz. Ancak bir ticari zeka olan Tajiri'nin bir kozu vardır bu durum için, Mew. Oyunda henüz kimsenin çıkaramadığı Pokémon olan Mew'i ortaya çıkarmak için herkes oyunu kapışmaya başlar. Ancak, Mew oyuna sadece diğer bir GameBoy'dan Mewtwo'yla takas ederek gelmektedir. Oyun o kadar çok tutar ki Final Fantasy i bile geçer. Bu kadar çok tutmuşken Tv Tokyo ile anlaşılır ve animesi yapılır. Animesi için kurulmuş grup bile vardır. Şarkıları bu grup söyler grubun adı Pokérap'dir. Buna ek olarak çizgi film ABD'deyken bazı ses efektlerini ise Pokémonun orkestrası yapar.Pokemonun İngilizce dublajında Ash ve Ash'in annesini seslendiren kişi aynıdır. Seslendiren kişinin Amerika'nın en iyi ses sanatçılarından biri olan, Veronica Taylor'dır. Türkiye'de Ash'i Ahmet Taşar seslendirmektedir.
  Pokémon kelimesi "Pocket" (Cep) ve "Monster" (Canavar) kelimelerinin birbirlerine eklenmesiyle ve eklenen kelimelerin kısaltılmasıyla elde edilmiştir. Bundaki mantık şudur; Pokémonlar, "Pokéball"ların yani (Pokétop) içine girerek cebe girecek kadar kolay taşınabilir hale gelirler. Pokemon birçok çocuğun hayallerini süslemiştir.Bazı çocukların kendisini pokemon gibi düşünerek balkondan atlayıp yaşamının sonlandırması sonucu pokemon birçok kez tv lerden kaldırılmıştır.
  Pokémon Nintendo'nun özel olarak kurduğu The Pokémon Company (Pokémon Şirketi) firması tarafından kontrol ediliyor.
  Pokemon birçok dile çevrilerek çocukların gözdesi olmayı başarmıştır. TV Serisi olarak 500'den fazla bölümü vardır. Diamond/Pearl serisiyle bu sayı sürekli artmaktadır. 12 tane de sinema filmi vardır.Birinde Ash ve dostları Mewtwo ile savaşırlar. Pokémon gelmiş geçmiş en iyi animelerden biridir. Amerika, Asya ve tüm Avrupada izlenme, satın alınma ve okunma rekorları kırmıştır ve Pokémon büyük küçük herkesin gönlünde taht kurmuştur. Pokémon'un 40'ı geçkin video oyunu vardır ve bu sayı hızla artmaya devam etmektedir.


  Genel Bilgi

  Pokemon toplam 16 sezondan oluşmaktadır. Japonya'da 15. sezon bitmiştir ve 16. sezon başlamıştır. Türkiye'de sadece 211 bölüm olan 4 sezonun tamamı yayınlanmıştır. Ayrıca Pokemon'un 15 tane sinema filmi vardır. İlk 7 filmin Türkçe dublajı vardır.
  Pokemon'un Türkiye'de ilk 4 sezonu Türkçe yayınlanmıştır. 4.sezondan sonra yaşanan bazı olaylar sonucu çizgi film Türkiye'de yasaklanmıştır. Ancak şu anda Disney XD kanalında yeni sezonlar Türkçe yayınlanmaktadır.

  Pokémon Nedir?

