Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben 5 yıl sonra androide geçtim, telefon güzel hissiyat iyi ama garip hataları var, sanki henüz tamamlanmamış gibi, ben pek pişman değilim, hızlı şarjda ısınıyor, ben Rize merkezde bir tane telefoncuda dahi şu telefona ekran koruyucu bulamadım, kimse markayı bilmiyor, bazen takılmalara sebep oluyor, ekrandan parmak izi merak ettirdi ama ekran koruyucudan mıdır nedir bilmem ama aşırı yavaş çalışıyor, eşimde note 8 pro var telefon arkasından parmak izini okuyor aşırı hızlı, ekrandan parmak izi yeteri kadar hızlı olmayınca kamera da açılır kamera olunca kısaca cihazı uyandırma konusu moralimi bozdu diyebilirim. ekran koruyucu olmadan kullanmayı da pek cesaret edemiyorum

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Kendi şarj aleti ile şarj ederseniz hem şarj aleti hem de cihaz ısınır, 18w adaptör kullanın.

33W arasında 15-20 dk ya oynar ya oynamaz, bu süre için cihazı ısıtmaya değmez.

Ekrandan parmak izi ile fiziki parmak izi hızı beklemek yanlış olur. Parmak izini dört farklı yönden tanıtın. İlk sayfaya göz atın

İnternet üzerinden ekran koruyucu alıp,montajını telefoncuya yaptırabilirsiniz,ben aldığımda üzerinde vardır koruyucu o yüzden tavsiye veremiyorum...

• efebora06 kullanıcısına yanıt

ben artık acil durumlar olmadığı sürece 18w şarj cihazı kullanacağım,

parmak izi konusunda ekrandan parmak izi yeni bir teknoloji olsa da bence yeteri kadar gelişmeden üretime geçmeseler daha iyiydi, en azından bugün ki teknoloji 5 yıl önceki parmak izi sensörlerinden daha iyi olmalıydı, ben 1 saniye kadar tutuyorum ve neredeyse 3/1 oranında parmak izimi okumuyor

Üzerinde gelen ekran koruyucunun parmak izi performansından ben de memnun değildim.

Önce, Xiaomi Poco F2 Pro Zore Fiber Nano Ekran Koruyucu ile değiştirdim. Bu koruyucu açıkçası kasaya çok az büyük geldi ve mutlaka 1 kenarından taşarak kılıfa oturtunca kabarcık yaptı.

Daha sonra da https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-poco-f2-pro-ultra-ince-blue-nano-ekran-koruyucu-cam-P354743585 aldım ve bu sefer hem boyutundan hem de parmak izi hassasiyetinden çok memnun kaldım. (Bu arada benim satın aldığım link bu değildi ürün satışa kapandığı için aynı ürün farklı satıcı linkini ekledim)

Hatta en son parmak izini şöyle tanıttım;

5 parmak izi tanıtma hakkımda 1 tanesine ilk parmağı tanıtırken 7-8 kere farklı yerlerini okuturken, 1 sol el başparmak, 1 sağ el baş parmak arasında devamlı geçiş yaparak her 2 parmağında bir çok yerini okutarak 5 hakkımdan 1 inin içine 2 parmağı kayıt ettim. Her iki elin de baş parmağı Parmak izi 1 de kayıtlı oldu ve sorunsuz okuyor. Aynı mantıkla gidersek 5 kayıt hakkına, 10 parmak ya da 10 farklı kişi kayıt edilebiliyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileri33 -- 19 Nisan 2021; 23:31:3 >

• sserdark kullanıcısına yanıt
    Ben de yaşamıştım bu sorunu. Daha önce de buraya yazmıştım. Sorun sanırım Poco Launcher'in yeni sürümünden kaynaklanıyor. Poco Launcher'in birkaç jenerasyon eski sürümünü cihaza kurup deneyin. O da olmazsa EU roma geçip sorunu halledebilirsiniz. Bu sorunun çözümü için EEA rom, Endonezya romu vs. stock romların hepsini ve birkaç sürümünü denedim ama sorun çözülmemişti. En son EU roma geçtim ve sorun yok şu an. Daha sonrasında bir arkadaş o sorunun Poco Launcher'in yeni sürümünden kaynaklandığını söylemişti. Kendisi eski sürümü yükleyip çözüme ulaşmış.

• cileri33 kullanıcısına yanıt

Ekran koruyucu linkiniz genel ilanları açıyor,direk ürün linki eklerseniz iyi olur

• 706 MB güvenlik güncellemesimi olur.

