Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olabilir tabi hocam, bende yok. Görsellerini attığım kılıflar kamera içerde kalacak kadar kalın diye düşünüyorum. Gelince kesinleşecek tabii POCO F2 Pro [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 1 Ocak 2021; 15:54:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam ben linke tıklayınca bir türlü indirme linkine gidemedim. İndirme linkini bi atabilirmisin. Birde bu kararlı dimi ?

Pc den girince indirmeye başladı romu. İnsin deneyelim bakalım nasılmış.

Hocam evet stabil betaya bulaşma zaten.

İndirme linki gelmemesi sebebide bilgisayardan indirin demesi. Siteye girince chromeden masaüstü sürüm moduna geç indirirsin rahatça mobilden girince indirmeye izin vermiyor site o yüzden indiremezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: voqka35

hocam kamera lenslerinin önüne tamper cam takmak fotoğraf kalitesini etkileyebilir diye düşünüyorum, yanlış mı düşünüyorum acaba?

Ben kullanıyorum herhangi bir kalite farkı asla olmadı.

• F2 Pro da iPhone gibi sadece wifi üzerinde mi güncelleme alınabiliyor güncelleme göstermiyor 12.0.3 kullanıyorum en son paketi indir diyorum wifi istiyor

• Arkadaşlar f2 pro almaya karar verdim nihayet
    Siz değerli kullanıcılarından hepinizden yorum yapmanızı istiyorum lütfen
    1-F2 pro 256 GB sıfır en fazla ne kadar verilmeli?
    2-Aynı şekilde 256 GB ikinci el alsam yine ne kadar en fazla vermem lazım?
    Lütfen hepinizden bilgili olduğunuz için fiyatlar konusunda yorum bekliyorum teşekkürler

• fergusonnn kullanıcısına yanıt

Fiyatı alıcı belirlemiyor ustam satıcı belirliyor, biz istediğimiz kadar fiyat söyleyelim sana :)

Kayıtsız sıfırlar 3600 lere kadar satıldı şuan bulabilir misiniz bilemem..

İkinci ellerede 3500-4000 arası isterler şuan, çünkü telefon yok şu sıralar. Biraz beklemeni öneririm ve 10T almanı öneririm..

• theVerge T kullanıcısına yanıt

Neden 10 T önerdin hocam?

f2 pro dan memnun degilmisin

• POCO F2 Pro [ANA KONU]
    Şimdiye kadar kullandığım en iyi beta sürümü.herhangi bir sorunla karşılaşmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolyildirim43 -- 2 Ocak 2021; 2:41:43 >
  • erolyildirim43 kullanıcısına yanıt

Dosya yöneticisi 12.0.8 den farklı mı acaba. Dosya yöneticisine girip resim atabilir misiniz?

• Whatsapp ya da telegram görüntülü aramalarda pop up kamera doğrudan açılıyor; masada, cepte vs. olması fark etmiyor. Bu sorun çözülmemiş miydi?

12.0.4 ID rom kurulu.

• 0rka kullanıcısına yanıt
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
  • erolyildirim43 kullanıcısına yanıt

12.0.8 deki gibiymiş. Globaldeki dosya yöneticisini neden kullanmıyorlar anlamıyorum, daha kullanışlı geliyor bana. Teşekkürler hocam.

• aniceman kullanıcısına yanıt

çözümü yok diye biliyorum.

• 0rka kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşlarimi uyardım bana önceden haber vermeden aramayın diye. tek etkili yöntem bu 😀
  • Cevaplar için teşekkürler, benim hatam; mi 9t youtube videolarında sanki çözüldü gibisinden ifadeler duymustum, nedense poco da da çözülmüştür diye düşünmüştüm, şu an baya şaşırdım. en az 2-3 senedir uygulamada olan bir kamera sisteminin sorununa çözüm sunulmamış. Gerçi belki bu yüzden pop up kameralı telefon devam etmiyordur t serilerinde...

