Şimdi Ara

Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro [ ANA KONUSU ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
2.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro  [ ANA KONUSU ]

Redmi, yeni amiral gemisi telefonu K30 Pro’yu duyurdu. Redmi K30 Pro, Snapdragon 865 yonga seti, Super AMOLED ekran ve dörtlü kamera sistemi ile piyasaya sunuldu.
    Redmi’nin yeni amiral gemisi K30 Pro, Snapdragon 865 yonga seti ve 8GB RAM’den güç alıyor. Redmi K30 Pro, kuvvetli işlemcisi ve RAM’inin yanında 128GB ve 256GB kadar UFS 3.1 dahili depolama alanı seçeneklerine sahip.
    K30 Pro’nun ekran tarafında ise 6.67 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran karşımıza çıkıyor. Amiral gemisi Super AMOLED ekranı, 60Hz yenileme hızına sahip durumda. Telefonun parmak izi okuyucusu ise Super AMOLED ekranın içine yerleştirilmiş durumda.
    Redmi K30 Pro
    Redmi K30 Pro’nun arka kısmında ise dairesel şekilde yerleştirilmiş dörtlü kamera sistemi bulunuyor. Dairesel dörtlü kamera sisteminin 64MP çözünürlüğündeki ana kamerasına, 2MP derinlik sensörü, 13MP 123° ultra geniş açılı lens ve 5MP telefoto lens eşlik ediyor. Telefonun ön kısmında ise açılabilir pop-up selfie kamera bulunuyor. K30 Pro’nun arka kamerası, Snapdragon 865 ile 8K kalitesinde video çekebiliyor. Kamera sistemi aynı zamanda 30X zoomu destekliyor.
    Redmi’nin amiral gemisi 33W hızlı şarj desteğine sahip 4700mAh kapasiteli bir bataryaya sahip durumda. Telefonun aşırı ısınmasını engellemek için Redmi geliştiricileri K30 Pro’da buhar odası isimli soğutma sistemini kullandılar.

Redmi K30 Pro’nun teknik özellikleri:

• Ekran: 6.67 inç, 2400 x 1080 piksel çözünürlüğünde Full HD+ E3 AMOLED ekran
    • İşlemci: 8 çekirdekli Snapdragon 865
    • RAM: 6GB ve 8GB LPPDDR5 RAM seçeneği
    • Depolama: 128GB ve 256GB UFS 3.1 depolama alanı seçeneği
    • Arka Kamera: 64MP Sony IMX686, 5MP telefoto lens, 13MP 123° ultra geniş açılı lens, 2MP derinlik sensörü
    • Ön kamera: 20MP çözünürlüğünde pop-up selfie kamera
    • Batarya: 33W hızlı şarj desteğine sahip 4.700mAh kapasiteli batarya
    • Bağlantı: WiFi 6, Bluetooth 5.1 ve USB-C bağlantı noktası
    • İşletim sistemi: Android 10 tabanlı MIUI 11
    • Boyutlar: 163.3 mm x 75.4 mm x 8.9 mm
    • Ağırlık: 218 gram

Redmi K30 Pro'nun Fiyatı:
    Redmi K30 Pro, bugün Çin'de satışa sunuldu. 6GB RAM'e ve 128GB depolama alanına sahip K30 Pro seçeneği 423 dolar(yaklaşık 2750 lira), 8GB RAM'e ve 128GB depolama alanına sahip K30 Pro seçeneği 480 dolar(yaklaşık 3130 lira) ve 8GB RAM'e ve 256GB depolama alanına sahip K30 Pro seçeneği ise 522 dolar(yaklaşık 3400 lira) fiyatla satışa sunuldu.

