Şimdi Ara

PLAYSTORE OLMAYAN HUAWEI CIHAZLARI İÇİN PLAYSTORE ALTERNATİFİ ÖNERİLERİ VE YARDIMLAŞMA ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
5
Favori
2.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Merhabalar Float Tube uygulaması ile çözdüm. 2k ve 4k seçenekleri açık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Evet maksimum 1080p destekliyor. Ben sınırlı internetim ile 360p izliyorum, halimize şükredelim 😁

Alıntıları Göster

Float Tube kullanmaya başladım. Şimdilik memnunum :))

• banka uygulamaları yüklenebiliyor mu ve çalışıyor mu huawei'lerde

• quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

banka uygulamaları yüklenebiliyor mu ve çalışıyor mu huawei'lerde

İşcep sorunsuz çalışıyor fakat Yapı Kredi için ne denediysem yükleyemedim, varsa bir bilen onunda yüklemek isterim dostlar

• Yazını güncelleyecek olsan hala aldığına pişman mısın sorusuna bazen evet bazen hayır der miydin?

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

İşcep sorunsuz çalışıyor fakat Yapı Kredi için ne denediysem yükleyemedim, varsa bir bilen onunda yüklemek isterim dostlar

Alıntıları Göster
    PLAYSTORE OLMAYAN HUAWEI CIHAZLARI İÇİN PLAYSTORE ALTERNATİFİ ÖNERİLERİ VE YARDIMLAŞMA ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

Alıntıları Göster

Hangi mağazadan yüklediniz acaba? Bende sadece aurora store var oradan ve başka yerlerden APK yğklediğim halde çalıştıramadım.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt

App Galery nin kendisinden

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

App Galery nin kendisinden

Bilgi için çok teşekkür ederim, sizin tabletin modeli nedir acaba? HarmonyOs almış gözüküyor.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt

Evet tabi. MatePad 11 ve harmonyos benim cihazım

• huawei lere google, banka uygulamaları v.s. yüklenmiyor diye lenovo tablet aldım. lenovo tablete de banka uygulamaları yüklenmiyor yükleye bildiklerim ise etkinleştirilmiyor, çalışmıyor. Örneğin akbank ı yükledim etkinleştirilmedi dolayısıyla çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 26 Eylül 2021; 23:7:44 >
  • lenovo tablete App Galery kurulur mu

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    PLAYSTORE OLMAYAN HUAWEI CIHAZLARI İÇİN PLAYSTORE ALTERNATİFİ ÖNERİLERİ VE YARDIMLAŞMA ANA KONUhuawei-appgallery.en.uptodown.com
    Download Huawei AppGallery 10.4.1.304 for Android free | Uptodown.com
    https://huawei-appgallery.en.uptodown.com/android/download

internetten indirip yükledim. mobil hizmetleri gerekli gibi bir şey dedi olur dedim bu cihazınız ile uyumlu değil dedi. peki dedim.buna rağmen App Galery açıldı. akbank diye arattım. akbank ve bazı banka uygulamaları göründü ekranda. akbank uygulama 214.5MB boyutunda görünüyor. yükle dedim şu an yükleniyor.çalışır mı bakacağız.

şu Allahın işine bak lenovo tablete huawei nin App Galery siyle banka uygulaması yüklüyorumPLAYSTORE OLMAYAN HUAWEI CIHAZLARI İÇİN PLAYSTORE ALTERNATİFİ ÖNERİLERİ VE YARDIMLAŞMA ANA KONU 

inanamıyorum çalıştı. google store'da akbank apk si olmadığı için internetten indirip yüklemiştim. aktive olmamış ve çalışmamıştı.

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-tab-m10-fhd-plus-64gb-kullanicilari--143621768-5#150240277

lenovo tablet google store'da ziraat mobil de yok ziraat tablet diye bir uygulama var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 27 Eylül 2021; 0:43:9 >

Hadi gözünaydın hocam hayırlı olsun. Ben böyle şeyleri almadan önce teşhirdeki ürünlere tek tek kurar denerim. Saatler de sürse böyle olur. Tabi tanıdık çalışanlarla bu hizmet çok keyiflidir. Vatan Bilgisayarda denedim ve aldım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.