Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World of Darkness Oyunu Wrath: The Oblivion – Afterlife Sanal Gerçeklik Platformları için Duyuruldu

Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Fast Travel Games, World of Darkness serisinden yeni bir oyun Wrath: The Oblivion – Afterlife'ı "tüm büyük sanal gerçeklik platformları" için duyurdu.

Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Vampire: The Masquerade ve Werewolf: The Apocalypse ile aynı evreni paylaşan Afterlife oyuncuların World of Darkness'ı ilk defa sanal gerçeklik ile deneyimlemelerine olanak sağlayacak. Ayrıca Wraith: The Oblivion'ı temel alan ilk video oyunu olma özelliğini taşıyacak. Modern Barclay Mansion'da geçecek oyunda oyuncular Wraith'in kontrolünü alarak Shroud'un ötesinde bekleyen gizemleri çözmeye çalışacak.
    Fast Travel Games kreatif direktörü Erik Odeldahl tarafından belirtilene göre "Amnesia: The Dark Descent ve Alien: Isolation gibi oyunların büyük bir hayranıyım ve hikaye anlatımı ile keşif odaklı bu oyunların sunduğu deneyimin sanal gerçekliğe çok iyi uyacağını düşünüyorum. Böyle bir oyun yapmak hayallerimin gerçeği dönüşmesi gibi ve daha fazla detay paylaşmak için sabırsızlanıyorum."

Daha fazla detay ve ilk oynanış fragmanı 27 Ağustos'ta Gamescom etkinliğinde paylaşılacak.

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-World_of_Darkness_Oyunu_Wrath_The_Oblivion__Afterlife_Sanal_Gerceklik_Platformlari_icin_Duyuruldu-102162.htm

• Satilik / Takaslık Oyunlar;

Dragon Ball Z Kakarot
    Hesap: Sec Hak
    Ülke: TR PSN
    Fiyat: 40TL
    İletişim: PM
    Ödeme: Farketmez

Farpoint ve Carnival Games (VR Oyunu)
    Hesap: Çift Hak
    Fiyat: 80TL

Job Similator (VR Oyunu)
    Fiyat: 50TL

Dick Wilde 2 ve Cavedigger (VR Oyunu)
    Fiyat: 75TL
  • Marvel’s Iron Man VR | Suit Up for Greatness | PSVR

• semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Ben o programla Pentium 4 bilgisayarımda denedim. 3D filmleri çalıştıracak bir program veya içerik bulamadım ama çok sayıda vr ücretsiz demo oyunları var. Bilgisayarın oldukça güçlü olması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun normalini oynamıştım. VR'da çok iyi olur bu oyun. Tavsiye ederim.

-----

Operencia: The Stolen Sun - VR Duyuru Fragmanı | PS VR

• orca_kaos O kullanıcısına yanıt
    960m ekran kartı var öylr oldukça güçlü sayılmaz . macera için 1500-2000 lira vr cihazına vermekten vaz geçtim açıkçası.
  • Vr yeni giriş yapıyoruz kesinlikle oynanması gereken oyunlar nelerdir var mı tavsiye

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam,
    Creed, beatsaber, astro bot, national futbol, headmaster, farpoint, the walking dead, resident evil 7, ski jump, blood&truth, boxvr, rollercoaster gibi oyunları sayabiliriz. Tabiki almadan önce youtube dan bakıp almakta fayda vardır.
  • iron man vr ( ön sipariş)
    hint psn
    sec hak
    95 lira

hesabi ben açtım pri hak bende..

• Oyun adı: Box Vr

Pri-Sec: Pri

Alındığı Ülke: TR

fiyat: 40TL

İletişim: PM, Whatsapp

Ödeme: Enpara,Akbank,ING

Diğer Hak: Forumda(Tel no paylaşılacaktır.)

Oyun adı: İmmortal Legacy:The Jade Cipher + Lethal VR (İki oyun aynı hesapta)

Pri-Sec: Pri

Alındığı Ülke: TR

fiyat: 40TL

İletişim: PM, Whatsapp

Ödeme: Enpara,Akbank,ING

Diğer Hak: Forumda(Tel no paylaşılacaktır.)

