Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: white_power

Global'e android 11 geldi.

Acaba yükleyelim mi stabil çalışır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Bu kadar kısa sürede soruna yanıt bulmak zor olur.
  • Boyutu çok yüksek değil mi 2.9 GB doğru muyum

• Yeni güncellemeyi yükleyenler deneyimlerini paylaşırsa memnun oluruz.

• Güncelle dedim twrp de başladı birşeyler kurulur gibi oldu. reboot dedim Fastboot ta kaldı. Şimdi ne yapmam lazım.

• imei sonrası global rom yüklü idi. Biz bu telefonu çözünceye kadar baya uğraşacağız herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykep -- 25 Aralık 2020; 20:42:50 >
  • Güncellemeyi sanırım tekrardan geri çektiler, 2 saat önce güncelleme ekranı vardı, şimdi kontrol ettiğimde gitmiş..

• baykep B kullanıcısına yanıt

Eski romu tekrar kur twrp sürümü ile Android 11 uyumsuz. Yeni twrp yayınlanmış Android 11 için. Henüz inceleyemedim

• baykep B kullanıcısına yanıt

Geçenlerde ben de güvenli diye bir sistem uygulamasını sildim fastboota düştü. Romu tekrar yükledim format data yapmadan. En garantisi internal stroage yi komple twrp üzerinden yedeklemek olası bootlop, fastboota düşme sorunlarından kolayca kurtulmak için twrp üzerinden restore yapmak.

• twrp ile kurulum yapamıyorum. sdcard mount olmuyor. ykleyemiyor. sanırım mi flash ile yüklemem gerekiyor. fastboot rom(tgz uzantılı) nereden indirebilirim

• Clean all işaretlemeyi unutmayın lock olanı işaretlerseniz bootloader kilidi kapanır dikkat edin

https://xiaomifirmware.com/roms/latest-miui-roms-for-redmi-k30-pro-zoom-poco-f2-pro/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 25 Aralık 2020; 23:53:45 >
  • 0rka kullanıcısına yanıt

Orka kardeş attığın linkteki siteden çin sürümü yüklesem ne olur ? Türkçe dil varmıdır acaba o romda birde MIUI launcher?

• quote:

Orijinalden alıntı: akınAK

Güncellemeyi sanırım tekrardan geri çektiler, 2 saat önce güncelleme ekranı vardı, şimdi kontrol ettiğimde gitmiş..

Xiaomi gibi büyük bir firmanın böyle yapmaması gerekir ilk'i neysede ikinci defa neden olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Borrows -- 26 Aralık 2020; 9:27:19 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt

Çin sürümde sadece Çince ve İngilizce dili var diye biliyorum. Avrupa romu Çin romu üzerinden geliştiriliyor. Onu yükleyebilirsiniz. EEA romda da Poco Launcher var galiba emin değilim. Miui Launcher Xiaomi.eu custom romlarda var. Çin romun çoklu dil eklenmiş ve gereksiz uygulamalardan arındırılmış hali gibi yalnız otadan resmi güncellemeleri almıyor. Benim kullandığım sürüm miui 12.0.8 xiaomi.eu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 26 Aralık 2020; 11:3:13 >
  • Bana 11 gelmemiş henüz
  • Aosp rom denemek istiyordum ama eski twrp ile başarılı olamamıştım hocam. Sonunda yeni bir twrp çıkmış bununla deneyeyim , faydalı bir paylaşım olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 26 Aralık 2020; 16:3:25 >
  • 0rka kullanıcısına yanıt

12.0.8 eu bende kullandım ama karanlık modda çok sapıtıyor. Hatta. Android 11 tabanlı eu romuda yükledim ondada karanlık modda sıkıntılar var.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt

Evet bazı renkler bozuluyor.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.