Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Görüşme sesi boğuk şekilde gelen varmı aranızda?

operatör ile ilgili olabilir mi? türkcell kullanıyorum net ve yüksek bir ses veriyor hatta çoğu zaman kısıyorum tek olumsuz tarafı görüntülü görüşme yaparken biraz fazla ısınıyor gibi gerçi havalarda çok sıcak onun etkisi olabilir.

• metbey M kullanıcısına yanıt

1000 lira daha ekle x3 pro al 128gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

1000 lira daha ekle x3 pro al 128gb

hocam f1 1000 lira ucuz daha ama daha güçlü işlemciye sahip. Antututda fark atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

operatör ile ilgili olabilir mi? türkcell kullanıyorum net ve yüksek bir ses veriyor hatta çoğu zaman kısıyorum tek olumsuz tarafı görüntülü görüşme yaparken biraz fazla ısınıyor gibi gerçi havalarda çok sıcak onun etkisi olabilir.

Alıntıları Göster

Yok sanmiyorum.Cift hat var ve hem Volte hemde normal konusma sirasinda da ses boğuk, temiz degil.Neye gore 9T ye gore .Daha sonra Esimin 10T cihazini denedim o da ayni ahize sesi.

Demek son cihazlari bu sekilde ama epey bir fark var.

Ses seviyesi cogu arkadasin dedigi gibi cok yuksek ve kismak gerekiyor.Sikinti yok, genel manada bu fiyata alinabilecek en iyi cihaz bana gore .Ozellikle Amoled kullanipta tedirgin olanlar cok soru işareti olusturmasinlar.Renkler cok iyi ve doğru.Fotograf cekiyorlarsa benim gibi, Ips'den baska alternatif yok zaten renk doğruluğu konusundaPoco X3 Pro [ANA KONU] 

• metbey M kullanıcısına yanıt

siz poco x3 nfc ile poco x3 proyu karıştırıyorsunuz.

pocophone f1 sd 845 işlemcili

poco x3 pro sd 860 işlemcili ve iyi bir fark atıyor.

poco x3 nfc sd 732 işlemci buda sizin karıştırdığınız cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 17 Temmuz 2021; 0:34:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

siz poco x3 nfc ile poco x3 proyu karıştırıyorsunuz.

pocophone f1 sd 845 işlemcili

poco x3 pro sd 860 işlemcili ve iyi bir fark atıyor.

poco x3 nfc sd 732 işlemci buda sizin karıştırdığınız cihaz.

tamam hocam işte f1 845 li cihazın fiyatı 2600 e düşmüş diyorum ben de, f1 alsam hem de 1000 tl daha ucuza en güçlüsü... tavsiye eder misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 17 Temmuz 2021; 15:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metbey

tamam hocam işte f1 845 li cihazın fiyatı 2600 e düşmüş diyorum ben de, f1 alsam hem de 1000 tl daha ucuza en güçlüsü... tavsiye eder misin?

Alıntıları Göster

Bu fiyata yenilenmis veya İmei cakilmis cihaz olma olasılığı cok yuksek.

Ben olsam 2.el Nfc veya Xpro alirdim ki ben öyle yaptim .

Hic degilse 2 sene güncelleme ve versiyon sıkıntısı cekmezdim.

• Gün geçtikçe bu telefonun pili optimize oluyor sanırım, ilk başlarda 12.5 yüklediğim için aşırı pişmandım geri dönmeyi bile düşünmüştüm, şimdiyse gerek kalmadı geri dönmeme.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum gün içinde full parlaklık ve mobil veri açık üstüne de sosyal medyada geziniyorum arkada Spotify açık pil 60 seviyesine falan iniyor 5-6 saatte. İlk başlarda hiç memnun değildim ancak şu anda gayet iyi.

• Arkadaşlar cell standby'ın bu kadar batarya harcaması normal mi miui 12.5 yüklü.

Poco X3 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 18 Temmuz 2021; 4:13:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

Arkadaşlar cell standby'ın bu kadar batarya harcaması normal mi miui 12.5 yüklü.

Hayır hocam anormal gözüküyor

• mahmut sami gözcü M kullanıcısına yanıt
    En iyi reklam engelleme root ile oluyor. Eger root varsa Adaway ve youtube icin Vanced oneririm.

• Merhaba son güncel bilginize göre 12.5.2 yi yükleyin mi? Beklemede idim. Batarya süresi nedeni yazan arkadaşlardan güncel bilgi

• BILGILI B kullanıcısına yanıt

Cihazınız TR mi? Benim cihaza 12.5.2 gelmedi hala. Daha önce de sordum cevap alamadım; cihaz 12.0.2'de, 12.5.1 var şu an, onu yüklemeden 12.5.2 gelir mi? Yoksa onu yükledikten sonra mı gelir.

• Benimde 12.5.1 de şuan tr cihaz

• O zaman TR cihazlara 12.5.2 henüz gelmemiş görünüyor.

• Merhaba, özür arkadaşlar, msj okuyunca fark ettim. 12.5.1.0 güncelleme

• https://www.youtube.com/watch?v=Hyh7Ndm_IMU&feature=youtu.be kamera karşılaştırması

• byilmaz58 kullanıcısına yanıt
    Fakat ısınma durumu halen devam ediyor. 12.0 yüklüyken mobil veri açık internette dolaşıyordum cihaz bana mısın demezdi. Şimdi ise wifi açık dolaşmama rağmen bazen ısındığı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 18 Temmuz 2021; 14:48:59 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.