Şimdi Ara

• Pokémon Cyrus |REHBER| (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
0
Favori
8.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

Ya bişey sorcaktım ben ben fishing rod aldım nasıl balık tutacağım ?

Suyun kenarına git ve Ctrl tuşuna bas.

Patch yapılmadıysa outdated client hatası gelir veya eski versiyonu indirmişsin.Siteye gir ve tekrardan indir.
  • Peki bana yeni oyunun linkini atabilir misiniz ? Resmi sitesindeki downloaddan indirilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king22

Peki bana yeni oyunun linkini atabilir misiniz ? Resmi sitesindeki downloaddan indirilmiyor.

Link atamıyorum maalesef.Sadece siteden indiriliyor, üye olman gerekli.
  • Arkadaşlar 1. ve 2. gym de liderlerin kullandıkları pokemonları ve levellarını bilen arkadaşımız varsa paylaşabilir mi ?

EDİT
    Gym e gelince yazıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkut48 -- 22 Mayıs 2013; 1:14:23 >
  • Bu Route 3 de mi çıkıyor hoppip ve sandsrew arkadaşlar bitane hoppip çıktı fakat 6 lvl dı o yüzden tutmadım 2-3 lvl falan çıkmıyormu. Birde diyelim ki Hoothoot kastım 20 lvl da geliştirdim 1 lvl da sky attack var geliştirince yani üstünden geçtigin lvl ın saldırısını ögretebiliyormuyuz ögretiyorsak nasıl yapıcaz o işi.
    Bu arada Ege oyunca özelden yazdın fakat 1 gym i yenmedigim için yazamıyorum özelden pokemarttan çıkınca aradım seni ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkut48

Bu Route 3 de mi çıkıyor hoppip ve sandsrew arkadaşlar bitane hoppip çıktı fakat 6 lvl dı o yüzden tutmadım 2-3 lvl falan çıkmıyormu. Birde diyelim ki Hoothoot kastım 20 lvl da geliştirdim 1 lvl da sky attack var geliştirince yani üstünden geçtigin lvl ın saldırısını ögretebiliyormuyuz ögretiyorsak nasıl yapıcaz o işi.
    Bu arada Ege oyunca özelden yazdın fakat 1 gym i yenmedigim için yazamıyorum özelden pokemarttan çıkınca aradım seni ama bulamadım

Sandshrew Casto Cliffs ve Casto Valley'de çıkıyor.Hoppip Route 2'de 2-10 level arası çıkıyor.
    Daha önceki levellerde açılan saldırıyı öğrenebilmek için Heart Scale eşyası gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

quote:

Bu Route 3 de mi çıkıyor hoppip ve sandsrew arkadaşlar bitane hoppip çıktı fakat 6 lvl dı o yüzden tutmadım 2-3 lvl falan çıkmıyormu. Birde diyelim ki Hoothoot kastım 20 lvl da geliştirdim 1 lvl da sky attack var geliştirince yani üstünden geçtigin lvl ın saldırısını ögretebiliyormuyuz ögretiyorsak nasıl yapıcaz o işi.

Sandshrew Casto Cliffs ve Casto Valley'de çıkıyor.Hoppip Route 2'de 2-10 level arası çıkıyor.
    Daha önceki levellerde açılan saldırıyı öğrenebilmek için Heart Scale eşyası gerekiyor.

O eşyayı neren bulabiliriz ? banada gerekiyor çünki .

• quote:

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

quote:

quote:

O eşyayı neren bulabiliriz ? banada gerekiyor çünki .

Şuanda bulamazsın.Luvdisc'ten düşüyor fakat luvdisc oyunda yok.

• 25-26 atk basılı bir oshawott, 17 levelde öğrendiği su saldırısı(adını unuttum ama atk değerli 75) ile 1.gym'i geçmeye yeterli olur mu? Canı 40 filan hızı 15, def ve spdefi 10.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

25-26 atk basılı bir oshawott, 17 levelde öğrendiği su saldırısı(adını unuttum ama atk değerli 75) ile 1.gym'i geçmeye yeterli olur mu? Canı 40 filan hızı 15, def ve spdefi 10.

Defansı 19 yap ve bir rattata yakala onuda 20 level yap %99 ihtimalle geçersin.
    Rattata'ya sadece atk,hp ve spdef ver.
  • quote:

quote:

25-26 atk basılı bir oshawott, 17 levelde öğrendiği su saldırısı(adını unuttum ama atk değerli 75) ile 1.gym'i geçmeye yeterli olur mu? Canı 40 filan hızı 15, def ve spdefi 10.

