Şimdi Ara

PLEXY GLASS ARAYANLAR,ARTIK ARAMAYIN BURAYA BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAYIN YÖNETİCİLER BU KONU YNLIŞ YERDEMİ BİLMİYORUM FAKAT ÇOĞU ARKADAŞIM PLEX SORUNU YAŞIYOR.AMACIMOLARA YARDIMCI OLMAKTIR.YATIĞIM YANLIŞ İSE ÖZÜR DİLİYORUM.SAYGILAR SUNUYORUM.

ARKADAŞLAR PLEXY ŞEFFAF KIRMIZI RENKTE.YANİ İÇİNE BEYAZ LAMBADA KOYSANIZ KIRMIZI GÖSTERİYOR VE GÖRÜNTÜSÜ ÇOK GÜZEL.İSTEK FAZLA OLURSA ŞEFFAF BEYAZ DA GETİREBİLİRİM.

ÖLÇÜLERİ= 30*30 CM

FİYATI= 15 YTL

İSTEYENLERE FARKLI ÖLÇÜLERDE KESİLİR.İSTEYENE PLEXİDEN KASA YADA İSTEĞE GÖRE BİR KUTU YAPILABİLİR.AYRINTILI BİLGİ İÇİN MSN ADRESİM İMZAMDA.

YER ANKARA.ANKARA DIŞINA KARGO ALICIYA AİTTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsk tekno -- 20 Mart 2006; 10:39:26 >

• Kalınlığı 3mm galiba?
  • EVET KALINLIK 3 MM
  • AYRICA BU KASALRIN İÇİNE LEDLİ IŞIKLANDIRMA İŞLERİ YAPARIM.IŞIKLI FANDAN YADA NEON DAN DAHA UCUZDUR.ÖZEL İSTEKLERE GÖRE İŞLER YAPARIM.ÖZEL İSTEĞİNİZ OLDUĞUNDA ŞEKLİNİ KABACA CİZEREK GÖNDERMENİZ YETERLİDİR.

SAYGILAR...

(ABDULKADİR)
  • Çabalarınız ve yardımlarınız için teşekkürler ancak bu bölümde satış ile ilgili yazılarınızı editleyip
    ürün resimleri, özellikleri gibi daha detaylı bilgiler vererek temin etmek isteyen arkadaşların PM ile
    size danışabileceğini belirtirmisiniz.

Teşekkürler iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 19 Mart 2006; 1:43:34 >
  • üstadım en kısa zamanda fotolarını ve açık şekilde bilgileri vereceyim.
  • valla ben plexy alabliirm kırmızı çok mu koyu kırmızı bana lamba lazım birde ön panele ısı derecesini ismimi falan gösteren ekraqnı istiyorum acaba yapabilirmisiniz ama plexy alalbilirm fotolarını eklerseniz iyi olur aopen yan kapağına uyacak şelde olması gerekiyo
  • Hocam bende konuyla çok ilgiliyim.
    Umarım yönetici abilerimiz bu topiği kapatmaz.
    Kapatılsa bile link verilir inşallah...
  • arkadaşım bu renkteki plexler tek yönlü gösterirler fakat pek net olmaz.bu renk plexilerin özelliği.içine ampul koy.dışardan kırmızı renk gösterir.hem görüntü olarak güzeldir.hemde sağlamlık.kalınlığı yukarıd belirtmiştim.3 mm.
    isteğe göre içini led ile ışıklandırabilirim.bu gün numunelerin fotolarını veririm.bu bahsettiğim ışıklandırma işinde isterseniz nokta nokta isterseniz çubuk şeklinde yaparım.
    daha dün forumdan bir arkadaşıma su kabı ve yan kapak yaptım.
    lütfen msn den ayrıntılı görüşelim.
    bilgim dahilinde yardımcı olacağım.

saygılar...

(abdulkadir)

quote:

Orjinalden alıntı: sktem

valla ben plexy alabliirm kırmızı çok mu koyu kırmızı bana lamba lazım birde ön panele ısı derecesini ismimi falan gösteren ekraqnı istiyorum acaba yapabilirmisiniz ama plexy alalbilirm fotolarını eklerseniz iyi olur aopen yan kapağına uyacak şelde olması gerekiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsk tekno -- 20 Mart 2006; 8:23:52 >

• forumdan iş yaptığım arkadaşları referans olrak buraya ekliyeceyim.devamlı güncellenecek

1.bahadır_bado
    2.sanaldarbe
    3.konsey
    4.soundofstakee ses sistemleri
    5.server@2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsk tekno -- 20 Mart 2006; 19:07:19 >
  • affınıza sığınarak ve özür dileyerek plex fiyatını yanlış hesaplamamdan dolayı fiyatta düzeltme yaptım tekrar tekrar özür diliyorum.ilk mesajımda düzeltme yaptım.tekrar özür diliyorum.

saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.