Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation VR - Eagle Flight Bu oyunu oynayan var mı arkadaşlar nasıl satın almaya değer mi
  • Arkadaşlar YouTube 360 videoları düzelmiş 2 gün önce baktığımda hiçbirşey belli olmuyordu herkesin dediği gibi çamurdu ancak az önce girdim Videolar gayet güzel açılıyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wenom38

Arkadaşlar YouTube 360 videoları düzelmiş 2 gün önce baktığımda hiçbirşey belli olmuyordu herkesin dediği gibi çamurdu ancak az önce girdim Videolar gayet güzel açılıyor bilginize

O internet hizina yogunluguna gore anlik degisir..

• quote:

Orijinalden alıntı: wenom38

Arkadaşlar YouTube 360 videoları düzelmiş 2 gün önce baktığımda hiçbirşey belli olmuyordu herkesin dediği gibi çamurdu ancak az önce girdim Videolar gayet güzel açılıyor bilginize

Hadi ya süper yarın bakarım acaba hızdan mi kaynaklı yoksa bildiğin düzeltmişler mi merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

gittigidiyorda satısta aksam 8e kadar yuzde 5 indirim kampanyası ve axessi olanlar icin 100 tl puan ile 1605 tlye geliyor 6 taksit. ilan linki soyle almak isteyenler kacırmasın.http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-vr-sony-garantili-264648429

Bu arkadaşa teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bu kampanyayı haber vermeseydi. Ps4 vr yi 1600 alamayacaktım. Büyük ihtimal sonraki ps4 vr ler 1850 den gelir. türkiye ye

• arkadaşlar ben de dün itibari ile vr + pro alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. vr oyunları için kardeşlik yapabileceğim bir konu var mıdır forumda ? özellikle resident evil ile until dawn deneyimlemek istiyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

arkadaşlar ben de dün itibari ile vr + pro alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. vr oyunları için kardeşlik yapabileceğim bir konu var mıdır forumda ? özellikle resident evil ile until dawn deneyimlemek istiyorum ?

Hayırlı olsun.

• normal ps4 var bende. ilk kamerası ile beraber almıştım.

vr paketi almam yeterli sanırım. yeni kameraya gerek yok?

+ bursa'da stok olan yer bilen eden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

normal ps4 var bende. ilk kamerası ile beraber almıştım.

vr paketi almam yeterli sanırım. yeni kameraya gerek yok?

+ bursa'da stok olan yer bilen eden var mı?

Evet yeni kamera almanıza gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gamewon

quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

arkadaşlar ben de dün itibari ile vr + pro alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. vr oyunları için kardeşlik yapabileceğim bir konu var mıdır forumda ? özellikle resident evil ile until dawn deneyimlemek istiyorum ?

Hayırlı olsun.

çok teşekkürler
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    dostum çok sağol
    Yanlış hatırlamıyorsam oyuna başlarken bi sözleşme kabul etmen gerekiyor. Son sayfaya geçip onaylarsan olmuyor ama her sayfada X e basarsan en son onaylıyor (ya da en azından ben öyle açtım oyunu 😊) Başka bi CoD oyunu olmasına gerek Yok 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Denedim her sayfaya onay verdim yine olmadı

Sakın o star wars oyunu olmasın. O oyun eklentiymiş. Cal of daty. Bende sorunsuz çalışıyor.

• TOY WARS for THE PLAYROOM VR eklentisi cıkmıs ucretsiz
    İlginç 😳

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle call of duty eminim. Kafamda sanal gözlük yarım saat boyunca x e bastım.

Oyunu sil tekrar yükle belki düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gamewon

quote:

Kesinlikle call of duty eminim. Kafamda sanal gözlük yarım saat boyunca x e bastım.

Oyunu sil tekrar yükle belki düzelir.

Bendede acmamisti herhalde indirdigin psnden acmiyorsun o yuzden girmiyor.. Sonra acmisti

Hocam yazıya bakmak gerekiyor diye söyleyen vardı yabancı forumda. Onun dışında kamera dualshock4ü görmeli diyen de vardi. Sen birak hareket et bakalım olacak. Ben de cok uğraştım:)

• Bir VR'cının olmazsa olmazı
    Ortombo ve Teknoseyir ekibinden Türkçe inceleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 9 Şubat 2017; 20:40:1 >
  • Fefe F kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı kablolu Vr ye bağlıyorsun. Ben kullanıyorum gold headset var bende.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.