Şimdi Ara

Plexi Glass (Füme)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    satın alıp lazer cnc 'de 3 fan deliği 3x4 fan vida deliği 4 adette kasaya tuttrurma deliği açtırmak istiyorum.
    İstanbul avrupa yakası beşiktaş yada yakınında bu işi temiz ve uygun fiyata yapıcak bir yer aramaktayım.
    yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Ben PC Mod işleri ile uğraşıyorum ama Konya' merkezdeyim hocam.
  • arycanda66 kullanıcısına yanıt
    hocam sizin benim işi yapma ihtimaliniz varmı kargo filan da olur ?
    yeterki temiz iş olsun. birde uygun fiyatlı olabilirsen sevinirim.
  • Takip. Bende plexiglassdan kasa yapmayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

hocam sizin benim işi yapma ihtimaliniz varmı kargo filan da olur ?
    yeterki temiz iş olsun. birde uygun fiyatlı olabilirsen sevinirim.
    Yaptırmak istediğiniz modeli tam olarak bir kağıda çizip resim çekip bana gönderme şansınız varsa bakarım. Fiyat çıkartırım. Kargo olarak 10-12 lira civarı kargo ödersiniz.
    PC Mod üzerine bir çok projem oldu. Yüzlerce ürün sattım.
    Instagram "kasamodifiyem" sayfamdan bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Takip. Bende plexiglassdan kasa yapmayı düşünüyorum
    RGB Ledli Pleksiglass örneklerime "kasamodifiyem" instagram sayfamdan bakabilirsiniz. İlginizi çekecek ürün varsa yardımcı olurum.
    Foto çektim. atıyorum burdan. Çok Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Plexi Glass (Füme)

Plexi Glass (Füme)
  • quote:

Foto çektim. atıyorum burdan. Çok Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Hocam resimdeki ölçülerin bazı yerlerini tam okuyamadım. Biraz karışık gözüküyor. Özellikle 4 döşeye açılacak olan deliklerin ölçüsünü alırken merkezden merkeze almanız daha sağlıklı olur. Yanlış görmüyorsam siz biraz farklı almışsınız gibi. Yani burada sapma olursa sıkıntı olur, haliyle pleksiyi monte edemezsiniz. Daha önce benim bu tarz birkaç çalışmam oldu müşterilerime siyah pleksi ile kasa için ön tarafa Modifiye yapmıştım ama zor oldu yapması. Tabi Onlarınki Msi, AMD ryzen, ROG Logolu desenli idi.
    Açıkcası sizin kafanızdaki fiyatı bilmiyorum ama Şu anki Fiyatlarım ortalama 160 - 180 TL civarı. (5 mm Siyah pleksi) Bu arada plekside füme renk olmaz. Bilginiz olsun. Yani kendiniz bir kaplama alıp kaplarsanız onu bilemem.
    Çevrenizde reklamcı denk gelirse bence direkt reklamcıya yaptırın, ben konyadayım buradan göndermesi, kargoda zarar görmesi vs durumları da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arycanda66 -- 6 Ağustos 2020; 16:22:47 >
    ben 3 mm diye düşünmüştüm. hatta nette şuna rast gelmiştim. sizin fiyat uygun aslında. ama istanbul karaköy civarınada bir bakayım. Tabi temiz yeni ölçüleri çizip verirım size. dedğim gibi önce bir karaköyde tabelacılara uğrayım. ilgi alakan için teseşşürler iletişimi koparmıyalım. geri dönücem size.
    https://www.modifiyemalzemecisi.com/plexi-glass/214-plexi-glass-fume.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 6 Ağustos 2020; 16:33:53 >
  • quote:

ben 3 mm diye düşünmüştüm. hatta nette şuna rast gelmiştim. sizin fiyat uygun aslında. ama istanbul karaköy civarınada bir bakayım. Tabi temiz yeni ölçüleri çizip verirım size. dedğim gibi önce bir karaköyde tabelacılara uğrayım. ilgi alakan için teseşşürler iletişimi koparmıyalım. geri dönücem size.
    https://www.modifiyemalzemecisi.com/plexi-glass/214-plexi-glass-fume.html
    Hocam pleksiglass işleri ile yıllardır uğraşıyorum füme ilk defa duydum. Linkteki sanırım dediğim gibi füme renk bir kaplama ile şeffaf pleksiye kaplama çekilmiş gibi. Transparan bir model ortaya çıkmış temperli cam görünümü verilmeye çalışılmış.
    3 mm çok ince olur ve çok basit duruyor hocam. ön cam için size tavsiyem 4 mm veya 5 mm . pleksi glassda 3 mm ile 4 mm arasında bile ürünü elinize alınca farkı görürsünüz. kalınlık ve sağlamlık açısından 5 mm tavsiye ederim.
    Çevrenizde daha uyguna yapacak bir reklamcı denk gelebilir belki bi araştırın.
    Instagram sayfamda kasamodifiyem de whatsapp iletişim numaram var oradan da irtibate geçebilirsiniz.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.
  • hocam linkteki pleksi füme değil.siyah şeffaf pleksi trasparan yani.oda füme gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.