Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın doğru tercih yaptınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bl kilidi için 648 saat verdi lanet.

endonezya rom una geçecektim.

• demircibu kullanıcısına yanıt

Oncelikle gule gule kullanin.Fotograflardaki en vurucu ayrinti sagdaki buyuk kurtarici ATATÜRK'ÜN resmi.

Bayraminiz tum milletimiz nezninde kutlu olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın doğru tercih yaptınız

Aynen farkındayım tahmin ettiğimden çok hızlı çok seri...

Bunun adı Apple olsaydı 15bin 17bin olurdu samsung olsaydı 12bin olurdu...

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Oncelikle gule gule kullanin.Fotograflardaki en vurucu ayrinti sagdaki buyuk kurtarici ATATÜRK'ÜN resmi.

Bayraminiz tum milletimiz nezninde kutlu olsun.

POCO F2 Pro [ANA KONU] 

• Merhaba, birkaç örnek daha bırakıyorum. POCO F2 Pro [ANA KONU] POCO F2 Pro [ANA KONU]

• fth F kullanıcısına yanıt

Mitools2 yle yap ya 1 gün verecek ya da 1hafta.

• Arkadaşlar selamlar,

Bu telefonun kayıtlı fiyatı garantiliye göre çok uygun olması ve 8-256 modelin garantili fiyatı çok uçuk olması sebebiyle kayıtlı almak istiyorum ancak internette kayıtlı telefonlarla ilgili çok farklı durumlar anlatıldığı için çekiniyorum. Kayıtlı telefon kullanan arkadaşlardan aşağıdaki konularda bilgi alabilirsem çok sevinirim.

1- Standart güncellemeler otomatik geliyor mu? rom vb. işlerler ilgili bilgim yok ondan dolayı telefona zamanı geldiğinde güncelleme gelsin yeter benim için.

2- Netflix gibi başka uygulamalarda yükleme veya açılma sorunu yaşanıyor mu? Sadece netflix için apk kurarım sorun değil ancak bankacılık uygulamaları, oyun veya başka uygulamalarda sürekli olarak yükleme ve güncelleme sorunu oluyorsa başka bir alternatif düşünebilirim.

3- Yukarıdakilerin haricinde garantili cihazlara göre telefon kayıtlı olduğu için yaşanan farklı bir sıkıntı veya bir özelliği kullanamama gibi bir durum var mı?

• Arkadaşlar kusura bakmayın tekrar yazıyorum telefonu buldum İzmirde stok az oluyor yarın gidip alacağım, bu konularda bilgilerinizi rica ederim.

• Arkadaşlar AOSP rom kuran var mı?

Eu stabil romdayım 2 3 gündür çok fazla durduruldu hatası alıyorum.

• legionaire471 L kullanıcısına yanıt

Güncellemeler geliyor,uygulamalarda sorun olmuyor bir tek netflix i APK kurmalısınız (genel kullanım uygulamalarda sorun yaşanmıyor en azından ben hiç görmedim), kullanılamayan özellik yok.

• Arkadaslar bir konuda yorumlarinizi istiyorum. S20 fe ile bu telefon arasinda cok kaldim ben turkiye garantili alacagim. Bu telefonu 5700 tl ye aliyorum. S20 fe yi ise degisim kampanyasi ile 5365 tl ye. Oyun oynayan biri degilim. Cok video izlerim ve kamera onemli benim icin S20 fe acikcasi islemcisi disinda her yonuyle bana sicak geliyor. Kamerasinda ois olmasi 120 hz yenileme hizi ip68 sertifikasi stereo hoparlor gibi ozellikler nedeniyle. Ama iste exynos islemci kafami bulandiriyor. Bir kac til sonra pil omrunu ve hizi cok kotu olur mu exynos islemcinin. Yoksa benim almam gereken telefin poco f2 midir Bu sartlarda tercihiniz hangisi olurdu yorumlarinizi bekliyorum

• Merhaba arkadaşlar, poco F2 pro da, miui arama kaydı ve miui arayüzü var mı?

Yok ise hindistan Endonezya rom atarak bu özelliği kullanma şansımız var mı?

Teşekkür ederim..

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Evet ister Endonezya rom ister eu rom kurarak bunlara sahip olabilirsiniz

• .
    POCO F2 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: probandi

Arkadaslar bir konuda yorumlarinizi istiyorum. S20 fe ile bu telefon arasinda cok kaldim ben turkiye garantili alacagim. Bu telefonu 5700 tl ye aliyorum. S20 fe yi ise degisim kampanyasi ile 5365 tl ye. Oyun oynayan biri degilim. Cok video izlerim ve kamera onemli benim icin S20 fe acikcasi islemcisi disinda her yonuyle bana sicak geliyor. Kamerasinda ois olmasi 120 hz yenileme hizi ip68 sertifikasi stereo hoparlor gibi ozellikler nedeniyle. Ama iste exynos islemci kafami bulandiriyor. Bir kac til sonra pil omrunu ve hizi cok kotu olur mu exynos islemcinin. Yoksa benim almam gereken telefin poco f2 midir Bu sartlarda tercihiniz hangisi olurdu yorumlarinizi bekliyorum

Ben 3400bandinda alabildigim için bunu seçtim ama piyasasi zaten trde 6000bin.

S20de güncel ama kırpılmış her yönüyle...

Bunda şuan en iyi cpu çok iyi seviye bir camera ve ekran var süper amoled gerçekten çok iyi özellikle gündüz cok farkeder. ben huawei20gunduz sonvseviye isikda ancak kullanabiliyordum

WiFi 6

5G

Ufs3

6gb ddr5 ram hizi

Gibi artıları var bunun bu telefon seni 2023e kadar götürür dostum...

Ben bir teli 2 yıl kullanırım. Bunu 3yil kullanırım ben en az. Dönemine göre hep iyi telefonlar kullandım bu yildada poco f2proPOCO F2 Pro [ANA KONU] 

Ha çok zengin olsam soyle ayda 100bin/200bin kazansam ozaman note20 ultra alırdım 13bine

• probandi P kullanıcısına yanıt
    Ben olsam s20 fe alırdım.

• probandi P kullanıcısına yanıt

S20 FE'deki dokunmatik sorununun çözümünü bekleyin bence alacaksanız. Ghost touch sıkıntısından bahsediliyor.

• Kısa bir süre içinde ben de bu telefonu almayı düşünenlerdenim. telefonun herhangi bir kronikleşmiş problemi var mı? garantili olmayanından almayı düşünüyorum. kayıt problemi yaşayan var mı? teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Evet ister Endonezya rom ister eu rom kurarak bunlara sahip olabilirsiniz

Merhaba hocam, bu romlar Fastboot olarak yükleniyor mu yoksa illa twrp mi gerekli?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.