Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vr2 ve kamera v2 aldim çok uygun fiyata. Move eksiğim var. Letgo dan uygun move kovaliyorum. Ps3 modelleri de çalışıyor anladığım kadarıyla. Cech zcm1e , zcm1u, zcm1 model farkları nedir? Ps2 modeli almayayım yanlışlıkla. Fark nedir bunlarda yardımcı olabilecek var mı?

Cech zcm2 olanlar ps4 için ve sarj girişi farkı varmış sadece. Ben v1 ucuz olduğu için onlara bakiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starwars squadron ortak almak isteyen varmı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyata sıfır ya da 2. El nereden set satın alabilirim?
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Ne işi yarıyormuş bu ?

• ornapsen kullanıcısına yanıt

PS5 için USB aparatı, bu olmadan Vr PS5 de çalışmıyor

• Ps5 için Vr satın almak istiyorum da aparat gerekiyormuş nereden satın alabilitim acaba?

• Uykuusuz kullanıcısına yanıt
    aldıktan sonra vr'ın arkasındaki barkod no ile başvuru yapıyorsunuz sony size yolluyor hocam
    Cevabınız için teşekkürler hocam. Aslında 2. El satın alıcam. Cihaza daha önce talep yapılıysa bana gelmeme ihtimali korkuyor. Adaptörsüz hiçbir işime yaramaz Ps5 için. Tahmini ne kadar sürede geliyor var mı bir fikriniz?
    Hocam 1 ay içinde geldi bizlere şuan bence daha kısa sürede gelir yurtdışından geliyor çünkü ürün en kötü 2 hafta olur yinede
    Teşekkür ederim hocam temiz bir cihaz alıp kendim isteyeceğim en iyisi. Çok sağolun.
    aynen hocam en mantıklısı o ama isterseniz bi bakın alışveriş sitelerine satanlar vardır belki

Hocam kasım sonunda başvuru yaptım aparat için bana 6 ocak tarihinde siparişiniz alındı maili geldi lakin halen gelen giden birşey yok nasıl takip ediyoruz ya da gelmesini mi bekliyoruz, mail içeriğinde gönderim yapıldığında mail ile bilgi verilecektir yazılmış ama ne gelen mail var ne de gelen aparat

• Mustafa D6 kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef bi takip kodu falan göndermiyorlar o iş burada çoğu arkadaşımızı uğraştırdı ve canını sıktı,ptt ile gelmişti bana isterseniz yakınınızda ptt varsa bi adınıza gönderi var mı diye sorun 1-2 haftaya gelmezse sony tr ilede iletişime geçebilirsiniz malesef başka çözümü yok :(

hocam teşekkür ederim şubat ayı ortalarına kadar bekleyeyim olmadı dediğiniz gibi Sony Tr ı arayıp bilgi isteyeyim

kargoya verdiklerinde eposta geliyor, sonra 2 hafta falan ortalama
  • rockyy R kullanıcısına yanıt

hocam her gün mailimi kontrol ediyorum spam dahil acaba geliyor mu diye, teşekkür ederim cevabınız için

rica ederim e-posta şuydu

PlayStation®Camera Adaptörünüz yolda Haberler harika! PlayStation Camera Adaptörü talebiniz işleme alındı ve gönderiniz yola çıktı. 

Gönderinin ulaşması genelde yaklaşık 6 ila 12 iş günü sürer.

PlayStation Kamera Adaptörü'nün kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSS bölümümüze göz atın. Sadık bir PlayStation®VR kullanıcısı olduğunuz için en içten teşekkürlerimizi sunarız. 

Saygılarımızla,

PlayStation Ekibi

25 kasım'da gelmiş bu bana. aralık ortası/sonu gibi ulaştı hatırlıyorum adaptörün kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 27 Ocak 2021; 11:40:15 >

• rockyy R kullanıcısına yanıt

bana da 6 ocak tarihinde talebiniz alındı maili geldi gönderim yapılacağı zaman mail ile haber vereceğiz yazıyor galiba 1 ay içerisinde gelir, gelmezse alo dicez artık

• Oyun adı: Moss(Psvr)
    Pri-Sec: Sec
    Alındığı Ülke: TR
    Fiyat: 25 ₺
    Ödeme: Ziraat
    İletişim: Pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braVe112 -- 28 Ocak 2021; 15:48:38 >

Hocam iyi akşamlar. Hem VR cihazı satın almadan önce hem de satın aldıktan sonra pek çok soruma cevap verip bana yardımcı olmuştunuz. İki hafta kadar önce yurtdışından ziyarete gelen kuzenime PS5 siparişi vermiştim, VR noktasında sıkıntı yaşamamak için de PS5 usb adaptörünü talep etmiştim Sony den. Adaptör elime birkaç hafta önce ulaştı ama ne yazık ki konsol siparişi noktasında geç kaldığım için kuzenim stokta hiçbir ürün bulamadı. Haliyle adaptör öyle yatıyor dolapta. Ben de iki buçuk ay kadar sonra temelli olarak yurtdışına yerleşeceğim. VR cihazı ve PS4 ü bir arkadaşıma hediye edeceğim. Dilerseniz adaptörü de şimdiden size verebilirim. Malum haftasonu yasak var, sizin için de uygunsa özelden adres bilgilerinizi gönderin pazartesi günü adaptörü kargoya vereyim.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.