Şimdi Ara

Plex Media (Lg Smart Tvler için) (Ana Konu) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
40
Favori
135.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lg magic motion kumanda ve 3d gözlükler sıfır ayarında..
    http://forum.donanimhaber.com/m_70720394/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70767179
    uygun bir şeyler yapıcam ;)
  • Allah Allah, nero homemedia yükledim masaüstü ye de laptopa da ikisinden de tv den bağlanmadı. sonra flex kurdum onda da tık olmadı, movies den klasör gösteriyorum ama sanki kayıt olmuyor. nerede hata yapıyorum acaba?? bütün sayfaları da okuyamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Orijinalden alıntı: wertchan

Bilgisayarı kapattığımda Plex'i görmüyor TV. Bu normal midir?

Bence normaldir, sonuçta program açık olmuyor PC kapanınca.

allah iyiliginiz versin

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Şu anda ve çok uzun bir süredir, Plex elimiz ayağımız konumunda.. Plex; TV nin Laptop un ve Android Telefon un emrinde.. PC tornetten inenler anında kütüphaneye dahil oluyor.. TV de izlenen bir film izlerken yarıda kapat.. Mutfaktaki Laptopdan aç otomatikmen kaldığın yerden devam et.. Laptop u (Face), PC yi (Oyun) ve TV (xBox) yimi ele geçirdiler.. Film izlemeye Telefondan devam et.. (Birde Tabletmi alsak ne)

Plex in filmleri de gruplaması da çok güzel Action, Dram, komedi seç, İzlediğin, izlemediğin ayrı otomatik gurupla .. Birde Film konu açıklamaları Türkçe olsa tadından yenmez

plexi cep telden nasıl izliyon cep tel için plexs versiyonumu var

Android Black markette programı var..

Kardeş, ben android tablet için google playden ücretli (plex)programını indirdim. neler yapacağımı bilemedim. yardımcı olurmusunuz? TV: LG660S- tablet polypad7208HD

• arkadaşlar benim sorunum daha farklı: 3d mkv filmi görüyorum, ölümcül deneyi açıyor sorun yok, ama yenilmezleri açmıyor, galiba dosya biçimi hatası yazıyordu, aynı videonun bir kısmını usb ye attım video tv sorunsuz açtı, full hali usb ye sığmıyor, ama tv de açıyor, var mı başka hatası olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicixx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wertchan

Bilgisayarı kapattığımda Plex'i görmüyor TV. Bu normal midir?

Bence normaldir, sonuçta program açık olmuyor PC kapanınca.

allah iyiliginiz versin

hahahahaaa diyolağa çok güldüm, işte forumlar bun için var

• quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

quote:

Orijinalden alıntı: oz-ay

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Altyazıları görme konusunda sıkıntım yok ama türkçe karakterleri ı,ş,ç gibi harfleri göstermiyor. Ayarlardan altyazı dilini Türkçe de yaptım ama olmadı. Nasıl düzeltiriz?

Televizyonun altyazı seçeneklerinden "türkçe" yi seçmeniz yeterli.

Bende samsung var plexin ayarlarında altyazı dili diye bişey yok televizyonun kendi ayarlarında da altyazı menüsü aktif olmuyor seçilemiyor.

tv mi samsung hocam anlamadım. samsung sa onun menüsünü bilmiyorum ama lg lerde de o menü seçilemiyor kumanda ile. mouse takman lazım seçmek için. ben ya mouse ile açıyorum yada lg nin android kumanda uygulaması var onunla açıyorum. kumanda dan açılmaması çok saçma gerçekten.

• quote:

Yalnız işte bu durumda HDD ile izleyeceğimiz şeyleri dts'den dönüştürmemiz gerekiyorç PC/Laptop net çözüm. Format sıkıntısız en iyi film izleme yolu.

aynen katılıyorum. ayrıca LG tv ler 3 tb hdd yi görmüyor, 1 tb hdd almak lazım. bunun yanında plex te çok pratik bir çözüm
  • Arkadaşlar,

Plex yüklenebilecek NAS özellikli ürünlerden (ucuz fiyatlı) hangisini önerirsiniz? Ben forumlardan Netgear ve iomega markalarını bulabildim ama gerçekten kullanan yada performanslarını bile varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Arkadaşlar,

Plex yüklenebilecek NAS özellikli ürünlerden (ucuz fiyatlı) hangisini önerirsiniz? Ben forumlardan Netgear ve iomega markalarını bulabildim ama gerçekten kullanan yada performanslarını bile varsa paylaşabilir mi?

