Şimdi Ara

Poco M3 akıllı telefon modeli ülkemizde satışa çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün poco m3 128GB versiyonu mi.com(Almanya) sayfasindan 69€ ya ismarladim, bugünde geldi.

• th9 T kullanıcısına yanıt

Şubatın ilk haftası gelecekmiş...Ben linki attığımda fiyatı da yazıyordu. Ürünü satıştan kaldırmışlar (zaten ön siparişti galiba)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 22 Ocak 2021; 18:9:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3799 tl saka herhalde. O fiyata varmadan galaxy m51 aliyorsun. Daha guclu islemci, ekran, batarya, ram her sey onde m51 de. Pocoda 4 gb ram var
  • 1999 TL'den fazlası mantıklı değil, zaten onu bile hak etmiyor da şu 200 dolar vergisi yüzünden ne hallere düştük.

• mesahin M kullanıcısına yanıt
    IMEI kayıt? Gümrük vergisi vs ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eminent_86

Bu xiaomi distribütörleri kafayı yemiş üç kuruşluk telefona istedikleri fiyata bak bütün dünyada fiyat performans olan telefon şirketi ülkede bunların elinde korkunç kar eden bir şirkete dönüştü tamam vergi var döviz arttı ama bu kadar da saçmalanmaz adamlar daha dandik özelliklere daha fazla para istiyor hiç utanma da yok adamlarda.Xiaomi’nin de umrunda değil demek ki Türkiye.Nefret ettirdiler markadan helal olsun

Kardeş düşüncelerime tercüman oldun , sırf pekişsin diye alıntı yapıyorum. Var ol...

Not:Acaba kitlesel olarak ,forumdan bir arkadaş xiaomi merkezine bu durumu anlatacak bir email kaleme alsa , herkes de o emaili kopyalayarak xiaomi ye gönderse bence sonuç alınır...

• Mi 9t kullandım 1.5 sene kadar. Bir daha xiaomi telefon alacağımı sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Kardeş düşüncelerime tercüman oldun , sırf pekişsin diye alıntı yapıyorum. Var ol...

Not:Acaba kitlesel olarak ,forumdan bir arkadaş xiaomi merkezine bu durumu anlatacak bir email kaleme alsa , herkes de o emaili kopyalayarak xiaomi ye gönderse bence sonuç alınır...

Alıntıları Göster

Sen de sağol ben de aynısını düşündüm bence de durumu bildirelim genel merkeze en azından haberleri olsun

• Şu lanetolası apple olmasa bu android telefonları en az yarı fiyatına alıyor olacaktık, sürekli piyasa yükseltiyor herifler boştan

• ibo-wan kullanıcısına yanıt
    fiyatları apple değilde başkaları yükseltiyor gibi

Apple olmasa samsung yükseltirdi muhtemelen ama yine de bu kadar olmazdı emin ol

• Neoptolemos_ kullanıcısına yanıt
    almanyada yaşıyor olabilir arkadaş. verdiği adres öyle görünüyor

• 75 euroluk cihaz 3800 lira ha? ahahhaha

• ibo-wan kullanıcısına yanıt
    ondan bahsetmiyorum,telefon fiyatlarının yarısı vergi.
    poco m3-150$/1125₺

tr satılan fiyatı ise en az 2200₺(haberdeki rakamın doğru olmadığını düşünüyorum,ilerleyen günlerde fiyat açıklanır ve fiyatının gerçekten 3800 olduğunu görürsek durumumuz daha kötü)

Orası öyle tabi, vergi konusuna girersek yanarız  

• Belirtilen fiyattan gelmeyeceğini ispat edemem, ama yemin edebilirim.

Zira bu fiyattan ölü doğmuş bir çocuk olur. Ellerinde kalacak bir şekilde fiyatlandırma yapacak kadar şişiremezler.

Aynı fiyat kategorisinde Samsung M51, işlemci, ekran, batarya ve kamerasıyla bunu çok ağır ezer. Hatta üstüne 1500TL daha koy Mi 10T al, amiral gemisi kullan hesabı yapılır.

Türkiye'ye gelen telefonlara minimum 200$ gibi vergilendirme yapıldığı için 2500TL'den aşağı gelmesi mümkün gözükmüyor. Distribütör ve perakendeci, hatta pazaryerleri taş yemeyeceğine göre şişecektir haliye. O da 3000'i geçmez. Muhtemelen 2799TL olacaktır.

Hadi 3799TL oldu diyelim. Eleştirmeye bile değmez. O paraya başka bir şey alınır geçilir.

Zaten o işlemci ile pek alınacak bir cihaz da değil. Batarya da kurtarmaz. Günümüzde pek çok bütçe telefonu yeterli batarya performansını veriyor.

• o fiyatı belirleyen kişi ya da kişilerin çocukluklarına bir inmek lazım aslında, hassas ruhlarını incitip bu hale gelmelerine neden olan nasıl travmaları var acaba.

• 3800 TLlik telefon F/P mi oluyor?

• Fiyatı yanlış yazmışlar. 2700 olur en fazla.

• 1 dolar 25 lira falan oldu herhalde fiyata bak ahahaha

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.