Şimdi Ara

PointBlank Donanım Haber Tanışma (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
6.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: M@XI M@NY@K

quote:

Orijinalden alıntı: BerkayYılmaz

Selam arkadaşlar. Bu konuyu açmamda ki en büyük sebep Donanım Haber 'de ki PointBlank oyuncuları ile tanışıp PointBlank hakkında sorunlarımızı, ünvan kullanımını ve hangi rütbelerde olduğumuzu konuşalım.. Donanı Haber 'de ki bütün PointBlankçileri buraya toplayalım..

Tanışmak için;

Adınızı:
    Oyunda ki isminizi:
    Yaşınızı:
    Rütbenizi:
    Nerede yaşadığınızı:

yazacak tanışmaya başlayalım..

Adınızı: Berkay
    Yaşınızı: 21
    Nerede yaşadığınızı: Bursa 'lıyım ancak İzmir 'de yaşıyorum
    Oyunda ki isminizi: D'Lords|Captain
    Rütbenizi: Yarbay 1. Kademe
    KillDeath: 72
    HeadShot: 33

PointBlank Donanım Haber Tanışma

konu ölmüş mü ne ;)

Adım: Yusuf

Oyundaki Adım: rPr|*~Phaedrus~*

Yaşım : 21

Rütbem: Asteğmen Son Kademe (%72)

Kill/Death : 53

Head Shot : 34

Yaşadığım Yer : Balıkesir/ Bandırma

Karakterimi yetiştirip Yarbay 1.Kademe yaptım. Karakteri 2 kişi beraber kasıyorduk. Ne yazık ki ortağımın yüzünden ban yedi. Ve bende o günden sonra ortakla filan uğraşmadım. Yeni hesap açıp kasmaya başladım. En sonunda Tuğgeneral yapabildim. Şimdide evleneceğim için karakteri, g35 kulaklığımı ve g300 faremi satıyorum. İlgilenenlerin iletişime geçmesi rica olunur. Karakter full + full ng'lidir (8 gün kaldı). Karaterin bilgileri ;

Oyundaki Adım: cPs|Akslepios*

Rütbem:Tuğgeneral (8.760.000 exp)

Kill/Death : 59

Head Shot : 46

• quote:

Orijinalden alıntı: T.R.A.V.E.G.O

Adım nickimde yazılı

[FAW]ZooM

Yaş 24 yarışmaya istanbul dan katılıyorum

( Bu arada binbaşı ve üzeri karakter arıyorum almak için duyrulur )

binbaşı 2.kademe çarımı satıyorum ilgilenir misin?
  • Adınızı: Emrah
    Oyunda ki isminizi: EAS|*gReeNeYes
    Yaşınızı: 23
    Rütbenizi: Yarbay 4.Kademe
    Nerede yaşadığınızı: Samsun
  • bi arkadaşın tavsiyesiyle indirdim ama çocuktan haber yok o günden beri:) uzun yıllar Cs oynadıktan sonra farklı geldi. sanki basit gibi efekleri bilemedim. 2 gündür oynuyorum yinede hoşuma gitti

sormak istediğim bi kaç şey var. Silah almak için para yatırılır mı sizce oyuna faydası olur mu. çoluk çocuk biraz fazla gibi geldi bana ya da denk geldi bilmiyorum.
  • Adım: Mustafa İzzet

Yaşım: 16

Yaşadığım Şehir: Konya

Oyundaki Adım: DH|JohnMcClane

Rütbe: Yüzbaşı 4. Kademe

Kill/Death: 70

Headshoot: 52
  • Yarbay 5. 100 liradır.PM
  • Oyuna para harcayanların bi üstünlüğü oluyor mu biz para harcamasak güçlü bir karakter yaratabilirmiyiz acaba one göre başlamayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: shoacwaxz

Oyuna para harcayanların bi üstünlüğü oluyor mu biz para harcamasak güçlü bir karakter yaratabilirmiyiz acaba one göre başlamayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

Oyunda ilerleyince rutbe kazanip parali silahlari alabiliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten oynamaya değmez vakit kaybı eğlenceli fakat wall kaynıyor vede şu ng ile alınan maskelere sinir oldum cs go satın alacagım.
  • Arkadaşlar eski oyunculardanım.Betadan beri oynuyordum 2 sene önce bıraktım. Tekrar oyuna dönmek istiyorum ama böyle ciddi ciddi oynamak için değil.Arada girip takılmak için. Oyuna sıfırdan başlasam kasılır mı hesap? Oyun durumu nasıl? Eğer kasılmaz diyorsanız asteğmen felan hesap almayı düşünüyorum.P90 olsa yeter bana. Bir de çok gerekli olursa ayda 25k ng atarım.Dediğim gibi ciddi ciddi oynamayacağım oyunu.Ne diyorsunuz oyun oynanabilir mi? Oynanır diyorsanız 0 dan hesap kasılır mı? Bir de rütbe ödülleri değişmiş ne düşünüyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meteliğe Kurşun Atan Adam

Arkadaşlar eski oyunculardanım.Betadan beri oynuyordum 2 sene önce bıraktım. Tekrar oyuna dönmek istiyorum ama böyle ciddi ciddi oynamak için değil.Arada girip takılmak için. Oyuna sıfırdan başlasam kasılır mı hesap? Oyun durumu nasıl? Eğer kasılmaz diyorsanız asteğmen felan hesap almayı düşünüyorum.P90 olsa yeter bana. Bir de çok gerekli olursa ayda 25k ng atarım.Dediğim gibi ciddi ciddi oynamayacağım oyunu.Ne diyorsunuz oyun oynanabilir mi? Oynanır diyorsanız 0 dan hesap kasılır mı? Bir de rütbe ödülleri değişmiş ne düşünüyosunuz?

Arkadaşım, tavsiyem oyundan kopmuşsan bir daha başlama :) Oyunun boku çıkmış diye duydum. WH bayağı bir artmış. Gm Sponmuş falanmış filanmış hepsi yalan :)
    Eğer telefonun destekliyorsa Clash Of Clans 'a başla :)

• BerkayYılmaz kullanıcısına yanıt
    Dün indirdim şimdi mesajınızı gördüm. Özelden yardımcı olursanız sevinirim.

• arkadaşlar hortlatmış gibi olabilir belki
    Sabah oyuna giriyodum şimdi bu hata geldi sildim tekrar yükledim hala aynı. Çözüm bilen var mı?

• Hala oynayanlar varsa ekleyebilirler nickim:
    RS|'Lycosa.#

• Point blankta eski Orgeneral olarak ismim EwrenseL di oyunu 4 ay önce bıraktım bir tanede
    Albay 5 çarım vardı her yıl ng ye 1000 tl para harcardım çarları sattım oyunu bıraktım çok şükür rahatım iyice para tuzağı yaptılar oyunu eskiden aug turkey 27 bin ng idi 90 gün,şimdi augların hepsi 90 gün 50 bin ng civarı hileciler çoğalmış çok çağıran var oyuna ama bıraktım para ve zaman tuzağı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.