POCO F2 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt

2 . ürün stokta kalmadığı için onları link olarak değil de sadece ürün marka/modeli belli olsun diye eklemiştim. Link olarak çıktığını şimdi fark edip düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileri33 -- 19 Nisan 2021; 23:33:16 >
  • cileri33 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler POCO F2 Pro [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

ben 5 yıl sonra androide geçtim, telefon güzel hissiyat iyi ama garip hataları var, sanki henüz tamamlanmamış gibi, ben pek pişman değilim, hızlı şarjda ısınıyor, ben Rize merkezde bir tane telefoncuda dahi şu telefona ekran koruyucu bulamadım, kimse markayı bilmiyor, bazen takılmalara sebep oluyor, ekrandan parmak izi merak ettirdi ama ekran koruyucudan mıdır nedir bilmem ama aşırı yavaş çalışıyor, eşimde note 8 pro var telefon arkasından parmak izini okuyor aşırı hızlı, ekrandan parmak izi yeteri kadar hızlı olmayınca kamera da açılır kamera olunca kısaca cihazı uyandırma konusu moralimi bozdu diyebilirim. ekran koruyucu olmadan kullanmayı da pek cesaret edemiyorum

Samsung A71 ekran koruyucusu tıpa tıp uyuyor bizim cihazlara.. boşa fazladan para bayılmayın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hauntedd kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler, küçük bir ilçede kalıyorum, kılıf alacağım ama hep netten bakmam gerekiyor, bir kılıf en fazla 20-30 liradır ama bir kaç kez yanlış alınca para gözde büyüyor, ben tutuşu güzel bir kılıf arıyorum, ayrıca kılıf ekran camına da sıkıntı çıkarmasın istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

cevap için teşekkürler, küçük bir ilçede kalıyorum, kılıf alacağım ama hep netten bakmam gerekiyor, bir kılıf en fazla 20-30 liradır ama bir kaç kez yanlış alınca para gözde büyüyor, ben tutuşu güzel bir kılıf arıyorum, ayrıca kılıf ekran camına da sıkıntı çıkarmasın istiyorum

A71 ilçede de olsa telefoncuda olur hocam. Köşelerden tam fabrikasyon gibi yer kalıyor kılıfla kullanıyorum düzgün takarlarsa hizalı hiç sorun olmuyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün Huawei p40 lite kullanan bir arkadaşla telefonları karşılaştırdık, Huawei helal olsun lite modele bile bir ton özellik eklemiş, galeri tüm fotoğrafları analiz edip kişileri kendi arasında veya ortamına göre kategorilendiriyor galeride bir kişiye tıklıyorsunuz o kişinin farklı fotoğrafları çıkıyor, sonrada fotoğrafta bir nesneye odaklanıyorsunuz o nesne ile ilgili nette araştırma yapıyor google lens gibi, ayrıca parmak izi sensörü güç güğmesi üzerindeydi, adam parmağını temas ettirdiği an ekran açılıyor arada gecikme bile yok, ben yanında geri teknoloji olarak kaldım, bugün sipariş ettiğim kırılmaz cam geldi ama kırık olarak geldi, bende samsung a21 camı taktırmak zorunda kaldım, camı söktüğümde parmak izini okuttum camsız daha hızlı ölçüyor ama hala diğer cihazlara göre çok yavaş, sanki telefonu araştırdıkça aslında farklı bir özelliği yokmuş gibi hissetmeye başladım

• poco f2 lerin kayıt işi nasıl oluyor malum yolla kayıt etmek istesek kendimiz yapabilir miyiz yahut yaptıktan sonra android güncellemesi alsam atıyorum android 10 dan 11 e geçse imei uçar mı ?

• crashris kullanıcısına yanıt

İMEİ repair işlemini doğru düzgün yapan,işinin ehli kişilere yaptırırsanız sorun yaşamaz, kafanızda,cebinizde rahat eder.

Rom yükleme ile Root (Magisk) atma ile Güncelleme ile Mi-Flash ile Twrp yükleme ile Spigen kılıf takma ile Batarya değiştirme ile İMEİ SİLİNMEZ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 22 Nisan 2021; 15:5:34 >
  • İlk sayfaya açılış ekranı koleksiyonu eklendi....

• POCO F2 Pro [ANA KONU]

Arkadaşlar bu telefonda radyo varmı yokmu? Demek istediğim internetsiz olan antenli radyoyu soruyorum.
    Çünkü bazı kaynaklarda var diyor nasıl kullanırız yada çalıştırması gereken uygulamayı nereden indirebiliriz

• Bu akşam 12.2.6.0 güncellemesi geldi hatta ayarlarda görünüyordu ama sonra birden yok oldu

1 hafta 10 güne aynen,hiç bir değişiklik olmadan tekrar gelir merak etmeyin yok beklemek istemiyorsanız linkten indirebilirsiniz...

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/lmi/

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.