Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, ben 12 Kasım'da talep girmiştim, 18 Kasım'da yola çıktı email'i geldi, bugün 27 Kasım'da teslim aldım.

17.5 TL gümrük vergisi ücreti ödedim teslim alırken, bilginize.
  • Benim alette gelmiş babam almış 19 tl ücret çıkmış banada,talep giren arkadaşlara en geç önünüzdeki hafta içi geleceğini düşünüyorum 👍🏻
    Playstation VR | ANA KONU
  • Cevap yazan arkadaşların hepsine teşekkürler, acaba paketi gelenlere önceden mail yoluyla takip no falan bildirilen var mı?

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam takip no veya kargo bilgisi falan gelmedi bana direk eve getirmişler
  • benim de bugün ptt gelmiş ama evde değildim, haber kağıdı da bırakmamış

paketi alanlar acaba üstünde takip no benzeri bir taahhüt şeyi var mıydı?

eğer yoksa o pakete ulaşma işi yaş çünkü...

• quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

benim de bugün ptt gelmiş ama evde değildim, haber kağıdı da bırakmamış

paketi alanlar acaba üstünde takip no benzeri bir taahhüt şeyi var mıydı?

eğer yoksa o pakete ulaşma işi yaş çünkü...

bilgisi olan yok mu bu konuda :/

• quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

bilgisi olan yok mu bu konuda :/

Alıntıları Göster

Benim paketim buydu. UQ ile başlayan takip numarası olabilir. Paketler Almanya'dan geliyor.

Playstation VR | ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GoldPunch kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, zahmet oldu

sanırım o takip no yerine geçmiyor, yerel barkod, takipsiz yollamış olmalılar

neyse yapacak bir şey yok gibi :)

gerçi o barkod sanırım deutsche postun ama...neyse bakalım aman :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 1 Aralık 2020; 16:53:10 >
  • Herhangi bir vr oyunu satan varsa benimle iletişime geçebilir mi

• selam arkadaşlar vr2 almak istiyorum. sizce değer mi? 2.el alırken nelere dikkat etmeliyim. full set halinde almak istiyorum. satan satmayı düşünen arkadaşlar varsa fiyatıyla beraber bildieieseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

• Beat Saber
    Beat Saber: Linkin Park Music Pack
    Beat Saber: Green Day Music Pack
    Beat Saber: Imagine Dragons Music Pack
    Beat Saber: Rocket League x Monstercat Music Pack
    Beat Saber: Timbaland Music Pack
    Beat Saber: Panic! At The Disco Music Pack

tr psn
    pri hak
    180 lira

tüm paketler satın alındı tüm şarkılar açıktır psvr seti sattığim için hesabı satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 7 Ocak 2021; 17:17:36 >
  • Astro bot inanilmaz,en iyi vr oyunu sanirim.cok acaip cok

• 3 Aralık günü Vr adaptör siparişi vermiştim dün siparişim alınmıştır maili geldi tahmini olarak ne zaman elime ulaşır?

• Arkadaşlar benim VR ın kafa koyma yerlerindeki deri-plastik gibi olan yerler soyulmaya başlamış.Yaklaşık bir yıldır kutusunda duruyor,daha önce başına gelen var mı?
  • Merhaba arkadaşlar

2.El cihaz almak istiyorum. 1.Nesil alınır mı? 2.Nesil ile arasında çok fark var mı?

• thrill T kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba,

1.nesilde fiyat biraz daha düşük olur 2.nesile göre; aralarında kulaklık girişi farkı ve görselinde gözlüğün bağlantı kısmında çok az bir fark var, görüntü kalitesi aynı. Alırken muhakkak gözlük camını kontrol etmeni tavsiye ederim, çok küçük kılcal çizik bile rahatsız edebilir seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa D6 -- 13 Ocak 2021; 12:49:10 >
  • Mustafa D6 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler özellikle soracağım alacağım kişiye. İade edebileceğim bir şekilde almak ilk tercihim. Belirtildiği gibi gelmeli ürün.

Satıcıya sormam gereken, başka dikkat etmem gererek şeyler var mı acaba? Daha önce kullanmadım cihazı.

• thrill T kullanıcısına yanıt

Kablolarının tam olmasına dikkat edin, onun haricinde herhangi birşey gelmiyor aklıma, şimdiden hayırlı olsun :)

• v2'nin 2 tane önemli avantajı var:
    1. kulaklık tutucu özel bir yapısı var v1'de olmayan, bu daha rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor, daha az kabloyla uğraşma, vb.
    2. hdr desteğiyle alakalı sağladığı bir avantaj mevcut, eğer tv'in hdr desteği varsa normal vr bağımsız bir oyunu hdr destekli oynamak istersen kabloları çıkar tak yapıp uğraşman gerekiyordu sanırım her seferinde.

ben v2 gözlük, kamera ve 2 adet move controller içeren paketi 2000 civarına bulmuştum ilgili sitelerden, hatta sonrasında aim controller da denk getirmiştim uygun bir fiyata. Yani temiz bulunabiliyorsa sıfır almak gereksiz, neredeyse yarı fiyatına hatta daha azına bu şekilde full paket tamamlanabilir.

almadan önce genel bir test sürüşü yapmak gerekiyor illaki.
    en dikkat edilmesi gereken gözlük olsa gerek: ekranda/lenste bişi var mı, silince geçmeyen bir iz, çatlak, vb.
    (beyaz renk ağırlıklı bir ekranda parlaklık maksimumda daha sağlıklı bir kontrol olabilir belki)

bi de fiyata anlaştığın pakette move controller varsa, onların batarya durumlarına da dikkat etmek lazım, ölü olabilir, kablosuz çok dayanmıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drumesh -- 25 Ocak 2021; 17:48:49 >

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.