Şimdi Ara

Pocophone F1 Migrosda 2999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64 gb versiyon stokta var baya 2999 olmuş.
    https://www.epey.com/git/17135849/1/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha düşecek bunlar merak etmeyin dolar 1,5 TL olunca şakkadanak en baba telefon 2bin TL olacak ama Padişah torunları yer mi yemez. Kendi telefonumuzu üretip kullanana kadar beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Daha düşecek bunlar merak etmeyin dolar 1,5 TL olunca şakkadanak en baba telefon 2bin TL olacak ama Padişah torunları yer mi yemez. Kendi telefonumuzu üretip kullanana kadar beklemedeyiz.
    Dolar 1.5 TL oluncadan sonrasını okumadım
  • 2999 TL icim aciyo olmasi gereken rakamin 2 kati

• Paylaşım için teşekkürler. Türkiye fiyatlandırması için oldukça iyi fiyat. Aliexpress üzerinde 300 dolar/1650 TL'ye satılıyor da olsa
    https://tr.aliexpress.com/item/K-resel-S-r-m-Xiaomi-POCOPHONE-F1-6-GB-64-GB-POCO-F1-Snapdragon-845/32919691801.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 8 Kasım 2018; 8:28:19 >
  • 1650 tl olan tel tam 2 katına satılıyor..ohh ne guzel sistem..adamlar uretıyo karıyla 1650 ye satıyo..bizimkiler de kafası calısıyor o uretım malıyetının 2 katına satıyor..ohh...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtdısı fiyatına gore turkiyede fahiş fiyattan satıyorlar dolayısıyla bu fiyatta alınmaz...
  • Ya kardeşim hiç mi teknolojiden anlamıyorsunuz hiç mi kafanız çalışmıyor anlamıyorum !!! Mi 8 3200 TL iken bu cihaza 3000 TL verilmez başlık açıp durmayın artık !!!

• yahu şu satıcılara amma kızıyorsunuz.

yok iki katına satıyorlarmış falan filan.

trt bandrol % 10

ötv % 25

kdv %18

yani adamlar aslında yarı parasına satıyor ama !!!!

• boşuna fiyat muhabbeti yapmayın. kullanıcı yorumlarında özellikle ekran dokunmatiğinde sorun olduğu belirtilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Paylaşım için teşekkürler. Türkiye fiyatlandırması için oldukça iyi fiyat. Aliexpress üzerinde 300 dolar/1650 TL'ye satılıyor da olsa
    https://tr.aliexpress.com/item/K-resel-S-r-m-Xiaomi-POCOPHONE-F1-6-GB-64-GB-POCO-F1-Snapdragon-845/32919691801.html
    Yazık bize yahu cidden yazık. İstediğimiz gibi şuradan almamız Y A S A K !

Halbuki dünyada kimler kimler özgürce sorgusuz sualsiz 1 tıkla alma hakkına sahip bunları...

• riderman R kullanıcısına yanıt
    Yurtdışında vergi yok mu? Tamam bizde vergiler fazla ama bu kadar fiyat farkı sadece vergiyle açıklanamaz. Fırsatını buldukça geçiriyorlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Ya kardeşim hiç mi teknolojiden anlamıyorsunuz hiç mi kafanız çalışmıyor anlamıyorum !!! Mi 8 3200 TL iken bu cihaza 3000 TL verilmez başlık açıp durmayın artık !!!
    Neden alınmasın? Teknik olarak açıklar mısınız? Mi 8'e 200 TL fazladan vermeyi gerektirecek şeyleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Neden alınmasın? Teknik olarak açıklar mısınız? Mi 8'e 200 TL fazladan vermeyi gerektirecek şeyleri

Alıntıları Göster
    Hocam Pocophone F1, Mi 8'in parça kalitesi düşürülerek ucuzlatılmış versiyonu. Ama merak ediyorsanız yazayım tek tek;
    -Kasa kalitesi
    -Amoled ekran
    -Kamera OIS desteği ve ikinci kamera farkı (12 mp)
    -NFC
    -Çift GPS
    -Quick Charge 4.0

gibi artıları var Mi 8'in. Özellikle kamera, ekran ve kasa kalitesinin farkı çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 8 Kasım 2018; 10:54:33 >
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Efe Aydal

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Ben yazacaktım arkadaş yeterince açıklamış kesinlikle 200 tl fazla vermeye değer

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Hocam Pocophone F1, Mi 8'in parça kalitesi düşürülerek ucuzlatılmış versiyonu. Ama merak ediyorsanız yazayım tek tek;
    -Kasa kalitesi
    -Amoled ekran
    -Kamera OIS desteği ve ikinci kamera farkı (12 mp)
    -NFC
    -Çift GPS
    -Quick Charge 4.0

gibi artıları var Mi 8'in. Özellikle kamera, ekran ve kasa kalitesinin farkı çok fazla.

Alıntıları Göster
    Aktardığınız bu güzel bilgiler için teşekkür ederim. OIS ve ekran kalitesi benim için 200 TL farkı hak eder cinsten. Yalnız QC 4.0 destekliyor sanırım:

Confirmed: Pocophone F1 supports Quick Charge 4.0 and is splash resistant!

https://www.gizmochina.com/2018/09/13/confirmed-pocophone-f1-supports-quick-charge-4-0-and-is-splash-resistant/

https://www.androidauthority.com/pocophone-f1-quick-charge-4-0-splash-resistant-903926/
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Aklımda QC 3.0 destekliyor olarak kalmış nedense. Doğrudur hocam sağ olun bildirdiğiniz için. QC 3.0-4.0 farkı zaten çok önemli de değil ama yazayım dedim aklıma gelenleri

Bu arada cihazın alınabilmesi için güncel Mi 8 fiyatlarından en kötü ihtimalle %15 ucuz olması lazım bence.
  • bu telefon netflix vb uygulamalarda full HD video ve üzerini oynatamıyor. bu paralar verilmez. zaten arkadaşların deidği gibi ederi 1500 tl
  • 2 telefon arasinda 100$ dan fazla fark var ama turkiyede basa bas gidiyor fiyatlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.