Şimdi Ara

Plazmada HD tv seyretmek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende şimdi 127 ekran LG Plazma bir Televizyon'um var
    ve next ye 2000 'de bir uydu alıcım var tabi yayınları hd bir şekilde izleyemeiyorum. o plazma televizyondanda gelen yayının çözünürlüğü çok düşük geldiği için yayınlar berbat yani. en son duydğm haberlere göre Resolution + özelliği normal yayını hd izlemk için kullanılıyor..fakat bu bizim plazmada yok galiba.. Şimdi Ben Bu televizyonda HD yayın seredebilmek için nasıl bir ayar yapmam gerekiyor.. 6 ay oldu daha televizyonu alalı ve yani eski televizyonumda daha kaliteli seyrediyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: 4FeS

merhaba arkadaşlar bende şimdi 127 ekran LG Plazma bir Televizyon'um var
    ve next ye 2000 'de bir uydu alıcım var tabi yayınları hd bir şekilde izleyemeiyorum. o plazma televizyondanda gelen yayının çözünürlüğü çok düşük geldiği için yayınlar berbat yani. en son duydğm haberlere göre Resolution + özelliği normal yayını hd izlemk için kullanılıyor..fakat bu bizim plazmada yok galiba.. Şimdi Ben Bu televizyonda HD yayın seredebilmek için nasıl bir ayar yapmam gerekiyor.. 6 ay oldu daha televizyonu alalı ve yani eski televizyonumda daha kaliteli seyrediyodum

Öncelikle plazmanın modeli nedir?Yayının berbat olması tv den ziyade uydu alıcından gelen yayın kalitesiyle ilgili.HD yayın izlemek içinde HD uydu alıcınız olmalı.Olmadanda hd yayın izleyemezsiniz.Ha unutmadan Lnb nizde Hd yayın için uygun olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

merhaba arkadaşlar bende şimdi 127 ekran LG Plazma bir Televizyon'um var

Öncelikle plazmanın modeli nedir?Yayının berbat olması tv den ziyade uydu alıcından gelen yayın kalitesiyle ilgili.HD yayın izlemek içinde HD uydu alıcınız olmalı.Olmadanda hd yayın izleyemezsiniz.Ha unutmadan Lnb nizde Hd yayın için uygun olmalı.

şimdi ben kanalları HD izlemek için ne yapmalıyım ? hangi cihazı almalıyım ? bana öneride bulunun ? plazma daha yeni 6 ay olmadı alalı 127 ekran babalar gibi ama kanallar hd izlemedğim için çöznürlük gazabına uğruyoruz ve kalite berbar oluyo görntü felan kötü yani

• evde 106 ekran 1024 x 768 çözünürlüklü plazmamda digiturk plus ve bilgisayardaki hd ripler aracılığıyla hd yayın seyredebiliyorum. gayet güzel oluyor, sd'ye göre çok farklı. ancak hd receiver aldığınızda sd yayınlarda çok bir iyileşme beklemeyin derim. sadece hd kanallar cam gibi gösterir, ondan sonra sd kanalları seyretmek istemezsiniz..
  • bide benim anlamadığım nokta şu ,
    D-Smart'da bütün kanallar HD kalitesinemi sahip ? benm bildiğim kanaldHD diye bir kanal var sadece onu biliyorum.. bide ben ligtv alsam ne kadar öderim sadece lig tv için vede ligtv HD değil mi ?
  • quote:

bide benim anlamadığım nokta şu ,
    D-Smart'da bütün kanallar HD kalitesinemi sahip ? benm bildiğim kanaldHD diye bir kanal var sadece onu biliyorum.. bide ben ligtv alsam ne kadar öderim sadece lig tv için vede ligtv HD değil mi ?

Dsmart hd de birkaç tane Hd yayın yapan kanal var.Ligtv almak isterseniz şuan 50 ytl den aşagı kampanya yok sanırım.Eger illaki alacam demezseniz Lig tvyi 1 sene bekleyin sonra yeni ihale yapılacak Futbol yayın hakları için.O zaman Digitürkün yerine başka bir kuruluş alabilir.O zaman alırsınız diyorum ama tabi bu benim fikrim.
  • o zaman ben bu TV'de adam gibi kanalları nasıl seyretcem :D 2-3 tane HD kanal benmde fazla bir işime yaramaz hani :S
  • Arkadaşım ben de pioneer 127 ekran kullanıyorum next 2000 in görüntüsünden çok memnunum. Ha ille hd izlicem dersen bağla bilgisayarını plazmaya izle rahatlıkla 1080p 780p filmlerini belgesellerini ben öyle yapıyorum hd görüntüsünden de sd yayın görüntüsünde de çok memnunum sırf bu yüzden d-smart ve digiturk düşünemiyorum çünkü recieverları çok dandik. 2-3 hd kanal içinde o paralar verilmez...
  • HD-Smart ve hd receiver al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.