Şimdi Ara

KKINDA LÜTFEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F95E650A3 -- 20 Kasım 2017; 18:13:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende de aynı sorun var hocam ilk başvurduğumda tecilli yazısını görmemiştim bende yapmadımı seçmiştim şimdi ise güncellendi diyor ama hala yapmadı gözküyor siz düzeltebildiniz mi?
    tecilli ile yapmadı arasında ne fark onu da bimiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

bende de aynı sorun var hocam ilk başvurduğumda tecilli yazısını görmemiştim bende yapmadımı seçmiştim şimdi ise güncellendi diyor ama hala yapmadı gözküyor siz düzeltebildiniz mi?

Bende başvurdum çok az bilgi istedi. Sonra bi kod çıktı o kadar . Sizdede öylemi . Daha parayı yatırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar -_-

quote:

bende de aynı sorun var hocam ilk başvurduğumda tecilli yazısını görmemiştim bende yapmadımı seçmiştim şimdi ise güncellendi diyor ama hala yapmadı gözküyor siz düzeltebildiniz mi?

Bende başvurdum çok az bilgi istedi. Sonra bi kod çıktı o kadar . Sizdede öylemi . Daha parayı yatırmadım.

Bilgileri E devletten çektiği için fazla bilgi istemiyor ben parayı yatırdım.

• quote:

tecilli askerlik gelmiş ama uzatmış oluyor yapmadı ise daha askerliği gelmemeiş demek benim ki düzeldi sizde bir kontrol edin
  • Saolun hocam ben de düzelmiştim zaten bugün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.