  Aslında pokémon dünyası bizimkine çok benziyor: aradaki tek fark o dünyanın pokémon adındaki fantastik yaratıklarla dolu olması. Bu dünyadaki bazı insanlar pokémon yetiştiricileri olmaya karar verir.
  646 çeşit farklı pokémon vardır. Bir yetiştiricinin görevi olabildiğince çok pokemon yakalamak ve onları eğitmektir. Her farklı pokémon’un farklı güçleri ve farklı yetenekleri vardır. Bir pokémon’u iyi yetiştirebilmek için cesur , azimli ve sevecen olmak gerekir. Bir yetiştiricinin pokémon’u büyüdükçe güçlenecek, yeni ataklar öğrenecek ve hatta bazen yeni, farklı bir pokemon’a bile dönüşebilecektir.
  Pokémon kart oyununu 2 kişi arasında oynanır. Bir oyun iki yetiştirici arasındaki bir karşılaşmayı temsil eder. Her oyuncunun kendine ait 60 karttan oluşan bir destesi vardır. Her yetiştirici kartlardaki farklı numaraları ve taktikleri oyunda kullanır. Bu kartların, piyasadaki diğer kartlardan farkı, sadece bu kartlarla Pokémon kart oyununun oynanabilmesi. Oysa diğer kartlar sadece biriktirmeye yönelik. Standart bir kart oyunuyla pokémon gibi bir değiş tokuş kart oyunu arasındaki en büyük fark ise, pokémon’da her oyuncunun kendine özel destesini yapabilmesi. Bir sürü farklı kart olduğundan, bir oyuncu elindeki kartlardan yeni bir deste oluşturabilir. Zaten oyunun zevki, farklı temaları temsil eden veya farklı stratejiler deneyebileceğiniz farklı desteler oluşturmak. Çocuklar genellikle koleksiyonlarını tamamlamak veya desteleri için gerekli kartları alabilmek için kendi aralarında pokémon kartı değiş tokuşu yapar. Eğer az bulunan kartlar hakkında bilgi sahibi olursanız, çocuğunuzun daha iyi değiş tokuşlar yapmasına yardımcı olabilirsiniz.

  Tüm Pokemonlar  Pokémon (anime)  Filmler  Pokémon'un yasaklanmış bölümleri

  Beauty and the Beach

  Pokémon'un 18. bölümü Asya'nın dışındaki her yerde yasaklandı. Asya dışında her yere Pokémon'un dağıtımını üstlenen 4kids Entertainment'ın yaptığı açıklamada ise sebep bir sahnede James'in kadın kılığa girmesi ve göğuslerinin aşırı dev gibi olması gösterildi.

  Tentacool ve Tentacruel

  Tentacool and Tentacruel, bölümü başta Amerika'da herhangi bir yasak gelmeden yayınlanıyordu. Fakat 11 Eylül Saldırılarından sonra Tentacruel'in bir kuleyi yıkması Amerika tarafından sakıncalı görüldü. Bunun yanında birinin Tentacruel'e tüfek doğrultup ateş etmeye teşebbüs etmesi otoriteler tarafından sakıncalı görüldü ve bölüm yayından kaldırıldı.

  The Tower of Terror

  The Tower of Terror bölümü de aynı Tentacool and Tentacruel bölümü gibi 11 Eylül saldırılarından sonra zararlı görülerek yayından kaldırıldı.

  The Legend of Dratini!

  The Legend of Dratini bölümü Asya'nın dışındaki tüm ülkelerde 4kids Entertainment tarafından yasaklandı. Nedeni ise bir bölümde Ash'in kafasına silah dayatılması ve tehdit içermesi.

  Electric Soldier Porygon

  Electric Solider Porygon bölümü sadece Japonya'da yayına girebildi. Sebebi ise bir sahnede Pikachu'nun elektrik saldırısıyla roketleri durdurmaya çalışması ve roketlerin patlamasıyla etrafın büyük mavi kırmızı ışıklarla kaplanması ve 12hz değerinde yaklaşık 4 saniye boyunca tam ekran 2 saniye boyunca da küçük ekran da görünmesi. Bu sahneyi izleyenlerin çoğu kısa süreli görme sorunları, başağrıları gibi sorunlarla karşılaştı. Hatta bazıları epilepsi ve kısa süreli bilinç kaybına bile uğradı. Japon İtfaiye Departmanı 685 çocuğun (310 erkek, 375 kız) hastanelere kaldırıldığı açıklandı. Fakat sadece iki çocuk hastanede iki hafta kadar uzun bir süre kaldı.
  Bilim adamları bu parlayan ışıkların beyine hasar verebileceği hatta nöbet geçirmeye sebep olacağı ve geçirilen 3 nöbetin epilepsi ye neden olabileceğini açıkladı. Fakat bu durum 4000 çocuktan sadece 1 inde görülüyor. Fakat bu oran bile bu bölümün tüm dünyada yasaklanmasına yeterli oldu.
  Türkiye'de yalnızca "Tentacool and Tentacruel" ve "Tower of Terror" bölümleri yasaklanmamıştır. Bu yasaklananların dışında ayrıca bilinmeyen bir sebeple hiçbir ülkede yasaklanmayan "Song of Jigglypuff" bölümü Türkiye'de yasaklanmıştır.

