Şimdi Ara

Plus Game - Yeni mobil oyunum desteklerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba mobil oyun geliştirmeye merak saldım ve bugün ilk mobil uygulamı Play Store'a yükledim.
    Lütfen bu oyunu indirerek bana destek olabilirmisiniz.
    Eksiklerimi ve tavsiyelerinizi de bana bu şekilde söyleyebilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkürler

Oyunum sadece Play Store'da yüklüdür.

Oyunun Adı: Plus Game
    (oyunun ismi yazınca şu anda çıkmıyor "Plus Game Caymaz" yazarak bulabilirsiniz)

Oyunun linki: https://goo.gl/uE5eYd

Zamanla daha iyi oyunlar da çıkaracağım.

• Tasarıma önem veren oyunculardan biri olarak bu oyunu oynıyamam sorry. Menü butonları vs. dizaynı görünce içeri gidip kustum yanlış anlama ama baya gelişmesi gerekiyor. 2 saatte oyun yapılmaz oyun yapımı aylar sürer bunu kavrıyamıyorsunuz gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Tasarıma önem veren oyunculardan biri olarak bu oyunu oynıyamam sorry. Menü butonları vs. dizaynı görünce içeri gidip kustum yanlış anlama ama baya gelişmesi gerekiyor. 2 saatte oyun yapılmaz oyun yapımı aylar sürer bunu kavrıyamıyorsunuz gibi

Cevabinizi destekliyorum fakat oyunun kotu oldugunu bu kadar kaba sekilde anlatmasaydiniz daha iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuç olarak arkadaş profosyonel bir geliştirici değil ve ilk projesi. android cihazım olmadığı için yükleyemedim ama görsellere bakaraktan ilk proje için güzel gibi duruyor.

zaten bu işler böyle yavaş yavaş olur, adam birden call of duty, crysis tarzı oyun yapamaz ki. başarılar diliyorum.

flappy bird gibi iğrenç grafiklere sahip bir oyun yapımcısını 1 gecede zengin etmişti. bu işler belli olmazç
  • Ayrıca bir şey farkettim oyunun sürümü android 4.0 ve üstü şu an herkes orda olabilir ama bu tarz oyun tartışmasız 4.0 altındaki kullanıcılara hitap ediyor. 2.3 vs. indirip yeniden importlaman daha iyi olur

quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

sonuç olarak arkadaş profosyonel bir geliştirici değil ve ilk projesi. android cihazım olmadığı için yükleyemedim ama görsellere bakaraktan ilk proje için güzel gibi duruyor.

zaten bu işler böyle yavaş yavaş olur, adam birden call of duty, crysis tarzı oyun yapamaz ki. başarılar diliyorum.

flappy bird gibi iğrenç grafiklere sahip bir oyun yapımcısını 1 gecede zengin etmişti. bu işler belli olmazç

Ben call of duty yap demedim zaten ama photoshop açıp 2 tane yuvarlak koyup renk koymak o kadar zor değil.

Yazılar simetrik bile olmayınca triggerlanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 5 Şubat 2017; 19:39:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.