Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende X3 NFC kılıfı var, birebir uyuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sharpie kullanıcısına yanıt

Çünkü temelar miui arama uygulaması için. Kullandığınız Google aramalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

1.ci Sebep Doğru renk, fotoğraf icin çok önemli.

2.cisi Herhangi bir olayda maliyet.

3.cu tercihim ekrandan parmak izinden biktim.Yandaki parmak izi cok hızlı ve sorunsuz..

Alıntıları Göster

Valla işin garip tarafı oppo reno 4 telefon orta segment amoledli bir telefon ekranlarını renk testine soktuk renkler neredeyse aynı ve üstelik benim telefon kuş tüyü gösterirken tüyleri saydırabilecek kadar net veriyor amoledde pastel boyayla boyanmış gibi. Ben çok düşündüm amoled ekranlı telefon ama düşük segmentte ips ile bu aynı değil arkadaşlar emin olabilirsiniz.

Bu arada telefonu telefoncudan 3800 TL ye aldım çok memnunum orta segmentte bu kadar hızlı bir telefon görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevecen69 -- 28 Temmuz 2021; 20:27:26 >

• Bugün kilidi açıp twrp ile eu V12.0.6.0 yükledim ne ısı nede yüksek şarj tüketimi kaldı resmen cihaz hayata döndü. :)

Ayrıca mi rehber ve mesajlar geri döndü bunlamı ilgili bilmiyorum ama görüşme sesi artık daha kaliteli ve görüşmeyi kaydet özeliği geri geldi.

• MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Room yükleme yaparsak garanti de sıkıntı olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: createman

Room yükleme yaparsak garanti de sıkıntı olur mu?

ithalatçı garantili en iyisi bile sorun çıkarır ben şahsen garantiye önem vermiyorum sırf imei için garantili aldım.

• Ben mi Türkiye garanti aldım teknoloji biraz şans işi sıkıntı çıkarmaya da bilir şuan için pek elzem bir durum yok teşekkür

• quote:

Ben mi Türkiye garanti aldım teknoloji biraz şans işi sıkıntı çıkarmaya da bilir şuan için pek elzem bir durum yok teşekkür

mi mağazasındamı aldın?

• Hocam ince hesaptan aldım 9 haziranda

• quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Bugün kilidi açıp twrp ile eu V12.0.6.0 yükledim ne ısı nede yüksek şarj tüketimi kaldı resmen cihaz hayata döndü. :)

Ayrıca mi rehber ve mesajlar geri döndü bunlamı ilgili bilmiyorum ama görüşme sesi artık daha kaliteli ve görüşmeyi kaydet özeliği geri geldi.

Merhaba,

üstad,

poco x3 pro için yapmış olduğunuz işlemleri,

1-twrp,

2-rom,

gibi durumlarla kilit açma, programların nasıl kullanılarak nasıl rom yüklendiği, bu işlemlerden önce yedekleme yapılır mı? yeni rom sonrası yedekleme yüklenir mi?

gibi tüm konuları sırası ile hem anlatımı hem dosya paylaşımını 1.sayfa konu açan arkadaşa verseniz de 1.sayfada yayınlansa olur mu?

ben burada ki yazılara göre hala 12.5.1 güncellemesini erteledim.

eğer uygunsa artık bazı konular 1.sayfada yayınlanırsa daha güzel olur.

saygılar

• quote:

Hocam ince hesaptan aldım 9 haziranda

Sizinkide ithalatçı garantili arayıp sorabilirsiniz sadece mi mağazasında satılanlar resmi mi garantili.

• quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

Merhaba,

üstad,

poco x3 pro için yapmış olduğunuz işlemleri,

1-twrp,

2-rom,

gibi durumlarla kilit açma, programların nasıl kullanılarak nasıl rom yüklendiği, bu işlemlerden önce yedekleme yapılır mı? yeni rom sonrası yedekleme yüklenir mi?

gibi tüm konuları sırası ile hem anlatımı hem dosya paylaşımını 1.sayfa konu açan arkadaşa verseniz de 1.sayfada yayınlansa olur mu?

ben burada ki yazılara göre hala 12.5.1 güncellemesini erteledim.

eğer uygunsa artık bazı konular 1.sayfada yayınlanırsa daha güzel olur.

saygılar

Alıntıları Göster

merhaba,

internette bolca rehber mevcut adımları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

ben 03/07/2021 tarihli 3.5.2 v2 twrp ve eu_multi_POCOX3Pro_V12.0.6.0 romu kullandım en ufak bir sorun yaşamadım.

ben yedekleme yapmadım ama sanırım stock romdan custom roma geçerken yedekleme olmaz.

• MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Olabilir hayırlısı olsun paketin üstünde mi Türkiye yazıyordu ondan öyle dedim 😁 ben şuan cihazdan memnunum sıkıntı yok 3 yıl kullanmayı düşünüyorum Bi sıkıntı çıkmaz ise

• normal kablolu kulaklıkla konuşurken kulaklığı çıkarınca ses telefon mikrofonundan karşı tarafa gitmemeye başlıyor ama karşı tarafın sesi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Çünkü temelar miui arama uygulaması için. Kullandığınız Google aramalar.

nasıl geçeriz miui arama uygulamasına.bir ayarı varmı.

• En çokta ısılar düştü ona sevindim video izlerken bile telefon çok ısınıyordu rahatsız ediyordu.

• Merhabalar arkadaşlar. Ben de migrostan 6/128 versiyonunu almıştım. Üzerinde 12.0.1 miui var. 12.5.1'e yükseltmek istemiyorum sizlerin de uyarılarını göz önüne alarak, fakat 12.0.6 versiyonunun da çok methedildiğini duydum. Şimdi sorularım

1. Cihazı 12.0.1'den 12.5.1'e değil de 12.0.6'ya kilit vs. açıp romlama yapmadan yükseltmek mümkün müdür? Sürekli 12.5.1 versiyonuna güncelleme bildirimi var ekranda.
    2. Bende "google play hizmetleri" "hücre bekleme"den daha fazla batarya yiyor. Sizde de böyle bir şey söz konusu mu?

Şimdiden teşekkürler...

• Arkadaşlar kullandığınız hafif, sistemi yormayan, şarj götürmeyen launcher tavsiye eder misiniz acaba?

• Bu telefonun eu romlu versiyonu nereden bulunabilir ?

• Hocam bahsi geçen kılıfı yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Kamera koruması için tercih etmiştim. Aynen dediğiniz gibi tank gibi fakat baya kalın oluyor. Şahsen ben rahatsız olmuyorum. Zaten bu telefonu kılıflı da kılıfsız da cepte taşıması boyutlarından dolayı zor, ben de sırf bu yüzden kendime bi çapraz çanta aldım. Telefon tam sığıyor içine. Gayet güzel. İlgilenen olursa çantanın linki:

cantamall | çanta, cüzdan ve valiz alışveriş sitesi
    Zigga 02046 Siyah Telefon Bölmeli Mini Çapraz Göğüs Çantası
    https://www.cantamall.com/zigga-02046-siyah-telefon-bolmeli-mini-capraz-gogus-cantasi
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.