  Efsane Şarkı  i want to be the very best,-en iyi olmak istiyorum,
  like no one ever was.-hiç kimsenin olmadığı kadar.
  to catch them is my real test,-onları yakalamakbenim gerçek sınavım
  to train them is my cause.-onları eğitmek amacım.

  i will travel across the land,-dünyanın her yerini dolaşabilirim,
  searching far and wide.-daha uzak ve geniş alanları arayarak
  each pokemon, to understand-her pokemon,anlamak için
  the power that's inside.-güç içeridedir

  pokemon (gotta catch 'em all)-pokemon(hepsini yakalayalım)
  it's you and me-o sensin ve benim
  i know it's my destiny-biliyorum bu benim kaderim
  pokemon
  Ooh you're my best friend-sen benim en iyi arkadaşımsın
  in a world we must defend-dünya dakendimizi savunmalıyız
  pokemon (gotta catch 'em all)-pokemon (hepsini yakalayalım)
  a heart so true-kalp doğrudur
  our courage will pull us through-bizim cesaretimiz bizi itekliyor
  you teach me and i'll teach you-sen bana öğretirsin ben de sana öğretirim
  pokemon
  gotta catch 'em all-hepsini yakalayalım
  gotta catch 'em all, yeah-hepsini yakalayalım
  every challenge along the way-karşıdan gelen her meydan okumada
  with courage i will face-cesaretle karşılaşırım
  i will battle everyday-her gün savaşırım
  to claim my rightful place-iddiamı haklı kılmak için

  come with me the time is right-benimle gel zaman geldi
  there's no better team-daha iyi takım yok
  arm and arm we'll win the fight-kol kola(birlikte) savaşı kazanabiliriz
  it's always been our dream-bu her zaman bizim rüyamızdır

  pokemon (gotta catch 'em all)-pokemon(hepsini yakalayalım)
  it's you and me-o sensin ve benim
  i know it's my destiny-biliyorum bu benim kaderim
  pokemon-pokemon
  you're my best friend-sen benim en iyi arkadaşımsın
  in a world we must defend-dünya dakendimizi savunmalıyız
  pokemon (gotta catch 'em all)-pokemon (hepsini yakalayalım)
  a heart so true-kalp doğrudur
  our courage will pull us through-bizim cesaretimiz bizi itekliyor
  you teach me and i'll teach you-sen bana öğretirsin ben de sana öğretirim
  pokemon-pokemon
  gotta catch 'em all-hepsini yakalayalım
  gotta catch 'em all, yeah-hepsini yakalayalım  Pokédex

  http://www.pokemon.com/us/pokedex/

  Pokémon Bütün Çizgi Filmler Ve Filmlerin Olduğu Bir Site

  http://www.pokemonizle.biz/


  İmzalar  [b][center][image]https://store.donanimhaber.com/99/7c/6b/997c6b3cd1a4f6790c4d7e7a99b5f80b.png[/image] 
  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_78823540//tm.htm]Pokémon Fan Club[/link][/center][/b]
  [b][center][image]https://store.donanimhaber.com/9e/7f/b2/9e7fb25cac41f003dd4f4bc727e77f10.png[/image] 
  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_78823540//tm.htm]Pokémon Fan Club[/link][/center][/b]


  BU SİTEDE "tlhGS" NICKLİ ARKADAŞ BÜTÜN POKEMONLAR İÇİN İMZA YAPMIŞ İSTEYEN KULLANABİLİR.

