Şimdi Ara

Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce kapattığım hesabımdan paylaşmıştım bayağı soran vardı performansını ücretini yapımını vs tekrar paylaşıyorum yorum bekliyorum beyler

Kolonlar daha önce bende mevcuttu fakat eski görüntüsünden sıkılmıştım ön taraflarını pleksi yapıp içine led döşeme fikri geldi aklıma umarım beğenirsiniz

52x30 boyutunda maliyeti ise

52x30 plexi 2 adet - 20 tl

10 adet somunlu vida - 2 tl

Kabin aydınlatmada kullanacağınız istenilen renkte parça led tahmini tanesi - 5 tl

Pleksi kesimi soracaklar için lazer kesim cnc programında özel olarak cm lik ayarlar ile kesim yaptılar

pleksi kalınlığı ise 3 mm di yanlış hatırlamıyorsam

performansa gelecek olursak hiç birşey değişmedi ses yine aynı ses

Buyrun buda resimler ;
     Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer Pleksi kabinli kırmızı ledli pioneer

• Odan cok degisik

Alien kizmiyormu ?

Ben 10cm mavi isiktan rahatsiz olup soktum nasil rahatsiz olmuyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kişi biraz değişik olunca odada değişik oluyor haliyle :) hayır kızmıyor biraz sesten şikayete geliyorlar gönderiyorum geri hepsi o :)

bi rahatsızlığı yok göz alan yerlere yerleştirmedikten sonra tabi bi kaç saat kullanımdan sonra içimi baymıyor değil.
  • Arkadaşlar kabinlerin içini uv sarı yada kırmızıya boyamak istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim ?
  • Gözünü rahatsız etmiyor mu hocam?
  • Yok hocam bilgisayar masasının yanlarında duruyor zaten akşamları keyfim yerinde olunca açıyorum genelde yada alkollü olduğum zaman ama 1-2 saat sonra göz yoruyor tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.