Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (2340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
107.618
Cevap
259
Favori
3.942.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 23382339234023412342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kaç yıllık oyun kaç güncelleme aldı destiny2 bir oyuncu tabanı oturttu ama pvp konusunda geride olduğu gerçeği değişmiyor ben iki oyunu da oynadım pvp maçı arttigin an halo halen daha çabuk oyuncu buluyor dediğim gibi destiny2 bir pve oyunudur pvp yönünden eksik kusurlu durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cod oyununun xbox a özel olması imkansız.ps ve tüm platformlara gelmeye devam edecek.Xbox ın satın aldığı stüdyoların eski seri oyunlarının gelmemeside imkansız.yine tüm platformlara gelecek.Microsoft bu stüdyolara tamamiyle yeni bir ip yaptırırsa onu xbox a özel exc olarak çıkarabilir.Tek bunun olma ihtimali mevcut.O oyunu xbox oyuncularının görmesi 4-5 yılmı yoksa dahamı fazla sürer orası muallak.

• Benim tercihim beni ilgilendirecek tabii ki, ben senin tercihine göre mi konsol alacagım?

buraya gameepass de olan kaliteli 20 tane oyun yazarım ama yazdıktan sonra çok iyi biliyorum, hiçbirini beğenmeyip burun kıvıracaksın. Ama aynı oyun Ps plus extraya geldiginde senin gözünde en iyi oyun o olur :)

Ben tlou , uncharted kalitesiz vs demedim farkındaysan,tarzım degil bu tür oyunlar. Ayrıca Benim söylemedigim şeyleri söylemişim gibi anlayıp kendi kendine laf sokuyorsun aklınca [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Benim fazla cümle kurmamdaki amaç haklı olacagımı düşündügüm için degil, sen ve senin gibi kör kütük Ps yi savunanlara özel anlayacagınız dilde yazmak istedigimden dolayıdır.yoksa kim kime hak veriyor, +/- veriyor pek umrumda degil. Daha önceden dedigim gibi, objektif bir konu degil..

• Dark matter D kullanıcısına yanıt
    Tanrı bilir kaç seneye çıkar ama TES VI gibi ip lerin exc olacağı söylenmişti Starfield sonrası.
    Bence de CoD Minecraft gibi multi platform kalır. Fakat sıradaki Doom yada diğer ip ler exc açıklamalara bakılırsa.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tekrar gördük ki oyun yapmak sadece para ile olabilseydi Amazon ve Google şimdiye sektör lideri olmuştu yani MS nin parası da pek çözüm olmadı şuana kadar.

Sony bu işi yıllardır ediyor ve bu işi yaptırmasınu da biliyor. Sony nin satın aldığı her stüdyo, sony e geçtikten sonra güçlendi ve sektörün en iyileri oldular. MS ise direk hazır ve güçlü stüdyoları satın aldı çünkü yetenekli stüdyo bulup onları daha iyi hale getiremezlerdi veya getirecek vakitleri yoktu çünkü Sony bu işi yıllardır ediyordu ve oturtmuştu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Silkolet kullanıcısına yanıt

Hele bir açıklanmayan yeni bir oyunu belli olsun ve çıksında o zaman göreceğiz.Şöyle pc gamepass e bile gelmeyen en az 3-5 güzel oyunu xbox gamepass e gelsin o zaman oturup konuşuruz.pc gamepass e gelirse zaten pc de alırız 1 aylık pass oynarız geçeriz.Ölmezsek o zamana kadar tabii.

• Activision,Bizarre Creations'ı kapatmıştı.

Şimdi turn10 ve playground games var .

Blur 2 neden olmasın?

Zaten forza 2 oyundan ibaret böylelikle 3 olur.

Forza Motorsport-simulasyon

Blur 2 yada remake-action

Forza Horizon 6 -adventure

• SOLID SNAKE kullanıcısına yanıt

Microsoft'a kalan tek inancım da bu kaliteli stüdyolar. Sektörde önemli isimleri ve firmaları bünyelerine kattılar. Bakalım sonuçları ne olacak. Umarım artık Xbox tarafından da iyi oyunlar görmeye başlarız. Sony seviyesine gelmelerine daha çok var, o ayrı mesele tabi.

• Ben benim tercihime göre konsol al mı yazdım? Benim kör kütük savunduğum bi durum Yok. Xbox alma ihtiyacım Yok çünkü. Pc de açıp oynuyorum canım isterse.

Tarzın olmaması o oyunu baş yapıt olduğu durumunu değiştirmez. Hikayesinden grafiklerine kadar. Bunu kaçıncı kez diyeceğim hala tarzım değil diyor. Saygı kuralları içinde tartışmaya çalıştıkça sınırı aştığını görüyorum. Son mesajımdı bu. Xboxınla o mükemmel(!) harika(!) 20 oyunla mutluluklar. Bak seni de artılamışlar hadi iyisin

Edit: Konu uzamasın editi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 14 Ağustos 2022; 9:11:44 >
  • legendwarior3 L kullanıcısına yanıt
    PGR yaptırsınlar, Blur güzeldi ama PGR eşsiz bir seriydi, Bizzare'den kimse kaldı mı geriye bilmiyorum ama PGR5 icin konsol alınır...

• Tamamen konudan bağımsız, tarzın olan oyunlar nedir arkadaşım? TLOU, Uncharted belki de PS sahiplerinin %60-70'nin oynamadığı oyunlardır. Tabiki beğenirsin, beğenmezsin ve bu kişisel tercihindir. Tarzın olan 4-5 oyun sayabilir misin? Amacım kesinlikle tartışmak değil. Ben mesela Doom, Diablo, Elden Ring gibi oyunları oynamıyorum örnek olarak.

• Dark matter D kullanıcısına yanıt
    Bütün yapımları hem pc hem xbox a gelir onda bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Zaten pc de de xbox da da girseniz aynı yere gidiyor para.
    Ben Forza yı pc de oynuyorum dünya varmış, Ultra da oynamak için 30fps olma zorunluluğu çok saçmaydı.

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Şöyle bir yerimiz olsa da 12 cigoflops dünyanın en güçlü konsolunu bağlayıp Peppa Pig oynasak

• Bazı oyunlar xbox gamepass e gelip bazıları pc gamepass tarafına gelmiyor.Kastettiğim gamepass üzerinden kıyasladım yoksa tabii xbox ve pc ye iki tarafada muhakkak geliyor.

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Bu arkadaşı fazla ciddiye alıyorsun bu arkadaş hellblade övüyordu şimdi gömüyor ne dersen de negatif yorumlar yapmaya devam edecek

• Bu tarz bir evde oturabiliyor olsam oyun uğraşacağım son şey olurdu 😬 eve bak anasını satayım

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Ragnarök'e hazırız

• aksungur_ kullanıcısına yanıt

Güzelmiş sizin mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: RocK__StaR

Güzelmiş sizin mi acaba

Dolap'tan sipariş verdim hocam 350 TL. Kratos yazarsanız karşınıza çıkar.

• 
Sayfa: önceki 23382339234023412342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.