Benim pokemonlar şu şekilde nasıl ayar vereyim sence?
    -Oshawott 15 lvl. atk 20-spatk 5 speed 14-def 10-spdef 10-hp 28 (17de dewott yapcam. +8hp, +2atk, +2def, +1spd, +2spatk, +1spdef gelecek.)
    -Rattata 9 lvl. atk 19-spatk 2-spd 7-def 7-sp.def 3-hp 21
    -Rattata 12 lvl. atk 25-spatk 3-spd 10-def 7-sp def3-hp25
    -Rattata 8 lvl. atk 17-spatk 2-spd 8-def 4-spdef 6-hp 17

• quote:

quote:

quote:

Benim pokemonlar şu şekilde nasıl ayar vereyim sence?
    -Oshawott 15 lvl. atk 20-spatk 5 speed 14-def 10-spdef 10-hp 28 (17de dewott yapcam. +8hp, +2atk, +2def, +1spd, +2spatk, +1spdef gelecek.)
    -Rattata 9 lvl. atk 19-spatk 2-spd 7-def 7-sp.def 3-hp 21
    -Rattata 12 lvl. atk 25-spatk 3-spd 10-def 7-sp def3-hp25
    -Rattata 8 lvl. atk 17-spatk 2-spd 8-def 4-spdef 6-hp 17

Hıza Max 12 ver yani 12'yi geçmesin.
    Şuan statlar fena değil ama dediğim gibi hız yerine def, spdef ve hp verirsen senin için daha faydalı olur.

• Tamamdir hocam sağolasin. :) Oshawott 16 level oldu +3tp aldı hiç vermedim daha bir daha ki levelde vercem. Sizce 23-24 atk yeter mi 75lik saldırı ile? Ona göre def,spdef ve hpye yükleneyim. 6tp ile.
  • Snivy'i def etmişin. @Elbryan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

Snivy'i def etmişin. @Elbryan

Aynen deli etti beni dün gece gece 3e kadar kastım 19 level filan yaptım. Yanında 16 levellik iki rattata 15 levellik pidgey vardı ona rağmen alamadık rozeti bende gece yeni hesap açtım. oshawott kasıyorum.
  • quote:

quote:

Aynen deli etti beni dün gece gece 3e kadar kastım 19 level filan yaptım. Yanında 16 levellik iki rattata 15 levellik pidgey vardı ona rağmen alamadık rozeti bende gece yeni hesap açtım. oshawott kasıyorum.

Hadi hayırlısı bakalım. Geçersin bu sefer öyle hissediyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hadi hayırlısı bakalım. Geçersin bu sefer öyle hissediyorum.

Teşekkür ederim dostum. :) Snivy'i sevmiyordum zaten sırf Trip'in pokemonu havası var diye almıştım. Oshawott daha sempatik pokemon hiç değilse Ash'in pokemonu.

• quote:

Tamamdir hocam sağolasin. :) Oshawott 16 level oldu +3tp aldı hiç vermedim daha bir daha ki levelde vercem. Sizce 23-24 atk yeter mi 75lik saldırı ile? Ona göre def,spdef ve hpye yükleneyim. 6tp ile.

Onix'e ve Rhyhorn'a tek, Nosepass ve Geodude'a iki atarsın(Normalde Geodude'a tek atarsın ama Focus Sash eşyasına sahip olduğu için 1HP'si kalıyor.), geriye sadece Lunatone kalır onunda işini Raticate ile bitirirsin.
    Lunatone için 40HP'li 25 ATK'lı ve 20 SpDef'li bir Raticate yeterli olur.
  • quote:

quote:

Tamamdir hocam sağolasin. :) Oshawott 16 level oldu +3tp aldı hiç vermedim daha bir daha ki levelde vercem. Sizce 23-24 atk yeter mi 75lik saldırı ile? Ona göre def,spdef ve hpye yükleneyim. 6tp ile.

Onix'e ve Rhyhorn'a tek, Nosepass ve Geodude'a iki atarsın(Normalde Geodude'a tek atarsın ama Focus Sash eşyasına sahip olduğu için 1HP'si kalıyor.), geriye sadece Lunatone kalır onunda işini Raticate ile bitirirsin.
    Lunatone için 40HP'li 25 ATK'lı ve 20 SpDef'li bir Raticate yeterli olur.

Tamamdır hocam teşekkür ederim çok. :) Bu gece artık bitircem bu işi. :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.