Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar siyah 6-128 gb ile katıldım aranıza, artık buradayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen 6 / 128 Mavi modelini aldım. Telefondan şuan için memnunum bakalım ileride durum ne olur

• createman kullanıcısına yanıt

Wifi kopması olunca WiFi komple mi gidiyor?

Yoksa WiFi ağına bağlı gözüküp veri aktarımı olmuyor mu?

• TRUPROX kullanıcısına yanıt
    WiFi ağjna bağlı gözüküyor veri aktarımı olmuyor arada oluyor bazen mobil de de oluyor evde ve işte WiFi var sürekli açık kapatamıyorum hiç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Çok katı google bu olayda galiba, bende birsürü kurdum hiçbiri çalışmadı. Önceden acr kullanıyodum çok iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: iSo-9001

Çok katı google bu olayda galiba, bende birsürü kurdum hiçbiri çalışmadı. Önceden acr kullanıyodum çok iyiydi

Cihaza Endonezya romu kurun

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Bende geçen 6 / 128 Mavi modelini aldım. Telefondan şuan için memnunum bakalım ileride durum ne olur

bende bronz olanını aldım harika görüyor orjinal şeffaf kılıfıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuada -- 22 Eylül 2021; 16:11:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSo-9001

android 9 itibariyle yasakladı google, uygulamalar üstünden hiçbir şekilde olmuyor, zorlasan da hoparlör açıp normal ses kayıt üstünden alıyor ama çok düşük ses seviyesinden herzaman da hoparlör açamıyorsun. acr bu işin piri idi zaten gerisi tıraş uygulamalardı acr bile düzgün kayıt alamıyor.

Edit: Google in kendi telefon uygulamasında ses kayıt alma özelliği var aslında ama bizim ülkede mevcut kvkk yüzünden özellik aktif değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.C. -- 22 Eylül 2021; 20:35:23 >
  • Arkadaşlar ben de bu telefondan almayı düşünüyorum. Poco Türkiye Garantili ne demek? Resmi distribütör mü? Xiaomi Türkiye mi yani?

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.cb

Call recorder yazınca çıkıyor birsürü, arama uygulaması olarak çalışıyor. Google 'ın arama uygulaması yerine bunu kullanmanız lazım. Ayriyeten de kayıt seçeneğini uygulama ayarlarından aktifleştirmeniz lazım. Ben denemiştim, çalışmıştı. Ama güvenilir gelmediği için kaldırdım.

@iSo-9001

• nuada kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Birtek sensör olayı kötü onun dışında bir sikintisi yok.

• En iyisi pixel rom yine. Offical çıktı zaten. Şuan tam stabil güncel sürümü.
    1 tam dolum 2 günümü çok rahat çıkarıyor. 120hz aktif üstelik.

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.cb

Call recorder yazınca çıkıyor birsürü, arama uygulaması olarak çalışıyor. Google 'ın arama uygulaması yerine bunu kullanmanız lazım. Ayriyeten de kayıt seçeneğini uygulama ayarlarından aktifleştirmeniz lazım. Ben denemiştim, çalışmıştı. Ama güvenilir gelmediği için kaldırdım.

@iSo-9001

acr de hala ses kaydı alıyor ama anlaşılmıyor net değil onu demek istedim. google yaskladı yani. android 9 öncesi bir telefon ile ve android 9 sonrası bir telefon ile denerseniz acr programını ses kaydındaki fark çok iyi anlaşılır. net olarak kaydetmesi için hoparlöre vermeniz lazım. bende hala acr yüklü zaten.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Hocam aradım bulamadım, pixel rom için kaynak paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: makilli

Arkadaşlar ben de bu telefondan almayı düşünüyorum. Poco Türkiye Garantili ne demek? Resmi distribütör mü? Xiaomi Türkiye mi yani?

Evet resmi distribütör, evet Xiaomi Türkiye garantili.

• Arkadaşlar tema yüklediğimiz de mesaj ve arama kısmı değişmiyor Google olduğu için rom atıcam ama tr cihaz olduğu için kıyamıyorum

• Evoque E kullanıcısına yanıt
    Poco X3 Pro | Updates
    Poco X3 Pro updates

Main group: @pocox3proglobalofficial
    Photography: @PocoX3ProPhotography
    https://t.me/PocoX3ProUpdates

Hepsi burada güncel.

• Migrosa cihazi almaya gidiyorum. Umarım uzun süre sorunsuz kullanırım.

• Redmi Note 9 Pro kullanıyorum Mİ 11 Lite ve Poco X3 Pro arasında kaldım (ekran bakımından mi 11 lite daha ağır basıyor ama) bu telefonda da SD 860 gibi bir canavar var deyim yerindeyse ekran konusunda kuşkuluyum kullananlar memnun mu telefondan? Özellikle stereo hoparlör ve ekran konusu için soruyorum

• Günlük kullanımda sd 720g ile sd 860 ın hiç bir farkı yok inan bana. Boşuna masrafa girme, iki telefonda var bende note 9 un ekranı bariz şekilde çok daha güzel ve parlak.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.