Hesaplar benim tarafımdan açılmıştır,tüm bilgileriyle teslim edilecektir.

Eski ve referanslı üyelerle alışveriş yapılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moddy21 -- 8 Temmuz 2020; 14:25:21 >
  • Oyun adı: Blood andTruth

Pri-Sec: Sec

Alındığı Ülke: US

fiyat: 30TL

• Marvel’s Iron Man VR – Övgü Fragmanı | PS VR

-

Pistol Whip - Launch Trailer | PS VR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Temmuz 2020; 4:40:55 >

• HErkese selamlar ps4 için vr gözlük alacağım. Konuya biraz uzak kaldığım için yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle alanlar nereden alıyor. Hepsiburada da biraz daha uygun fiyata var. Diğer bir konu ise sadece ps4 vr2 yi aldığım zaman hangi oyunları oynayabiliyoruz. Aksesuarlara baktığımda , Aİm kontrol. Ps vr kamera , twin pack gibi ürünler var. Yanında bunların hepsini de mi almak gerekiyor ?
  • ornapsen kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Ben vr ı yaklaşık 3 sene evvel OVERGAME den almıştım kampanya vardı ordan yakaladım, vr2 yi aldığınızda yanında ps kamera bulunuyor, size move controller almak düşüyor (ps3 move lar uyumludur ben ps3 move kullanıyorum), aim için farpoint gibi oyunlar bulunmaktadır. Vr oyunları için ps store dan vr kısmına bakıp youtube dan inceleyerek alabilirisiniz,
    benim bir kaç oyun tavsiyem olacak size;
    *blood&truth
    *headmaster
    *creed
    *box vr
    *roller coaster
    *beat saber
    daha da yazabilirim isterseniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa D6

Hocam merhaba,

Ben vr ı yaklaşık 3 sene evvel OVERGAME den almıştım kampanya vardı ordan yakaladım, vr2 yi aldığınızda yanında ps kamera bulunuyor, size move controller almak düşüyor (ps3 move lar uyumludur ben ps3 move kullanıyorum), aim için farpoint gibi oyunlar bulunmaktadır. Vr oyunları için ps store dan vr kısmına bakıp youtube dan inceleyerek alabilirisiniz,
    benim bir kaç oyun tavsiyem olacak size;
    *blood&truth
    *headmaster
    *creed
    *box vr
    *roller coaster
    *beat saber
    daha da yazabilirim isterseniz...
    Çok sağolun hocam. Tavsiye oyunları mutlaka inceleyeceğim . move kontroller için bütçe yetmiyo ileride belki alırım da. Bu yazdığınız oyunlar için vr gözlük+ camera seti yeterli olmaz mı ? yoksa oynaması çok pratik olmaz mı ?

ps3 move ps4 ile uyumlu hocam 2.el ps3 move alabilirsiniz sahibinden gibi yerlerden. ben dahil çoğu kişi bu şekilde kullaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ps3 move ps4 ile uyumlu hocam 2.el ps3 move alabilirsiniz sahibinden gibi yerlerden. ben dahil çoğu kişi bu şekilde kullaniyor.
    Anladım hocam. Ben de öyle yapayım madem. Sağ olun. Peki şimdi ikinci ellere göz attım. Çift mi almak lazım tek yeterli mi ?
    çift lazım hocam, çiftini 150 ye almıştım isterseniz bi bakının sayfalara o civarda bulursanız alın derim
  • teşekkürler hocam. Son bir merak ettiğim konu , Bazı sitelerde psvr v2 pazı sitelerde ps vr diyor bu sistemin iki ayrı modeli mi var.
    evet 2 ayrı modeli var farkı ise kulaklık girişi ile gözlüğün tam oturması (ilk modelde gözlükte hafif yanda boşluk varken v2 versiyonunda tam oturuyor)
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.