  http://www.talhauysal.com/dhpokemon/

  Pokémon Fan Club Üyeleri

  001# Rhaegar Targaryen - Bulbasaur - Kurucu

  002# Just_Playboy - Ivysaur

  003# Metabolism - Venusaur

  004# tlhGS - Charmander

  005# Extenza - Charmeleon

  006# cyber518 - Charizard

  007# Roronoa-Zoro - Squirtle

  008# Polydos - Wartortle

  009# kemaloztin - Blastoise

  010# Barbaros Hayreddin Paşa - Caterpie

  011# TEHET - Metapod

  012# Gaius Claudius Glaber - Butterfree

  013# MayTheTriforceBeWithYou - Weedle

  014# Misile - Kakuna

  015# Perfect Insanity - Beedrill

  016# Muco53 - Pidgey

  017# ofsevim - Pidgeotto

  018# 0peth - Pidgeot

  019# brk-bjk - Rattata

  020# DoubleX - Raticate

  021# daxtor55 - Spearow

  022# Beşiktaş - Fearow

  023# Daenerys Stormborn - Ekans

  024# Tardis* - Arbok

  025# scirocco7 - Pikachu

  026# Alcatraz Katili - Raichu

  027# karasis65 - Sandshrew

  028# KufredenFare - Sandslash

  029# Illuminn - Nidoran ♀

  030# Alfredo Kalınski - Nidorina ♀

  031# Invstgns Dıs. - Nidoqueen ♀

  032# RubyC+ - Nidoran ♂

  033# Kazmapolitan - Nidorino ♂

  034# Le Parlé - Nidoking ♂

  035# By Trex - Clefairy

  036# stefansalvatore - Clefable

  037# MrKerberoS - Vulpix

  038# Storm Worm - Ninetales

  039# Gordon Freedos - Jigglypuff

  040# kehanet_32 - Wigglytuff

  041# mert-hc - Zubat

  042# A-S-M - Golbat

  043# Magikarp - Oddish

  044# Elzem_uA - Gloom

  045# gariptirki - Vileplume

  046# thestell - Paras

  047# RookieComedian - Parasect

  048# mavikann - Venonat

  049# hilasa - Venomoth

  050# Suraz - Diglett

  051# Night_Shade_ - Dugtrio

  052# sakalliahtapot - Meowth

  053# narrator12 - Persian

  054# Hyponsoinage - Psyduck

  055# like.no.other - Golduck

  056# Pippi - Mankey

  057# slale06 - Primeape

  058# I AM MONGOL - Growlithe

  059# RIP The Rev - Arcanine

  060# Atkiuv - Poliwag

  061# creative13 - Poliwhirl

  062# Pandaman - Poliwrath

  063# LaTTidU* - Abra

  064# FireProoF_ - Kadabra

  065# waybe - Alakazam

  066# ugurcakil34 - Machop

  067# ATaİk_ - Machoke

  068# mahmutzahitcelik - Machamp

  069# aura7 - Bellsprout

  070# umidigo - Weepinbell

  071# yeysa - Victreebel

  072# M.Guray - Tentacool

  073# Wrong_Story - Tentacruel

  074# KakaoluBiskuviCetesi - Geodude

  075# g@riban - Graveler

  076# konya2018 - Golem

  077# Masquerade89 - Ponyta

  078# M.Dexter - Rapidash

  079# Hüznü Şenlendiririm - Slowpoke

  080# red bull racing - Slowbro

  081# Seçilmiş_Kişi - Magnemite

  082# Reznov. - Magneton

  083# winneras - Farfetch'd

  084# McR_McR - Doduo

  085# Kurt Cobain. - Dodrio

  086# Diclonius - Seel

  087# R.Rondo9 - Dewgong

  088# Drug Free - Grimer

  089# furkanxtr - Muk

  090# Allen Walker - Shellder

  091# kettoplazmikretikulum - Cloyster

  092# Lucifer1905 - Gastly

  093# MortreD - Haunter

  094# Aeronautical Engineer - Gengar

  095# heavyen - Onix

  096# ArcherCavalry - Drowzee

  097# MeaninqLess - Hypno

  098# Anticitizen One - Krabby

  099# NaneLimoni - Kingler

  100# Pead - Voltorb

  101# Psman - Electrode

  102# Zwartan* - Exeggcute

  103# synaX:Lecter - Exeggutor

  104# Arkheramos - Cubone

  105# Jackal1905 - Marowak

  106# samet088 - Hitmonlee

  107# Legiones Redde! - Hitmonchan

  108# ninetales34 - Lickitung

  109# BerkeSutcu - Koffing

  110# hellraisers - Weezing

  111# EDDIEDz - Rhyhorn

