Şimdi Ara

Poco X3 GT tanıtıldı: İşte özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Redmi Note 10 Pro Çin versiyonunu globale taşımak için hazırlanan Poco X3 GT akıllı telefon modeli resmiyet kazandı. Poco X3 GT gerek tasarım gerek donanım tarafında bir farklılık sunmuyor. 

Poco X3 GT neler sunuyor?

Poco X3 GT sadece isim değiştirmiş bir model olarak görülebilir. Son dönemde Xiaomi sıkça globale sunduğu modelleri farklı marka ile Çin’de, Çin’e sunduğu modelleri de farklı markalarla globale transfer ediyor. 

Ayrıca Bkz.Bowers & Wilkins ilk tam kablosuz kulaklarını duyurdu

6.6 inçlik nokta çentikli bir LCD ekranı olan telefonun parmak izi okuyucusu yan kısma entegre. Ekran Gorilla Glass Victus ile korunuyor. 67W hızlı şarj, kızıl ötesi verici ve stereo hoparlörler diğer detayları. Asya, Afrika ve Latin Amerika ülkeleri için hazırlanan Poco X3 GT ülkemize de gelecek mi merak konusu. 

Poco X3 GT özellikleri ve fiyatı

• Ekran: 6.6 inçlik Full HD+, 120Hz tazeleme hızı

• İşlemci: Dimensity 1100

• RAM: 8GB

• Depolama: 128GB/256GB

• Arka kamera: 64MP+8MP+2MP

• Ön kamera: 16MP

• Batarya: 5000mAh, 67W

• Fiyatı: 8GB/128GB – 299$

• 8GB/256GB – 329$

Kaynak:https://www.gsmarena.com/poco_x3_gt_announced_with_gorilla_glass_victus_display_and_dimensity_1100_chipset-news-50276.php

• Ya şu MediaTek'e ısınamıyorum bir türlü, rahat bir şekilde kernel yazılabilir mi, opensource friendly mi?

• Yeni tuğlaya merhaba diyin

• İşlemci hakkında bilgi yok haberde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aaa hayret sd720g dehil ne acayip işlemci

• LCD ekran hea

• Xiaomi artık çok model çıkarıp yazılımıni da çöp ediyor. Eskiden Yazılım olarak xiaomi iyiydi. Şimdi çok kötü. Poco X3 NFC kullanıyorum. Telefon 12.0.8 güncellemesi ile resmen öldü.

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Hocam listede var

• Mediatek'e halen antipatim devam ediyor, eskisi gibi kötü mü? Felaket ısınma, batarya problemleri, dokunmatik problemleri vardı işlemcilerin

• ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Tamamda nedir bu ilk defa duyuyorum. İntel, amd, qualcomm değil ki bu

• Akbaba89 kullanıcısına yanıt

kalmadı onlar, yeni nesil işlemcileri baya iyi

• Dimensity 1100 güzel işlemci. SD 865 ayarında. Ayrıca snapdragonlu olmamasından dolayı bu telefonu büyük ihtimalle imeili olarak ucuza alabileceğiz. Telefonun bana göre 2 tane eksiği var yalnız. Ekran amoled değil IPS ve kulaklık çıkışı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi Özüağın kanalında inceleme videosu yayınlandı. 4G desteği bir band dışında yok. Yani TR için işe yaramaz bence.

• Diğer özellikler gayet iyi fakat ekran yönünden gözümden düştü

• çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.