Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makta06

Sizde mi yeni aldınız? Nasıl buldunuz?

Ben çok beğendim çok güzel bir alet yapmıslar kutuyu açınca zaten resmen bu parayı hakediyor diorsunuz.

Vr demo disc in bi 6 gb güncellemesi vardı

O yzden kitchen demoyu indirdim ama düşünün ki start game yapamıyorum korkudan 😞 Yani ilk ekran açıldıgı zaman intro kısmı tarifsiz bir deneyim yaşadım. Ama korktum baya ve kapadım sora tekrar açtım ve ana menüdeyim ama yine start game yapamadım Yarın oynayabileceğim işallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun herkese bi şey danışacağım eski kamera yeterli olur mu? Bundle paketi denk geldiniz mi?

• turkcell 87 lira 36 ay kontrat yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihfatih0611

Resident evil 7 kitchen diye kısa bir bölüm var 700mb civarı. Onu indirdim ve oynadım. Birçok oyunda Herkes ne kadar soğukkanlısın diyordu ki.. Bu nedir arkadaş dedim.. Çok gerçekçi.. Acayip birşey diyorum..

aldığına sevindim hocam. nasıl buldun cihazı :) dehşet değil mi?
  • Aynen hocam gece resident evil oynadım begining hour versiyonunu, acayip gerildim yaa.. Zaten yarıda bıraktım gece yarısı oynayınca yemedi tamamlamak:) ama alınacak ilk oyunlardan biri olur bence. Resmen evdeydim. O kadar olanın gerçek olmadığına kendimi ikna ettiysem de olmadı. En ufak tıkırtıda hopladım. Hakikaten iyi ki almışım dedim. Tek mide bulandıran vr luge oyunu oldu. O da zaten çok sarmadı. Bilinçli oynandığı sürece motion sickness etkisi çok hızlı atlatılır. Bende dediğim oyun haricinde olmadı

• 4 ay olsu alali ne sikildim ne motionsicness oldum. Ama oyunlar yetersizdi. Simdi ise bence re7 ile gercek doğumunu yaptı cihaz. Sadece neden 4 k dahi olsa 360 videolar bu kadar kötü onu anlayamıyorum. Yani camurdanda kötü 2 metre uzagindaki kadinmi erkekmi ayirt edilmiyor. Bu çözülmeli gerisi iyi. Uzaklar cok kötü gözüküyor. Başkada b.k atamam

• Bu gün cepa'daki sony'i aradım var mı diye, var dedi elimizde 1999 tl dedi, dolar kurundan. Sony 1699 tl açıklamışken bunlar nasıl kendi kafalarına göre bu fiyattan satabilirler!!
  • Hayırlı olsun hocam sizce hemen alınmalı mı? Kamera eski kamera ile uyumlu mu ekstradan değişik tasarım diye eskisini satıp yeni mi almalı bi de bundle paketi acaba çıktı mı? Kolay gelsin.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Şikayet edebilirsin hocam almak zorunda değilsin. Satıcıya da bu şikayetimi ileteceğim dersin. Her yer fiks aynı fiyattan satıyor stok mevcut daha ne oluyor bu millete.

• quote:

Orijinalden alıntı: osrt91

Şikayet edebilirsin hocam almak zorunda değilsin. Satıcıya da bu şikayetimi ileteceğim dersin. Her yer fiks aynı fiyattan satıyor stok mevcut daha ne oluyor bu millete.

Twitter'den yazdım, nereye şikayet edeceğim başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Orijinalden alıntı: osrt91

Twitter'den yazdım, nereye şikayet edeceğim başka?

Adamlar o kadar yüzsüz ki, merkezden geldi, zam yaptık diyorlar. Şikayet edeceğim diyorum "ne halt edersen et" gibisinden git nereye şikayet edersen et diyor! bu ne rezilik!!
    Şu an sorduğum sony bayisi 1700 diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Şu an sorduğum sony bayisi 1700 diyor

Ankara Armada Sony ve Kentpark sony'deki yüzsüzler, 1999 oldu, merkez yaptı diyorlar, almazsan alma, git teknosadan bulursun diyorlar.. Rezillik! sony türkiye bunların eline kalmış.. kepazelik. amazondan alırım.. bu çıkarcı sırtlanlar yüzünden koca firmanın adı lekeleniyor.
    bu numara sony bayisinin numarası büyük de bir mağaza daha önce pro için gitmiştim.

0332 265 19 71

isterseniz arayıp bir görüşün. dün aradım 1700 dediler 1-2 güne elimizde olacak dediler.

Edit: Pro konusuna yazdım sandım. VR ı hiç sormadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 25 Ocak 2017; 10:40:12 >
  • Arkadaşlar hepinize günaydın. Bende cihazı merakla bekleyenlerdenim. Dün deneme imkanı buldum Teknosa da. Herşey çok güzeldi makinayı ilk elime alıp kullanmayı bıraktığım ana kadar. Yanlız bende şöyle bir sorun oldu ,ekranim çok buğu yaptı.bu beni almaktan da vazgecirdi . Yani şöyle diyim cihazı çıkardıktan sonra adam baya bı sildi :) sizde değil böyle bir sorun oldu mu. Cihaz tam oturmadığından veya burun tarafı biraz üstte kaldığın dan olabilir mı diye geldi aklıma. Yanlız birkaç inceleme de daha görmüştüm buna benzer sıkıntılar. Birde buraya sormak istedim. Kısıtlı deneme imkanı olunca mecbur böyle oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

bu numara sony bayisinin numarası büyük de bir mağaza daha önce pro için gitmiştim.

0332 265 19 71

isterseniz arayıp bir görüşün. dün aradım 1700 dediler 1-2 güne elimizde olacak dediler.

Edit: Pro konusuna yazdım sandım. VR ı hiç sormadım.

Dostum ben ankara'dayım zaten almak istesem netten de alırım da yani bizi bu yollara koşmaları sinir bozucu, bu üslupları, sanki adamlardan almak zorundayız, müşteriyiz abi, parayı biz veriyoruz. anlamak mümkün değil.
    doymuş esnaf ağzı bunlar. atacağı kazığı atmış ister al ister alma ayağı yapıyorlar. 2000tl ye satar sattıktan sonra tanımaz en çok ben buna sinir oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanka18

Bende drive club sesasons pass vardi simdi d. C vr almaya calisiyorum vermiyor. Seson pass iceriklerine eklentilerine bakiyorum yok anlayan varmi

Bende aksam denedim ve sonuç aynı.

Sanırım vr'ı eklenti olarak az da olsa belli bir ücrete satacaklar ama sanırım henüz satışa acilmamis gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Teknosa vatan 1699 satılıyor. Ancak eğer kamera da varsa o fiyatın içinde onu bilemem.

Kamera yok sadece "gözlük" dediler.
  • Alan arkadaşlar cihazı nasıl buldu? Videoları izlerken kalite çok mu kötü? Bir arkadaş bundan bahsetmiş. Oyun harici video konusuda benim için önemli. Kötü bulduğunuz noktaları varsa bunlardan da bahsederseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.