  112# Börte Çene - Rhydon

  113# B&LueMans - Chansey

  114# Hyperior - Tangela

  115# zokoko41- - Kangaskhan

  116# HavaSerin - Horsea

  117# icais - Seadra

  118# UltimateMasterix - Goldeen

  119# cropseverkişilik - Seaking

  120# Ecthelion9 - Staryu

  121# baysobo - Starmie

  122# JimiKié - Mr. Mime

  123# McCall - Scyther

  124# Tasmalı Kedi - Jynx

  125# Kaptan_Mack_03 - Electabuzz

  126# Black Burn - Magmar

  127# Psman - Pinsir

  128# Battle Bunny Taric - Tauros

  129# Gnardal - Magikarp

  130# Oberyn - Gyarados

  131# alakota - Lapras

  132# Ichimâru Gin - Ditto

  133# HeisenbergBB - Eevee

  134# babavatan5 - Vaporeon

  135# Daniel Agger - Jolteon

  136# Düşünen Biri - Flareon

  137# -Oğuzhan- - Porygon

  138# Brolaf - Omanyte

  139# Mösyö Bolamyer - Omastar

  140# ₯ - Kabuto

  141# Opierco - Kabutops

  142# .:: Death ::. - Aerodactyl

  143# Hidroian - Snorlax

  144# dead_game - Articuno

  145# thezombi - Zapdos

  146# harun95 - Moltres

  147# sadasc11 - Dratini

  148# Halloween97 - Dragonair

  149# ysfGS - Dragonite

  150# Mitokondri. - Mewtwo

  151# Darkonick - Mew

  2. Nesil Üyeler

  152# DeidaraSanji - Chikorita

  153# llorT - Bayleef

  154# *InfLeXibLe* - Meganium

  155# POSE1DON - Cyndaquil

  156# fbseyhan - Quilava

  157# exotic. - Typhlosion

  158# Thrax* - Totodile

  159# Trapped Under Ice - Croconaw

  160# bardaktaki mısır - Feraligatr

  161# fatihhilal - Sentret

  162# Nardo-kun - Furret

  163# Batman Beyond - Hoothoot

  164# HEISENBERG - Noctowl

  165# Dirk Nowitzki - Ledyba

  166# TheDark06 - Ledian

  167# Mugetsuga - Spinarak

  168# Dark Force - Ariados

  169# cLk - Crobat

  170# FreeDomJumPeR -

  171# pcwolf28 -

  172# Shy person -

  173# WetDream -

  174# msouac -

  175# Nipp10 -

  176# MERT* -

  177# gülcem1sn -

  178# Neurosius -

  179# RadyoaktifKatır -

  180# paker -

  181# irfanitolito -

  182# Just0n3 -

  183# frt-_-ctn -

  184# forgotten sands -

  185# mrt522 -

  186# Gorkem.IX -

  187# Elitforce -

  188# ServanBK -

  189# fox kids -

  190# Zang3t -

  191# hanzas -

  192# segraLe -

  193# tayfn1907 -

  194# JustOneKiss -

  195# ewtrolar14 -

  196# Grain35 -

  197# PCMORS -

  198# DeusReus -

  199# sush0kcusu -

  200# Asmodian -

  201# B@man -

  202# Ricky.McFloyd -

  203# cet1928 -

  204# _otay_ -

  205# Grimmjow Jaggerjack -

  206# totoloji2013 -

  207# StillVeryLes -

  208# erryano -

  209# R1D1 -

  210# Hootcake -

  211# TUNÇBİLEK -

  212# Dean Martin -

  213# su_şişesi -

  214# cyhnqcl -

  215# TheTipsiz -

  216# Chespin -

  217# tarqy -

  218# SebastianBlake -

  219# Whici -

  220# Khione -

  221# FugaziBK -

  222# KediyeKafaAtanFare -

  223# TwoSuns  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 10 Eylül 2015; 18:35:08 >  |
  |
 • Yüzbaşı
  856 Mesaj
  Altın harflerle yaz  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  2115 Mesaj
  Duygulandım lae onur üyesi olarak ekle  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Çavuş
  82 Mesaj
  Benide eklersen sevinirim  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  3359 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Wrong_Story

  Benide eklersen sevinirim
  Onur üyesi olarak ekle.
  |
  |
 • Binbaşı
  1609 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: tlhxyz

  Onur üyesi olarak ekle.

