Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (2342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cevdet141 , MortalRide , dante06 , TechVET , ulwi , 22MARTLI Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
107.725
Cevap
259
Favori
3.948.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 23402341234223432344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elden Ring e aşık olduğum an, tam da bu andı. Bir anda karşıma böyle bir manzara çıkınca vay anasına demiştim. Foto benimdir alıntı değil. Şu mimariye bak
    [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cold fear..tek kelimeyle muhtesem..valla hocam bir tetro hayrani ve asigi olarak istanbuldaysaniz gelip sizi musait bir zamaninizda alayim bize gidelim cay borek corek yemek yiyelim sizde bana xsx e su retroyu kursaniz ne guzel olurdu :)

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]GameCentraltwitter
    “Microsoft has used the fact that PlayStation fans are more loyal than Xbox owners to argue that buying Activision Blizzard won't be a problem. https://t.co/W7Ijbjheed”
    https://twitter.com/GameCentral/status/1557664587037687808?t=W5S-8HBVk_F23omPP_yfTA&s=19

Microsoft menfaati için kullanıcılarını iki dakika da harcamış [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Activision ı almamız Playstation için problem olmaz çünkü Playstation kullanıcıları xbox kullanıcılarına göre daha sadık konsollarına demişler [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Adamlar kendi menfaati için kullanıcılarını sadakatsızlıkla suçluyor lan [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 14 Ağustos 2022; 19:3:33 >

• alican88 kullanıcısına yanıt

Çay böreğe gerek yok üstadım 1 saat sürmez kurması artık herşeye tamamen hakim oldum. :D Bütün sorunların çözümlerini bile kendim öğrendim 315 tane ps2 oyunu var çevirip çevirip oynuyorum. İsterseniz size özelden yardımcı olurum sıkıntı yok :)

• Büyük saçmalamışlar siz adamlara ne verdinizde sadık olsunlar Playstation denine bile akla gelen oyunlar var ama xbox denince akla halodan başka ne geliyor ki onların hepsinide pcye çıkartıyorlar. Yanlış politika sonucu bunlar hep nintendonun konsol özel oyunu var playstationın konsola özel oyunu var ama xbox neymiş herkesle paylaşacakmış e o zaman derler adama madem her platformda oynayabiliyorum xbox almamın mantığı ne gider 3090 pc dizerim konsola bağlı kalmayı gerektirecek bi sebep kalmıyor. Şuan xboxa özel bi tane özellik yok sanırım ama playstation için 1000 tane sayarım son dönemin popüler oyunlarını pcye çıkardı sony ama ps3 ve ps4te bile sadece o döneme özel asla pcye çıkmamış şuan bile oynamak istesen konsolu satın almanı gerektirecek tonla oyun var. Boş yapmasınlar oyun yapsınlar.

• Persona_6 kullanıcısına yanıt

Xbox'a güvenen yolda kalır.

%100 haklılar yalnız.

Forumda bile Xbox kullanan 3(üç) kişi falan kaldı.

O kadar savunanlar bile Playstation'a geçti keyifle oyunlarını oynuyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Leyndell capital royal ve Nokron eternal city oyundaki en favori iki mekanım.

• Miyazaki, Kratos'a bakıp demiş ki "Sakin ve anlayışlı birine benziyorsun"

Bu sene goty kıran kırana geçecek

• brnbry kullanıcısına yanıt

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] aynen

Ragnarok 95+ meta gömerse eğer, elden verir eldene [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Sony ezmeye devam ediyor [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  2 saatte bitiyor Sony oyunları bro, bitirip rafa kaldırıyorsun bro, kimse Sony oyunlarını almaz artık bro. Sonuç:

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]Benji-Salestwitter
    “Steam Top Sellers Last Week 1. Steam Deck 2. Spider-Man Remastered 3. Spider-Man Remastered 4. Cult of the Lamb 5. Farthest Frontier 6. Cult of the Lamb 7. Two Point Campus 8. Stray 9. Cyberpunk 2077 10. Guilty Gear Strive Season Pass 2”
    https://twitter.com/BenjiSales/status/1558834886022144002
  • Bir arkadasimiz daha ozel mesaj atti yardimci olmak icin cok tesekkur ederim ve cok isterim fakat bu konularda cok bir bilgim yok yapacagim bir hata sikinti yaratabilir diye hic girismedim o islere :)

• Sony stüdyoları cidden çok kaliteli. Adamlar oyunu hadi copy paste çıkartalım dememişler PC'ye, cidden emek vermişler. Şu görsel showa bakın. Şahane cidden. Oyunu PC'de alıp bir daha oynayasım geldi [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Aynen üstat.
    İki yiğit çıktı meydane, ikisi de birbirinden merdane....

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Raya Lucaria Academy de beni benden almıştı. İnanılmaz atmosfer var. Tam bir sanat eseri....

• Görsellik oyunda çok iyi olmasada mimari ve atmosfer açısından başyapıt bu oyun. Bloodborne ve dark souls 3 te de böyle anlar çoktu. Bu adamlar atmosfer yaratmada çok başarılılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 14 Ağustos 2022; 21:24:55 >
  • Vay arkadaş. Pc nin gücünden de faydalanmış adamlar. Sony Pc de de bu işi becerdi. Pc Microsoftun kalesidir adam içeriden ayrıca fethediyor ahahahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hortlak Fuat -- 14 Ağustos 2022; 21:35:13 >
    Aynen öyle abi. Acayip yapmışlar atmosfer ve sanat tasarımı muazzam. Grafiklerde dediğin gibi bir next gen havası yok ama her bitirdiğim oyundan sonra yeniden Elden Ring e dönüyorum. Ng+3 deyim ve 350 lvl ı devirdim. 1.06 da rivers of bloodımı nerflemişler. Başka buildlere bakacağız artık:)))

Fs artık en baba stüdyolardan biri oldu. İnanılmaz bu adamlarda. Sony e yakınlardı bir dönem kalite işini Sony den öğrenmiş olmalılar neden böyle yorum yaptım Bloodborne da aynı şekilde acayip bağlamıştı kendine.... Bu saatten sonra bu adamların önü açık. Cd project gibi saçmaladıkları sürece ne yapsalar yenir.

• 
Sayfa: önceki 23402341234223432344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.