Bir sorun da 7- 8 yıllık mi4 te lg lb670 serisi tv de çalışan kumanda, poco f2 de aynı tv de çalışmıyor. Bi uygulama nasıl geri gider anlamadım. Anladığım Xiaomi telefon çıkaracağım diye yazılımda baya geri kalmaya başlamış...

• aniceman kullanıcısına yanıt

Çözümü basit hocam. Uygulama ayarlarından izinlere girip kilit ekranında göstermeyi reddedin.

POCO F2 Pro [ANA KONU]

• Hauntedd kullanıcısına yanıt

Tamam hocam sağolun bilgisayardan indirdim yükledim. Ram kullanımı 4.5 lerde geziyor. Birde karanlık modda istemediğim uygulamaları karanlık mod dışına çıkarma biraz sorunlu çalışıyor. Onun dışında bir hata göremedim gayet güzel çalışıyor. Birazda bu romda takılalım bakalım nasılmış. Ha birde e devlet çalışmıyot gerçi vundan önce Endonezya romdaydım ondada çalışmıyordu.

• mura2163 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, kilit ekranı ayarını önce telegramda denemiş işe yaramayınca whatsappta denememiştim, en azından whatsapp sorununu böyle çözmüş olduk. Telegramın da kamera izinlerini geri çekeyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: cileri33

12.0.8 Karanlık modda ben de bazı kısımlarda renk sorunu yaşıyorum.
    Bazı butonlar gözükmüyor. Ya simsiyah ya da bembeyaz oluyor. Ama çok nadir yerlerde karşıma sorun çıkartıyor. (mesela aşağıdaki aydınlık modda sol üstteki search butonu normalden, karanlık modda beyaz kutunun içine beyaz ikon koyuyor)

Mesela klavye tema renklerimde sorun soluyor.

İlk fotoğraf aydınlık moddan.
    11.0.7 sürümünde karanlık modda ve huawei deki karanlık modda, aynı burda aydınlık modda olduğu gibi sorunsuzdu.

2.foto ise;
    12.0.8 Karanlık moddan.
    Sorun burada başlıyor.
    Gördüğünüz gibi gölgeler kayboluyor. Tuşların çerçeveleri neredeyse gözükmüyor ve kontrast çok yüksek.
    Resmen temanın/fotoğrafın rengini de kendince karanlık moda çeviriyor :D

İşin ilginç yanı;
    Telefonu formatlayıp sıfırdan kurulum yapıyorum. Karanlık modda başlıyorum ve ilk başta herşey sorunsuz. Birkaç saat sonra bir anda renk sorunu ortaya çıkmaya başlıyor.
    İlk kurulumumda, ayarlarda heryeri kurcaladıktan sonra bu sorunu fark edince herhalde gereksiz birşeyleri değiştirdim zannedip telefonu bir daha sıfırdan kurdum.
    Baktım sorun çözüldü, oh düzeldi dedim ama birkaç saat sonra yine aynı problem başladı.
    Sanırım kurulumdan sonra telefon bazı kendi arka plan uygulama/ayarlarını güncelleme yapıyor ve sorun o zaman başlıyor.

Bu arada bahsettiğim renk sorunu (özellikle klavye temasındaki) kendiliğinden çözüldü. Ben herhangi bir güncelleme vs yapmadan...

Ufak tefek sorunlar yine var.

Mesela N11 uygulamasında karanlık mod bu uygulamada çalışırsa üst kısımdaki N11.com logosu yanındaki harfler beyaz olması gerekirken siyah/koyu gri ve belli olmuyor.

Yine aşağıdaki kategoriler ikonlarında beyaz olması gereken kısımlar siyah gözüküyor. Çözüm olarak bu uygulamada karanlık mod kullanımını kapatıyorum.

POCO F2 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileri33 -- 2 Ocak 2021; 14:58:23 >

• Ekran için tavsiye ettiğin bir ürün var mı, kendi kullandığın TR'dan alabileceğim ?

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.