  Alıntıları Göster
  yaz benide
  |
  |
 • Yüzbaşı
  786 Mesaj
  Beni de yaaaaz  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  3359 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: cyber518

  Beni de yaaaaz
  5. Sezon 57. Bölüm'ü indiriyorum, serinin bitmesine sekiz bölüm kaldı.

 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

  Hocam zaten senden sağlam bir Zorrent paylaşımı bekliyorum.Hepsi bittiğinde.

  Gerekirse harici HDD alır internet cafenin birine indirtirim.
  |
  |
  tlhGS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Binbaşı
  1024 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

  Hocam zaten senden sağlam bir Zorrent paylaşımı bekliyorum.Hepsi bittiğinde.

  Gerekirse harici HDD alır internet cafenin birine indirtirim.
  Onur üyenizde geldi
  |
  |
 • Yarbay
  3359 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

  Onur üyenizde geldi

  Alıntıları Göster
  1. Seri 11 bölüm hariç tamamlandı. Şimdi eksik bölümleri arayacağım.

 • Binbaşı
  1818 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: tlhxyz

  1. Seri 11 bölüm hariç tamamlandı. Şimdi eksik bölümleri arayacağım.  Alıntıları Göster
  Yaz beni yaz.

  İmza yok mu?
  |
  |
 • Yarbay
  5075 Mesaj
  Onur uyesi olarak  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  quote:

  Orijinalden alıntı: Polydos

  Yaz beni yaz.

  İmza yok mu?

  Alıntıları Göster
  rezerve
  |
  |
 • Yarbay
  3758 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Zenc-Ibanez

  rezerve

  Alıntıları Göster
  Önlerden Çarizard sahibi olarak yaz
  |
  |
 • Yarbay
  3359 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Polydos

  Yaz beni yaz.

  İmza yok mu?

  Alıntıları Göster
  İmzalar geldi. Üye sayımız arttıkça imzalar da artacak.  [b][center][image]https://store.donanimhaber.com/99/7c/6b/997c6b3cd1a4f6790c4d7e7a99b5f80b.png[/image] 
  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_78823540//tm.htm]Pokémon Fan Club[/link][/center][/b]
  [b][center][image]https://store.donanimhaber.com/9e/7f/b2/9e7fb25cac41f003dd4f4bc727e77f10.png[/image] 
  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_78823540//tm.htm]Pokémon Fan Club[/link][/center][/b]
  |
  |
 • Binbaşı
  1065 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: tlhxyz

  İmzalar geldi. Üye sayımız arttıkça imzalar da artacak.  [b][center][image]https://store.donanimhaber.com/99/7c/6b/997c6b3cd1a4f6790c4d7e7a99b5f80b.png[/image] 
  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_78823540//tm.htm]Pokémon Fan Club[/link][/center][/b]
  [b][center][image]https://store.donanimhaber.com/9e/7f/b2/9e7fb25cac41f003dd4f4bc727e77f10.png[/image] 
  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_78823540//tm.htm]Pokémon Fan Club[/link][/center][/b]


  Alıntıları Göster
  Türkiyede yayınlanmayan bölümleri Türkçe olarak bulabilir miyiz ? Ayrıca ilk sezondan itibaren indirebileceğim bir link pm atabilir misiniz ? Şu günlerde boş vaktim bol, konuyu görüncede çok özlediğimi anladım.
 • Binbaşı
  1369 Mesaj
  Beni de ekle  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  3359 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: LifesGood®

  Türkiyede yayınlanmayan bölümleri Türkçe olarak bulabilir miyiz ? Ayrıca ilk sezondan itibaren indirebileceğim bir link pm atabilir misiniz ? Şu günlerde boş vaktim bol, konuyu görüncede çok özlediğimi anladım.

  Bulabileceğimizi sanmıyorum. O bölümler Türkçe altyazılı olarak mevcut.
  |
  |
 • Binbaşı
  1369 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: LifesGood®

  Türkiyede yayınlanmayan bölümleri Türkçe olarak bulabilir miyiz ? Ayrıca ilk sezondan itibaren indirebileceğim bir link pm atabilir misiniz ? Şu günlerde boş vaktim bol, konuyu görüncede çok özlediğimi anladım.

  Hayır bulamazsın. Sadece alt yazılı var. 4. veya 5. sezondan sonra dizi Türkiye'de yasaklandı.  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,270
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.