Şimdi Ara

PO NUN YAPTIĞINA BAKIN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

koskoca PO 4 liranın peşine düşüyorsa,arkadaşın da 4 lira için konu açması hayli normal.

:D:D Bencede normal. 1 lira olsa bile yapısacaksın yakalarına :D

aynen öyle hocam
    biz depoyu doldurduktan sonra pompacıya ''50 liralık dedim ama 46 lira çıktı cebimden'' desek 4liralık yakıtı o depodan geri çekerler valla

• Tebrik ederim sizi.
    Ayrıca bu konu bende PO ya karşı olumlu bir izlenim oluşturdu. Belli ki bir hata olmuş ama PO sikayetiniz üzerine size dönerek ve de hediye ceki yoluyla çözüm bularak sorunu halletmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

koskoca PO 4 liranın peşine düşüyorsa,arkadaşın da 4 lira için konu açması hayli normal.

:D:D Bencede normal. 1 lira olsa bile yapısacaksın yakalarına :D

aynen öyle hocam
    biz depoyu doldurduktan sonra pompacıya ''50 liralık dedim ama 46 lira çıktı cebimden'' desek 4liralık yakıtı o depodan geri çekerler valla

Tabiki. Bir hortuma bakar :D

• Doğru olanı yapmışsınız tebrik ederim. Hakkınızı almanız önemli değeri 1 tl de 100 tlde olabilir
  • Hocam iyi yapmissin bizle paylasmakla.Yeri gelir 4 lirayi sadaka diye verirsin ama burda durum farkli.Uzum zamandir po dan almiyorm shelciyim artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Hocam iyi yapmissin bizle paylasmakla.Yeri gelir 4 lirayi sadaka diye verirsin ama burda durum farkli.Uzum zamandir po dan almiyorm shelciyim artik

olsun, PO yapıyorsa Shell yapmıcak diye bir kaide yok ki:) ha yazmzsa zaten sıkıntı yok:)
  • quote:

Kesinlikle...
  • bende birkaçtane 4-5 tl lik konu açmayı düşünüyorum bazı zengin arkadaşlar duydum bu konuda 10 tl dağıtıyormuş hesap numaramı vereyimde 10 ar tl atsınlar konu açmayım bende olur mu? :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhan1923

forumda Q7 sahibi vardı 10 lira fazla vermiş yakıt alırken o da konu açmıştı 10 liramı iç ettiler şikayetçiyim diye sonra ne oldu bilmiyorum.

• beyler 3-4 liranın lafını yapmayalım diyen arkadaşlara banka hesap numaramı vereyim eft/havalelerini beklerim.hem üniversite öğrencisi kardeşinize yardımcı olmuş olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

forumda Q7 sahibi vardı 10 lira fazla vermiş yakıt alırken o da konu açmıştı 10 liramı iç ettiler şikayetçiyim diye sonra ne oldu bilmiyorum.

Bir kaç sene önce küçük pet suyun 25 kuruş olduğu zamanlarda bir dinlenme tesisinde 75 kurus demişlerdi ben ve tanımadığım bir abi suları almadan kasada biraktik. Sonra araclarimiza gittik, son model bir E serisi kullanıyordu adam.

• zaten aslında 3ün 5in peşinde koşanlar çok zengin oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

beyler 3-4 liranın lafını yapmayalım diyen arkadaşlara banka hesap numaramı vereyim eft/havalelerini beklerim.hem üniversite öğrencisi kardeşinize yardımcı olmuş olursunuz

+ 1925.

Biz kendimiz vurdumduymaz-duyarsız millet olmuşuz şirketlerin hiç suçu yok valla geçireceksin kazıkları bunlara anca öyle rahat ederler. Yok 10 lira vereyim susmuş.. Ulen hakkını aramak da alay konusu oldu ya pes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

quote:

Orijinalden alıntı: bekozim123

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

4 lira icin konumu aciyorsun

Hayatında 4 lira kazandın mı acaba ? Veya büyük firmalara karşı direnmek, paranı kaptırmamak nedir bilir misin ?

Ana/baba parasi yemeden tirnaklarimla geldim ben bu yerlere rahat ol

Belli.

İnsan kendi kazandığı parasının değerini bilir. Ayrıca hakkını korur. Sizin gibiler yüzünden böyle zaten. Amaaaan nolcak ki diyen tipler yüzünden büyük şirketler sürekli böyle yapıyorlar. Birazcık hakkınızı arasanız hiç böyle şeyler olmayacak.

• İndirimmiş, bonusmuş falan hikaye bence , lpg'yi aygazdan 2,28 tl ye alacağıma az ilerisinde lukoil var 2,15 tl den alıyorum, bonus anında cepte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

Bir kaç sene önce küçük pet suyun 25 kuruş olduğu zamanlarda bir dinlenme tesisinde 75 kurus demişlerdi ben ve tanımadığım bir abi suları almadan kasada biraktik. Sonra araclarimiza gittik, son model bir E serisi kullanıyordu adam.

isterse bentley'e binsin.bi mala sırf insanlar almak zorunda diye ederinin 3 katı istemek resmen soygundur.en iyisini yapmışsınız.ben çok susasam bile almıyorum bazen,paraya kıyamadığımdan değil,soygunculara para kaptırmamak için.

bi mekana gidersiniz bi suya 2lira verirsiniz o acıtmaz işte.fiyatları az buçuk bilerek eğlenmeye gitmişsinizdir oraya.cebinizde o kadar para yoksa daha uygun bi mekana gidersiniz olur biter.
    su olayı biraz da yağmur yağdığında ortaya çıkıp 1liralık şemsiyeyi 5liraya satmaya çalışan adamlara benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

beyler 3-4 liranın lafını yapmayalım diyen arkadaşlara banka hesap numaramı vereyim eft/havalelerini beklerim.hem üniversite öğrencisi kardeşinize yardımcı olmuş olursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: dogandd

mesajların bunu doğrulamıyor,tırnaklarıyla gelen insan 4 lirayı değil kuruşu küçüksemez.

Burada takılanların cebinde parası bol tabi ki,adamların aileleri zengin,baba parası ve refah seviyesi yüksek veyahut mühendis,doktor,tüccar fazla var.Görmemişler doğudaki ve şehirdeki yoksulluğu,yaşam mücadelesini,dışarıya çıkıp gözlerini açıp etrafa bakarlarsa millet kan,ter ve açlık içinde 3 kuruş para kazanıp,eve ekmek götürme derdinde.

Bankada 5 trilyon param olsa bile gidipte son model ferrariye,mercedese bilmem neye binmem,insanın yüreği acır o parayı ona vermeye,araba dediğin her koşulda işini görsün yeter.Bazı uyanıklarda LPG ye hava basıyorlar,8 litre benzin alıyorsun,adam sayaçla oynayıp 8 litre gösteriyor,normalde 7 litre koyuyor.Diyorum araba niye çekişten düşüyor,hemen bitiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.