Şimdi Ara

Poco M3 akıllı telefon modeli ülkemizde satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 44
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • th9 (5 mesaj) Omega Speedmaster (4 mesaj) ibo-wan (3 mesaj) ekrem71 (3 mesaj) Fortune 4 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (4 mesaj) (11 mesaj) (1 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Poco M3 akıllı telefon modeli ülkemizde satışa çıkıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    228 Mesaj
    Dün poco m3 128GB versiyonu mi.com(Almanya) sayfasindan 69€ ya ismarladim, bugünde geldi.
  • Yüzbaşı
    962 Mesaj

Şubatın ilk haftası gelecekmiş...Ben linki attığımda fiyatı da yazıyordu. Ürünü satıştan kaldırmışlar (zaten ön siparişti galiba)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 22 Ocak 2021; 18:9:29 >
    |
    |
    th9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5251 Mesaj
    3799 tl saka herhalde. O fiyata varmadan galaxy m51 aliyorsun. Daha guclu islemci, ekran, batarya, ram her sey onde m51 de. Pocoda 4 gb ram var
    |
    |
  • Yarbay
    9884 Mesaj

1999 TL'den fazlası mantıklı değil, zaten onu bile hak etmiyor da şu 200 dolar vergisi yüzünden ne hallere düştük.

|
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj

IMEI kayıt? Gümrük vergisi vs ?
    |
    |
    mesahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eminent_86

Bu xiaomi distribütörleri kafayı yemiş üç kuruşluk telefona istedikleri fiyata bak bütün dünyada fiyat performans olan telefon şirketi ülkede bunların elinde korkunç kar eden bir şirkete dönüştü tamam vergi var döviz arttı ama bu kadar da saçmalanmaz adamlar daha dandik özelliklere daha fazla para istiyor hiç utanma da yok adamlarda.Xiaomi’nin de umrunda değil demek ki Türkiye.Nefret ettirdiler markadan helal olsun

Kardeş düşüncelerime tercüman oldun , sırf pekişsin diye alıntı yapıyorum. Var ol...

Not:Acaba kitlesel olarak ,forumdan bir arkadaş xiaomi merkezine bu durumu anlatacak bir email kaleme alsa , herkes de o emaili kopyalayarak xiaomi ye gönderse bence sonuç alınır...

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Mi 9t kullandım 1.5 sene kadar. Bir daha xiaomi telefon alacağımı sanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Kardeş düşüncelerime tercüman oldun , sırf pekişsin diye alıntı yapıyorum. Var ol...

Not:Acaba kitlesel olarak ,forumdan bir arkadaş xiaomi merkezine bu durumu anlatacak bir email kaleme alsa , herkes de o emaili kopyalayarak xiaomi ye gönderse bence sonuç alınır...

Alıntıları Göster

Sen de sağol ben de aynısını düşündüm bence de durumu bildirelim genel merkeze en azından haberleri olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1295 Mesaj

Şu lanetolası apple olmasa bu android telefonları en az yarı fiyatına alıyor olacaktık, sürekli piyasa yükseltiyor herifler boştan

• Yüzbaşı
    862 Mesaj

fiyatları apple değilde başkaları yükseltiyor gibi
    |
    |
    ibo-wan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1295 Mesaj

Apple olmasa samsung yükseltirdi muhtemelen ama yine de bu kadar olmazdı emin ol

|
    |
  • Binbaşı
    1390 Mesaj

almanyada yaşıyor olabilir arkadaş. verdiği adres öyle görünüyor
    |
    |
    Neoptolemos_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5283 Mesaj
    75 euroluk cihaz 3800 lira ha? ahahhaha
    |
    |
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj

ondan bahsetmiyorum,telefon fiyatlarının yarısı vergi.
    poco m3-150$/1125₺

tr satılan fiyatı ise en az 2200₺(haberdeki rakamın doğru olmadığını düşünüyorum,ilerleyen günlerde fiyat açıklanır ve fiyatının gerçekten 3800 olduğunu görürsek durumumuz daha kötü)
    |
    |
    ibo-wan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1295 Mesaj

Orası öyle tabi, vergi konusuna girersek yanarız  

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 14 saat 44 dakika kadarı kaldı.

Belirtilen fiyattan gelmeyeceğini ispat edemem, ama yemin edebilirim.

Zira bu fiyattan ölü doğmuş bir çocuk olur. Ellerinde kalacak bir şekilde fiyatlandırma yapacak kadar şişiremezler.

Aynı fiyat kategorisinde Samsung M51, işlemci, ekran, batarya ve kamerasıyla bunu çok ağır ezer. Hatta üstüne 1500TL daha koy Mi 10T al, amiral gemisi kullan hesabı yapılır.

Türkiye'ye gelen telefonlara minimum 200$ gibi vergilendirme yapıldığı için 2500TL'den aşağı gelmesi mümkün gözükmüyor. Distribütör ve perakendeci, hatta pazaryerleri taş yemeyeceğine göre şişecektir haliye. O da 3000'i geçmez. Muhtemelen 2799TL olacaktır.

Hadi 3799TL oldu diyelim. Eleştirmeye bile değmez. O paraya başka bir şey alınır geçilir.

Zaten o işlemci ile pek alınacak bir cihaz da değil. Batarya da kurtarmaz. Günümüzde pek çok bütçe telefonu yeterli batarya performansını veriyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    606 Mesaj
    o fiyatı belirleyen kişi ya da kişilerin çocukluklarına bir inmek lazım aslında, hassas ruhlarını incitip bu hale gelmelerine neden olan nasıl travmaları var acaba.
    |
    |
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

3800 TLlik telefon F/P mi oluyor?

|
    |
  • Misafir Üyelik
    70186 Mesaj
    Fiyatı yanlış yazmışlar. 2700 olur en fazla.
    |
    |
  • Yarbay
    2681 Mesaj

1 dolar 25 lira falan oldu herhalde fiyata bak ahahaha

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.