Şimdi Ara

Podye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben araçlardan pek fazla anlamam opel corsa c 2005 model araba aldim ekspere soktuğumda sol podyeyi şaşeye kaynatmişlar ama şaşede herhangi bir oynama işlem yok dediler eksper raporunuda sol şaşe ezik podye işlemli kaynak sol podye ise duzeltme yazmişlar ama aracin değerleri filan hepsi iyi çikti.
    Podye... ama bu sag teker 2 parmak muhabbetini yaptim birine 2 parmak digerine 3 parmak giriyo arabayi surerken hiç bir tarafada çekme vb yapmiyor

• https://www.youtube.com/watch?v=gKyMHXjPwo4

arabayı aldıysan geçmiş olsun. almadıysan çok çok uygun fiyatlı değilse alınmaz şasede podyede işlem görmüş araçlar...
  • arabayi aldik ama sasede sorun yok dediler podyeyi saseye kaynatmislar eksper firmasi gosterdi zaten dedik şasede yamulma filan vb sorun varmi yok dediler sadece podyeyi kaynatmislar benim derdim gelecek zaman da sorun yaratirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pedrode166

arabayi aldik ama sasede sorun yok dediler podyeyi saseye kaynatmislar eksper firmasi gosterdi zaten dedik şasede yamulma filan vb sorun varmi yok dediler sadece podyeyi kaynatmislar benim derdim gelecek zaman da sorun yaratirmi
    Kaza haricinde bir problem olmaz.Kazada ise o bölge g kuvvetine maruz kalırsa,işlem gördüğü için eski mukavemeti olmayacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.