Şimdi Ara

PLEXİ KASA (YENİ TASARIM) FİNAL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
10
Favori
55.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba böyle bir kasanın yapımında pleksinin yerine cam kullanılabilirmi? kullanılırsa kesim olayı nasıl olabilir. daha mı fazla emek ister.
  • ekran kartı fanı çok hoşuma gitti...bendeki nv6 da bole parlarmı acaba
  • Hocam xbox için yaptığımız ufak mod işleminde seni izlerken bu emeğin para ile ölçülemeyeceğine ve ne kadar titiz çalıştığına bizzat şahit oldum,
    yaptıklarını görünce gerçekten harika işler çıkartan harika bir insan olduğuna da burada şahitlik ediyorum.

Bu çalışmanda tek kelime ile muhteşem olmuş, yeni xbox360 kasa çalışmamızda görüşmek üzere.
  • şahanneeee
  • Kusursuz,mükemmel bir tasarım olmuş elinize sağlık.
  • bunları nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum şahane gerçekten
  • çok güzel olmuş
  • güzel olmuş tebrikler
  • Gerçekten profesyonel bir iş olmuş tebrik ederim.
  • Çok başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim.
  • .çok güzel olmuş arkadaşım elerine sağlık
  • Helal Olsun gerçekten çok kaliteli bir iş çıkarmışsın hocam ellerine sağlık tebrikler
  • Süperbir çalışma tebrik ediyorum seni uraştııcı olmalı
  • Üstat sen ne yaptın ya, dehşet çalışmalar
  • Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.
    Cidden çok güzel ve kusursuz oldu bu tasarım.
  • hocam gayet süper olmuş ellerine sağlık ve bizimle paylaştığın için teşşkür ederim elim yatkın olsa bende yapmayı düşünüyorum ama yetenek yok işte
  • bu muhteşem çalışmayı görünce üye oldum foruma denecek kelime yok kullandığın plekSiler kaç mm kalınlığında kaSada bu kadar çok fan var ne kadar gürültü yapıyor alt kıSımı naSıl Siyah yaptın acaba kaSa yükSekliği biraz fazla gibi görünüyor reşimlerde kaç cm acaba
  • ellerıne emegine ve ilhamına saglık cok guzel bır calısma olmus oncelıkle sormak ıstedıgım bunu hoby olarak mı yoksa ticari olarak mı dusunuyorsunuz eger boyle bır kasayı sızden istesek maliyeti ne olur bizi bilgilendirirseniz sevinirim tüm malzemeler dahil
  • harika, kim böyle kasa yapabilmek istemezki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.