Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bl kilidi açık telefona netflix yüklemeyi başaran var mı? Kaç yöntem denediysem hiçbiri işe yaramadı bir süre çalışıp kapanıyor veya hiç uygulama açılmıyor.

Edit: tam konuya yazdım ardından çözdüm :), lucky patcher denemeyin son sürümde çalışmadı,normal APK bulup indirmeyin kısa süre izler sonra kapanır uygulama bir daha açılmaz, APK pure uygulamasını indirin ardından mıuı optimizasyonu kapatıp apkpure dan netflix i yükleyin. Şu an sorunsuz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 26 Ekim 2020; 17:9:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanhh O kullanıcısına yanıt
    Cozmussun sanırım ellerine sağlık ama neden cihazlarda böyle bir sıkıntı çıkıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Bl kilidi açık telefona netflix yüklemeyi başaran var mı? Kaç yöntem denediysem hiçbiri işe yaramadı bir süre çalışıp kapanıyor veya hiç uygulama açılmıyor.

Edit: tam konuya yazdım ardından çözdüm :), lucky patcher denemeyin son sürümde çalışmadı,normal APK bulup indirmeyin kısa süre izler sonra kapanır uygulama bir daha açılmaz, APK pure uygulamasını indirin ardından mıuı optimizasyonu kapatıp apkpure dan netflix i yükleyin. Şu an sorunsuz gibi

ben root yaptim marketten yukledim kimsede gorunmuyor bemde var ilginc

• devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Bende de vardı. Dün sorun var yazısını okuyunca açayım dedim, bana yeni sürüme yükselt dedi ve markete yönlendirdi. Markete girince de cihazla uyumlu değil uyarısı verdi. 12.0.0.3 de sorun yoktu. 4 e geçince oldu.

• Selamlar arkadaşlar. Pil kullanım istatistikleri ekranında sizde de şu diğer yazan kısmın kullanım yüzdesi böyle mi? Ve nedir bu diğer? :))

POCO F2 Pro [ANA KONU]

• Telefona IMEI atabilmek için bootloader açılıyor, netflix güvenlik önlemi olarak bl kilidi açık cihazlarda çalışmıyor.

Bu durum sadece netflixde mi yaşanıyor? Başka herhangi bir uygulama var mı kurulamayan veya kullanılamayan?

• f2 pro almak istiyorum ama garantili alamıyorum, yurtdışı cihaz tercih etmek istedim, kayıt yaptırıp kullanırım dedim ama bankacılık uygulamaları çok önemli, bir kaç yıldır tüm banka işlerimi tel uygulamasından yapıyorum, ayrıca telefondan her gün netflix izliyorum, sayfa 22'ye kadar geri geri okudum, bu uygulamalarda sıkıntı çıkıyormuş galiba, bootloader kilidi açık iken banka uygulamaları sorun oluyor mu? ayrıca temazsız ödeme sistemini de mutlaka aktif edip yoğun şekilde kullanmak istiyorum, bana tavsiyede bulunur musunuz? nette bootloader kilidi açıksa android pay kullanılamayacağı ile ilgili yazı okudum. alacağım telefonu en az 3-5 yıl kullanacağım için beni uzun süre götürecek güçlü bir tel almak istedim bu yüzden f2 pro tercih ettim.

bir diğer tercih nedenimse tam ekran deneyimi istiyorum çentik damla falan tercih etmek istemiyorum.

• Arkadaşlar daha yeni bu telefonu almaya karar vermişken redmi k30s diye telefon tanıttı aklım çokça çelindi çok güzel duruyo sizce beklenmelimi yoksa yarın alcam acik yardım

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Bootloader kilidini imei attıktan sonra kapatabilirsiniz tekrar bilginiz olsun. İlla açık kalacak diye bir şey yok.

Bu arada not rengi kullanıyorum demiştim. Bir şey dikkatimi çekti. Mor renk neredeyse parmak izi tutmuyor. Cam yapıda değil mat yapıda olmasının büyük etkisi olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Bl kilidi açık telefona netflix yüklemeyi başaran var mı? Kaç yöntem denediysem hiçbiri işe yaramadı bir süre çalışıp kapanıyor veya hiç uygulama açılmıyor.

Ben de sıkıntı yok. Kurdum çalıştı fakat ekran görüntüsü almama izin vermiyor 😟

POCO F2 Pro [ANA KONU]

• Merhabalar, ben de uzun yıllardır Mi 6 modelini BL kilidi açık olarak kullanıyorum. Netflix sorunu yaşayan arkadaşlar apkmirror sitesinden Netflix'in 6.26.1 sürümünü apk olarak indirip telefonuna kurabilir. bu işlem ardından Google Play mağazasından Netflix i güncelleyebilirsiniz. Ben bu şekilde sorunsuz kullanıyorum

• Free WiLL kullanıcısına yanıt

Bu konuda emin misiniz hocam. Telefon brick olmasın. Benim romla vs işim olmaz plaka atıldıktan sonra kapatırım bu bilgi doğruysa.

• adam94 kullanıcısına yanıt

Evet yapmanız gereken imei atıldıktan sonra miflash ile rom yazdırmadan önce flash and lock seçeneğini seçmek

• Selamlar, evet kapatabilirsiniz lakin belli riskleri göze almanız gerekmekte. Olurda imei klona düşerse bl kilitli olduğu için imei atamayabilirsiniz. Bence bu riski almaya gerek yok.

• Arkadaşlar 6gb 8gb arasında bi test gördünüz mü? antutu skorlarında ne fark var açıkcası arasında 400 500 e değecek bir fark yoksa 6gb olanı alıcam 128gb yeter zaten

safetynet vs diye arat çözüm çıkıyor, netflix halletsen bile başka uygulamalar hata verebilir belki

• Arkadaşlar bende katıldım araniza
    Bu telefonu 2gun inceledim ve aldım çok bilinen bir marka değil ama xiaomi grubunun üst seviye markası.
    Oppo reno2z ile bunun arasında kaldım bunu aldım iyiki almışım..
    Yurtdışı ürün benimki 423dolara aldım. f/p oranında 1.bence cpusu camerasi ekran en iyi ve vurucu özelliği...
    Snapdragon 865bu fiyata daha üretilmesi... Ve 5G wifi6
    Ekleyebildigim kadar foto ekledim.

POCO F2 Pro [ANA KONU]

POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]i
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]

• Gündüz çekim camera deft ayar 1/1 3/4 ekran camera oranı
    Not: soran olmuş 3bankadada cep işlemde sorun yaşamadım.

Pil oyun hariç çok yoğun kullanımda 1.5gun gitti.
    Ekrandaki hdr çok belirgin süper amoled çok çok iyi.. ben mate20ile gündüz son ekran seviyede anca görebiliyordum.bu aynı yerde gündüz sicaginde güneş dik tam ortada daha net belirgin.

Ses hoparlör tek olması sakın korkutmasın Huawei mate20e göre net 2kat daha yüksek ses+bugün iPhone Xr ile yan yana youtubda test ettik arkadaş yarın telefoncuya gidip baktircak hoparlorune o derece fark var..
    Çok ilginç bir olayda yaşadım olduğum konum İstanbul Beylikdüzü hücresel çekiyordu türk Telekom 6/8mbit net aliyordu.bu telefona taktım hattı 4.5g tam hız 100/120mbit upload 25mbit şoktayım telekoma suç atıyordum telefon farkı varmış modemi çok iyi...

POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 29 Ekim 2020; 2:12:14 >

• POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.