ROM Dosyaları

MIUI V12.2.1.0.RJKMIXM Redmi K30 Pro - POCO F2 Pro Küresel Kararlı Sürüm
    Değişiklik günlüğü:
    -Sistem
    Android 11 tabanlı kararlı MIUI
    -Kamera
    Yeni: 3 yeni AI filigranı
    Yeni: Vlog'lar için yeni şablonlar
    Yeni: Vlog'lar artık taslak olarak kaydedilebilir
    Optimizasyon: Yeni vlog şablonları ve ön ayarlar bundan sonra buluttan indirilebilecek

Recovery ROM https://bigota.d.miui.com/V12.2.1.0.RJKMIXM/miui_LMIGlobal_V12.2.1.0.RJKMIXM_35857b638b_11.0.zip?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 27 Kasım 2020; 18:58:56 >

• Rengi beğenmedim, tarz olarak k20 pro çok yenilikçi idi, tasarım konusunda biraz geri gidecekler ama geri kalan konularda ilerleyecekler sanırım
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Daha renkler tam belli değil, bu bir ön gösterim. Tasarım daha iyi olacak. Kullanıcısını performans olarak da görsel olarak da memnun edecek bir cihaz geliyor. Kamera diziliminin orta kısımda yer alıyor olması bana göre daha şık. Tasarımsal olarak en beğendiğim noktalardan biri bu. Önde pop-up 2'li kamera dizilimi de ayrı bir hava katmış. Çinliler yanar dönerli renkleri sever. Bu cihazda muhtelelen 3 renk ile tanıtılır, kısa sürede 2 renk daha eklenerek toplam 5 renk olur.
  • Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Mavi, kırmızı yada siyah ve beyaz ile çıksa müthiş olur, batarya da ufak bir elden geçirilse stereo ve suya dayanıklılık olsa fena ömürlük cihaz olur neredeyse, umarım ulaşabiliriz ve en kısa süre içinde bu konuda toplanırız dünyanın iyiye gittiği günlerde.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Siyah ve Beyaz renkler garanti var. Onlar kemik renkler. Batarya yazdığım ikiliden biri, rahat olun fazlasıyla yeterli, işlemci euv teknolojisi ile üretildi, daha düşük pil tüketiyor. Su geçirmezlik (ip68 vb) ne yazık ki olmayacak. Zaten üretim sorunu yaşanıyor, kaç tane fabrika virüsten kapatıldı. Su geçirmezlik olayı üretim süresini %50, üretim maliyetini de %30 oranında artırdığından dolayı Xiaomi'nin kısa dönemde bu sertifikayı kullanan bir cihazı olmayacaktır. Stereo ses olma olasılığı var, neticede xiaomi'nin bu olayı çözdüğünü mi 10 Pro'da gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 16 Mart 2020; 17:18:10 >
    Teşekkürler, k20 pro nun da sesi kötü değil aslında, su geçirmezlik olayı da nazarlık olsun, fp kralı geliyor yine
  • K20 Pro'da ses çok güzel. Stereo olursa efsane bir ses olacağından şüphem yok.
  • Arkadaşlar süper bir tıraş makinesi, ihtiyacı olana tavsiye ederim. 75 TL gibi bir fiyatı var.

https://www.youtube.com/watch?v=GUGUuooVCyo&feature=youtu.be
  • ois yok şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 9 Nisan 2020; 14:18:59 >
  • Çift OIS var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Çift OIS var
    Epey'de de gsmarena' da da ois yazmıyor, siz nerde gördünüz ois'i?
  • Kendi sitesinden aldım bilgiyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Kendi sitesinden aldım bilgiyi..

Bu k30 pro zoom modeli.
    Normal k30 pro'da ois yok
  • Türkiye'ye ne zaman gelecek?
    Avrupa versiyonu çıkacak mı? Mı 10T pro gibi.
  • Poco f2 diye çıkabilir.
  • Arkadaşlar MIUI 12 için ilk China Close Beta sürümleri yayınlandı. MIUI 12 Özelliklerine ve Beta rom linklerine buradan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=6OkNaABDnh8&feature=youtu.be
    Hocam Türkiye de ki satışı 200-250 civarında.
    Siz ürünü kullanıyor musunuz?
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum kardeşim, çok da memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.