IOMEGA 35888 165$+kdv civarı hdd siz bu, ZYXEL NSA310-ST2TB-BND buda 2tb sata3 210$+kdv civarı fiyatı var. en ucuzu bunlar bildiğim
  • Cevap için teşekkür ederim.

Netgear Ready Nas Duo ürünü diğerlerinden daha performanslı gibi duruyor. Port sayısı daha fazla. Bu ürünü kullanan yada deneyen var mı?
  • Süper bir uygulama. Filmleri izlemek için ara kablosu ararken bunu buldum. Anlatim zaten harika... Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc ye formattım bu plexın adut kanallar eklentısı gıttı nasıl yapıyorduk onu bılen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

pc ye formattım bu plexın adut kanallar eklentısı gıttı nasıl yapıyorduk onu bılen varmı

Öyle bir eklentimi oluyor? LG TV den (Smart medyada) eklentiler çıkıyormu?
  • quote:

quote:

pc ye formattım bu plexın adut kanallar eklentısı gıttı nasıl yapıyorduk onu bılen varmı

evet birçok adult sitenin eklentisi var tek paket halinde. onu yükliyip tv den bütün videoları seyredebiliyorsun ama pc ye önce hotspot yuklemen lazım yasaklı sıteler oldugu ıcın. sonra kumandayı sol elıne alıp seyredıyosun buldum gibi ama araştırıyorum daha. yuklemesını unuttum. onuda bulayım yazarım burdan

• quote:

quote:

quote:

evet birçok adult sitenin eklentisi var tek paket halinde. onu yükliyip tv den bütün videoları seyredebiliyorsun ama pc ye önce hotspot yuklemen lazım yasaklı sıteler oldugu ıcın. sonra kumandayı sol elıne alıp seyredıyosun buldum gibi ama araştırıyorum daha. yuklemesını unuttum. onuda bulayım yazarım burdan

Hospost da ne baya karışık gibi.. Nasıl yapıldığını anlatan bir site vs varmı? TV LW5500 bu tv dede olurmu?? Sizin TV modeli nedir?

• quote:

Hospost da ne baya karışık gibi.. Nasıl yapıldığını anlatan bir site vs varmı? TV LW5500 bu tv dede olurmu?? Sizin TV modeli nedir?

bu eklentiyi plex e entegre ediyorsun. dolayısı ile tv plex destekliyorsa zaten çalışır sorun olmaz. benim tv LG 42LM620 modeli. onun dışında hotspot çok basit bir programdır ayar yada başka birşey yapmanı gerektirmez. Sadece çalıştırır bağlan der kapatırsın bukadar. yabancı sitelerde var detaylı anlatımları ve eklenti fakat kurulumla ilgili çok fazla anlatım var. daha önce yüklemiştim fakat site linkini kaydetmemişim, formatı attım hepsi gitti. dünde geç gittiğim için eve uğraşamadım. haftasonuna kadar tüm bilgileri toplar, dener ve burada yazarım.
  • Kullanılan dosyanın adı sanırım "AdultFilmDB.bundle" olması gerekiyordu.
  • quote:

Kullanılan dosyanın adı sanırım "AdultFilmDB.bundle" olması gerekiyordu.

o başka bir eklenti olabilir ama esas yüklenmesi gereken eklenti unsportedappstore. bunu buldumda yuklemeyı arastırıyorum
  • Arkadaşlar anlatın yollarla Filmleri ekledim ve görüyor. Teşekkür ederim. Yalnız yine aynı yolu deniyorum müzikleri bir türlü ekleyemiyorum. Bilgisayarda ekleme yapamıyorum plexe. Sorunun çözümünü bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.