Şimdi Ara

Pocket Monsters - Pokemon (2019 - )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hikâye, şu ana kadar yer alan Kanto'dan Galar'a kadar bütün bölgeleri kapsayacak.

İlk bölüm yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 23 Kasım 2019; 20:42:54 >

• İlk bölümü izledim.

Animasyon çok hoşuma gitti ileride Brook gibi birisi katılırsa ekibe tutar bu da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 23 Kasım 2019; 20:42:19 >
  • Japonca mı? Dizinin tam adı ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Pocket Monsters hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 23 Kasım 2019; 20:42:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Pocket Monsters hocam
    Animelerde Japonca artık sırıtıyor ya :) Pocket Monsters olmak yakışmıyor ona, Pokemon o :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ash'in tipi düzelmiş.
  • Start Again kullanıcısına yanıt
    Yalnız Ash demiyorlar 2. bölümü henüz izlemedim ama telif sıkıntısı var sanırım

animasyon kalitesi çok güzel duruyor haftalık takip edeceğim ben.

severim pokemonu ilk serinin 13 sezonunu izlemiştim
  • Telif sıkıntısı var derken? The Pokemon Company yapmıyor mu bunu? Pokemonların her biri telifli. Bence izinsiz yapmaları mümkün değil.
  • Start Again kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk bölümde Ash yerine Satoshi diyorlar o yüzden öyle bir sıkıntı olabileceğini düşündüm ama orijinal adı öyleymiş sanırım Ash takma adıymış tam emin değilim yine de
  • Doğru. Satoshi normalde adı ama uluslararası pazara çıkarken Ash diye çevirdiler.
  • Hocam izlediniz mi 2. bölümü? ben aşırı beğendim çok güzel olmuş
  • Henüz izlemeyemedim. En kısa sürede bakacağım. Yorumlarımı paylaşırım burada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.