Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu cihazda OIS özelliği olsaydı hiç düşünmeden alacaktım.
  • Facebook da bugün 3 satıcı da indirim vardı 3800 e çekmişler fiyatı 6/128 için söylüyorum, kayıt çıkmayacak ondan dolayı mı tesadüf mü bilemedim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T Square

Şu cihazda OIS özelliği olsaydı hiç düşünmeden alacaktım.
    OIS yerine EIS var. O da fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Facebook da bugün 3 satıcı da indirim vardı 3800 e çekmişler fiyatı 6/128 için söylüyorum, kayıt çıkmayacak ondan dolayı mı tesadüf mü bilemedim..
    Sahibinden.com da 3600 TL.
  • Poco F2 Pro İndirim kuponu ile 5699 n11
    İsteyene verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duymuyoruz -- 19 Ağustos 2020; 6:50:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Facebook da bugün 3 satıcı da indirim vardı 3800 e çekmişler fiyatı 6/128 için söylüyorum, kayıt çıkmayacak ondan dolayı mı tesadüf mü bilemedim..
    8/256 3800 veren var ve imei kayıtlıdır yazmış bakarsanız görürsünüz satan herkes imei kayıtlıdır diyor orada ?
  • Vowifi ve volte özelliğini kullanan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga68 -- 19 Ağustos 2020; 19:17:19 >
  • Merhaba arkadaşlar telefonu 3 saat oldu alalı mi store mağazasından. Mi Note 10 lite almıştım kullanmadan garantiye gitti maalesef. Yakınlık sensörü nedeniyle. Bugün değişim geldi üzerine para verip F2 pro almayı tercih ettim. Oyun VS işim olmaz şarj uzun gitsin takılmasın hemde kaliteli olsun diye tercih ettim

• Arkadaşlar sizce ne zaman açılır imei kayıtları ? Telefon kaçakçılar da baya uygun.
  • crashris kullanıcısına yanıt
    ben de merak ettim
  • 3600 TL altına alan var mı?
  • Arkadaşlar n11 den indirim kuponuyla 5700 e dün sipariş verdim. Yurt dışı ucuz lakin mobil bankacılık çok kullandığım için sorun yaşamak istemiyorum malum bazen imei uçabiliyor.
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    nasıl teslım alacaksın gumrukten gecmez ki
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    kayıt cıkacagına ınanıyorsan neden bu modelı almıyorsun
    ozelden yazar mısın 8/256 satanı kım facede mı
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Yoo sarı sitede bir sürü var kayıtlı diye siz kayıt yok deyince burdan sorayım dedim

kayıt daha yok oluyor dıyenler kandırıyor yalan soyluyor
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ayık olalım o zaman kayıt çıkınca cihaz rahat rahat alınır ben hala iPhone 12 Max ya da bu cihaz arasındayım geçen baktım note 20 ultra hiç güzel olmamış bence kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: melihali

Arkadaşlar n11 den indirim kuponuyla 5700 e dün sipariş verdim. Yurt dışı ucuz lakin mobil bankacılık çok kullandığım için sorun yaşamak istemiyorum malum bazen imei uçabiliyor.
    Mobil bankacılıkla IMEI atılmanın bir ilgisi yok ki.
  • Mağaza yerinden almak mı daha iyi? Yoksa havale yapıp kargo beklemek mi daha iyi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.