Şimdi Ara

• Pokémon Cyrus |REHBER| (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
0
Favori
8.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jaquaries

Çok soru soruyorum ama kusura bakmayın Paras daha önce hiç karşıma çıkmadı nerden bulabilirim onu? @smallhero55
    Deckberden üste çık sağda üstte hawso swamp diye biryer var.

Çok teşekkür ederim hocam.

Peki haritayı görmenin bi yolu var mı?

Edit: Nerden çıkıyo size bu Caterpie Weddle'lar yaa. O kadar gezdim, bi tane bişi çıkmadı. Varsa yoksa Pidgey, rattata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniai -- 17 Mayıs 2013; 22:31:33 >
  • lupies forest old da çıkıyor .
  • şu oyuna başlayasım var ama o kadar zor mu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

şu oyuna başlayasım var ama o kadar zor mu ya

çok zor :)
  • Arkadaşlar bu bp nedir ? gym'i geçmek için 1 bp istiyor, battle point olarak düşündüm ama duel'e tıklayıp battle attığımızda yensemde yenmesemde artmıyor. nedir ne işe yarar nasıl kazanılır bu şey :)
  • Evolve sistemi berbat olmasına rağmen şu oyundan kopamıyorum ama büyük ihtimal haritalar bitince sıfırlayacaklar çünkü bu oyunu yapanların sıfırlamak için bahane aramasına gerek yok küçük bir sebep yetiyor
  • Selam arkadaşlar oyuna Snivy ile dün gece başladım. Şuan 12 level oldu ama TP verme konusunda çok kararsızım. İlk 16 level içinde SpAtk saldırısı yok ama 16da Leaf Tornado'yu öğreniyor. Bende 12 levele kadar Atk-Def-Spd-Hp kastım. Atk-15 Def-10- Spd-11 Hp-41 SpAtk-5 SpDef-5 oldu. Şimdi 4 level SpAtk ve SpDef kasmayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Selam arkadaşlar oyuna Snivy ile dün gece başladım. Şuan 12 level oldu ama TP verme konusunda çok kararsızım. İlk 16 level içinde SpAtk saldırısı yok ama 16da Leaf Tornado'yu öğreniyor. Bende 12 levele kadar Atk-Def-Spd-Hp kastım. Atk-15 Def-10- Spd-11 Hp-41 SpAtk-5 SpDef-5 oldu. Şimdi 4 level SpAtk ve SpDef kasmayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

ATK başladıysan Sp. ATK harcama hiç. Çünkü Sp. DEF de önemli bir stat ve ileride çok güçsüz kalır Pokémon. Ya ATK git ya Sp. ATK. Baştan muhasebesini yapmak daha sağlıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

quote:

Selam arkadaşlar oyuna Snivy ile dün gece başladım. Şuan 12 level oldu ama TP verme konusunda çok kararsızım. İlk 16 level içinde SpAtk saldırısı yok ama 16da Leaf Tornado'yu öğreniyor. Bende 12 levele kadar Atk-Def-Spd-Hp kastım. Atk-15 Def-10- Spd-11 Hp-41 SpAtk-5 SpDef-5 oldu. Şimdi 4 level SpAtk ve SpDef kasmayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

ATK başladıysan Sp. ATK harcama hiç. Çünkü Sp. DEF de önemli bir stat ve ileride çok güçsüz kalır Pokémon. Ya ATK git ya Sp. ATK. Baştan muhasebesini yapmak daha sağlıklı.

Peki şuan SpAtk gitmezsem, Atk,Def ve SpDef gitsem ilerde güçsüz olmaz demi pokemon? Ya da sizce hangisi daha uygundur?

• quote:

quote:

quote:

Peki şuan SpAtk gitmezsem, Atk,Def ve SpDef gitsem ilerde güçsüz olmaz demi pokemon? Ya da sizce hangisi daha uygundur?

Sp. ATK gidersen sadece Çimen Tipi saldırıların olur ileride TM'lerle birlikte. Güçlü saldırılardır ancak tür çeşitliliği üzebilir seni. ATK olarak daha güçsüz ancak daha komple saldırıların olabilir ki ben de ATK giderdim. Leaf Blade(Grass) / Aerial Ace-TM(Flying) / Dragon Tail-TM(Dragon) / Slam(Normal) oldukça kullanışlı olabilir.

• quote:

quote:

quote:

Şimdi yapman gereken ATK başladıysan ATK devam etmek geçen sefer oyundaki yüksek lvl adamlar speede bile 10 dan fazla vermedi bende has kadromda olacaklara öyle yapıyorum şöyle anlatıyım örneğin Totodile starter olarak seçtim ve has kadromda olucak. Speed 10 verdim ve ATK gidiyorum şu anda scratch ve bite ile kasıyorum ama 20 lvl ice fang , 27 lvl crunch , 43 lvl aqua tail , 48 lvl superpower gelicek bunların hepsi ATK saldırısı bunlar geldiğinde hazır olucak 48 lvl da geliştiricem yani o zamana kadar da ATK kasarak gidicem.

• Hawso Swamp'ta Poliwag çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

Hawso Swamp'ta Poliwag çıkıyor mu?

Henüz kimse bilmiyor nerede çıktığını.Sadece balıkçılık yaparak bulunduğunu biliyorum.
  • Peki spd, def, spdefi ve hpyi nasıl vereyim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

quote:

Henüz kimse bilmiyor nerede çıktığını.Sadece balıkçılık yaparak bulunduğunu biliyorum.

Sağol EGEMERT.

Bir de +1 Job Point aldım, ne işe yarıyor?
  • quote:

quote:

quote:

Sağol EGEMERT.

Bir de +1 Job Point aldım, ne işe yarıyor?

Şuanda sadece Trainer olduğun için bir işine yaramaz.Eğer balıkçı olursan her meslek seviyesinde balık tutma oranı %1 artıyor.İleride farklı meslekler eklenecek o yüzden balıkçı olmamanızı tavsiye ederim.

quote:

Peki spd, def, spdefi ve hpyi nasıl vereyim arkadaşlar?

Speed i 12'de bırak.
    Spdef ve Def , ATK'tan 10 puan düşük olmalı.(SP.ATK verdiysen, SP.ATK'tan 10 puan düşük olmalı.)
    HP, 30. seviyede 60-80 arası olmalı.

• Sp atk daha veremiyorum neden :S Charmander kasıyorum, 6 attack , 9 sp atk,9 speed,7 def,5 sp def şuan ileride pişman olmadan sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

Sp atk daha veremiyorum neden :S Charmander kasıyorum, 6 attack , 9 sp atk,9 speed,7 def,5 sp def şuan ileride pişman olmadan sorayım dedim.

HP Max kaç ise o kadar stat verebilirsin.SP.ATK verebilmek için HP'i yükseltmen gerek.
    Bu arada ATK veriyorsanız SP.ATK vermeyin.Aynı şey tam tersi için de geçerli.
  • quote:

quote:

Sp atk daha veremiyorum neden :S Charmander kasıyorum, 6 attack , 9 sp atk,9 speed,7 def,5 sp def şuan ileride pişman olmadan sorayım dedim.

HP Max kaç ise o kadar stat verebilirsin.SP.ATK verebilmek için HP'i yükseltmen gerek.

Sence Sp atk mı daha ii atk mı? charmander için
  • quote:

quote:

quote:

Sence Sp atk mı daha ii atk mı? charmander için

Sp.ATK
    Ama Flamethrower öğrenene kadar evrimleştirmemen lazım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.