Şimdi Ara

Podye...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Giriş
    23 Mesaj
    Ben araçlardan pek fazla anlamam opel corsa c 2005 model araba aldim ekspere soktuğumda sol podyeyi şaşeye kaynatmişlar ama şaşede herhangi bir oynama işlem yok dediler eksper raporunuda sol şaşe ezik podye işlemli kaynak sol podye ise duzeltme yazmişlar ama aracin değerleri filan hepsi iyi çikti.
    ama bu sag teker 2 parmak muhabbetini yaptim birine 2 parmak digerine 3 parmak giriyo arabayi surerken hiç bir tarafada çekme vb yapmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    12784 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=gKyMHXjPwo4

arabayı aldıysan geçmiş olsun. almadıysan çok çok uygun fiyatlı değilse alınmaz şasede podyede işlem görmüş araçlar...
    |
    |

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    arabayi aldik ama sasede sorun yok dediler podyeyi saseye kaynatmislar eksper firmasi gosterdi zaten dedik şasede yamulma filan vb sorun varmi yok dediler sadece podyeyi kaynatmislar benim derdim gelecek zaman da sorun yaratirmi

Orijinalden alıntı: pedrode166

arabayi aldik ama sasede sorun yok dediler podyeyi saseye kaynatmislar eksper firmasi gosterdi zaten dedik şasede yamulma filan vb sorun varmi yok dediler sadece podyeyi kaynatmislar benim derdim gelecek zaman da sorun yaratirmi
    Kaza haricinde bir problem olmaz.Kazada ise o bölge g kuvvetine maruz kalırsa,işlem gördüğü için eski mukavemeti olmayacaktır.

|
    |
Reklamlar
emek server
kolayoto.com
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,365
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.